Forum » Myślenice

Dentysta, bezbolesne leczenie

  • 2 cze 2014

    Witam
    Szukam dobrego dentysty, który zajmie się moimi zębami.
    Lecz tutaj pojawia się pytanie, czy możliwe jest bezbolesne leczenie? Ponieważ mam uraz z dentystami, jest to dla mnie stosunkowo ważne.

    6 1 Cytuj
  • 2 cze 2014

    w dzisuejszych czasach u kazdego prywatnego dentysty dostaniesz znieczulenie jak dla konia ;-) ja chodze do P Maklowicza do DobcYc ale wiem ze w Myslenicach jego zona ma gabinet chyba na Niepodleglosci ;-);-);-)

    30 7 Cytuj
  • 5 cze 2014
    Mini napisał/a:

    w dzisuejszych czasach u kazdego prywatnego dentysty dostaniesz znieczulenie jak dla konia ;-) ja chodze do P Maklowicza do DobcYc ale wiem ze w Myslenicach jego zona ma gabinet chyba na Niepodleglosci ;-);-);-)

    Mam rozumieć że w Gama Dencie leczą zęby i koniom? Nie widziałem że mają taką specjalizację i to jeszcze ze znieczuleniem...

    1 32 Cytuj
  • 5 cze 2014

    NIe wiem czy lecza bezboleśnie ale na pewno STRASZNIE DROGO w stosunku do innych gabinetów , w tym GAMA Dencie i wcale nie odnosi sie to do jakości! A po drugie młode dziewczyny tam pracujące bądz odbywajace staż istny koszmarr!

    3 30 Cytuj
  • 6 cze 2014

    Polecam dr Bubak, jej gabinet mieści się na osiedlu koło rentgena stomatologicznego. A tak na marginesie: Jak poprosisz o znieczulenie to wszędzie będziesz miał bezboleśnie. :) Tylko niestety to kosztuje ok 20 zł.

    1 28 Cytuj

Odpowiedz