Forum » Myślenice

Gdzie kupię buty profilaktyczno - korekcyjne dla dziecka???

 • 3 cze 2014

  Gdzie w Myślenicach/ Krakowie kupię buty profilaktyczno- korekcyjne dla dziecka. Chodzi mi o sklep (czy też dział na sklepie obuwniczym) w którym byłby dość duży wybór bucików.

  2 Cytuj
 • 3 cze 2014

  Chyba tylko obok basenu.

  Cytuj
 • 3 cze 2014

  Osobiście dziecku kupowałam buty Memo z ścieralną podeszwą i po określonym czasie otrzymyawłyśmy wkładki kolor i wyprofilowanie sugerowane wcześniejszymi wycieraniami podeszwy,dość kosztowne ale tak polecono w szpit reh. Lata jednak lecą i dziecko nie chce chodzić w butach które jednak odbiegają wyglądem od tych w których chodzą rówieśnicy .I tu zaskoczenie bo na pikniku zdrowia w Krakowie była firma z naszego miasta robiąca skanowanie stopy i wkładki indywidualne dla każdego,a nawet cały spód klapka .Stosujemy od kilku sezonów i chyba byliśmy jednymi z pierwszych ,bo obecnie są terminy do samego badania ,Trzeba dostosować się do zaleceń bo trudno otrzymać efekt wkładając wkładkę do buta którego możemy wyginać jak ścierkę .

  2 1 Cytuj
 • 3 cze 2014

  Syn ma stópki badane komputerowo w Panaceum(M-ce). Badają i robią wkładkę a potem jedziemy tam z butami żeby wkładkę obrobili do jego wygody i butów. Oczywiście taką wkładkę najlepiej wsadzić do butów profilaktyczno - korekcyjnych. Z tym że z butami mamy problem. Oni w Panaceum maja bardzo mały wybór butów i juz wiem że nie dostane tam butów dla niego ( tj jego rozmiaru) i tak jak pisze mój poprzednik dzieci niechętnie chodzą w "ortopedach" (bo są po prostu wg.mojego 7 letniego syna STRASZNIE brzydkie). W internecie jest multum firm, modeli, kolorów itd. także jest w czym wybierać nawet są modele które synowi się podobają z tym że takiego buta trzeba przymierzyć . Stąd moje pytanie gdzie zakupię takie buty w sklepie najchętniej Memo lub Mrugały.

  1 Cytuj
 • 3 lis 2015

  Eleganckie i przede wszystkim wykonane z przyjaznych materiałów dla skóry dziecka obuwie profilaktyczne bez problemu kupisz tutaj babyhop.pl. W ofercie sprzedaży dostępne są różne modele dopasowane do aktualnej pory roku więc wybór jest duży. Posiadają wymagany certyfikat więc moim zdaniem warto!

  Cytuj
 • 3 lis 2015

  w Myślenicach na ul. Rzemieślniczej jest nowy sklep medyczny, mają tam buciki profilaktyczne dla dzieci. Chyba firmy Mrugała

  2 1 Cytuj
 • 23 lis 2015

  Ja zamawiałem dla mojego synka buty Memo i naprawdę mu pomogły. Nie jestem pewien czy same wkładki przyniosłyby taki sam efekt.

  Cytuj
 • 23 wrz 2016

  Nam lekarz poleciał buty Memo. Ania na szczęście już prawie zapomniała, że miała do niedawna wadę postawy. Jest ogromny postęp! :)

  Cytuj
 • 29 lis 2016

  My kupujemy buty na Stanleymed. Nasza córka jest mega zadowolona. Buciki pomagają.

  Cytuj
 • 7 cze 2017

  Jak macie możliwość to sprawdźcie na Arcopedico. Buty wcale nie wyglądają na typowo ortopedyczne a mają świetne wkładki, które dopasowują się do kształtu stopy. Mój syn takie nosi i nie dość, że korygują wadę to jeszcze są bardzo wygodne i praktyczne.

  2 Cytuj
 • 23 kwi 2019

  Czy jest w Myślenicach lub okolicy sklep gdzie można kupić kapcie- sandałki profilaktyczne
  dla dzieci takie jak Danielki, Adamki, Aurelki, Profilki itp.?

  Cytuj

Odpowiedz