Forum » Myślenice

Gdzie poćwiczyć jazdę

  • Mateusz 2 cze 2014

    odkąd przenieśli plac targowy na dolne i zlikwidowali plac manewrowy nie ma gdzie poćwiczyć jazdy. Szkoły przeniosły się na parking obok odkrytego basenu na zarabiu jednak jeździ tam tyle samochodów ze spokojne poćwiczenie jazdy graniczy z cudem a kierowcy którzy już posiadają upragnione prawo jazdy nie zwracają uwagi tylko parkują dokładnie w tym miejscu gdzie jest namalowany łuk zamiast stanąć troszkę dalej żeby dać ludziom sobie poćwiczyć.

    6 1 Cytuj
  • 2 cze 2014

    Na zarabiu, na parkingu przy wyciągu, tam z tego co mi się wydaje są teraz linie do łuku

    3 Cytuj
  • 2 cze 2014
    jurek123 napisał/a:

    Na zarabiu, na parkingu przy wyciągu, tam z tego co mi się wydaje są teraz linie do łuku

    tak, są tam namalowane 2 łuki ;)

    2 Cytuj
  • 5 cze 2014

    poćwicz sobie na playstation a nie na placu gdzie jeżdżą samochody

    1 13 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 cze 2014
    gruby-mce napisał/a:

    odkąd przenieśli plac targowy na dolne i zlikwidowali plac manewrowy nie ma gdzie poćwiczyć jazdy. Szkoły przeniosły się na parking obok odkrytego basenu na zarabiu jednak jeździ tam tyle samochodów ze spokojne poćwiczenie jazdy graniczy z cudem a kierowcy którzy już posiadają upragnione prawo jazdy nie zwracają uwagi tylko parkują dokładnie w tym miejscu gdzie jest namalowany łuk zamiast stanąć troszkę dalej żeby dać ludziom sobie poćwiczyć.

    Nie ćwicz na placu naprzeciwko kortów tenisowych na Zarabiu bo zakompleksiony stary peirdziel z domu dzwoni na policje, jak widzi, że ktoś tam ćwiczy.

    4 1 Cytuj
  • Andrzej 6 cze 2014

    A co to za plac jest, że policja mnie ścigać będzie? Bo może tak dla rozrywki pojechałbym sobie poćwiczyć tam...

    1 1 Cytuj
  • 6 cze 2014

    Ja tam ćwiczyłem wiele razy i nikt nie robił problemu.

    Jedynie pachołki trzeba sobie załatwić, choć czasem zostają ze szkół jazdy, więc można wykorzystać :)

    I ćwiczyć ruszanie pod górkę, do oporu, aż się automatycznie będzie robić. Dla mnie to był najbardziej stresujący "manewr".

    1 Cytuj
  • Andrzej 6 cze 2014

    Dla mojej żony dalej jest to stresujący manewr, a prawko ma 10 lat, jeździ systematycznie (kilka razy w tygodniu) autem od 7 lat.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz