Forum » Myślenice

Gdzie kupię buty profilaktyczno - korekcyjne dla dziecka???

  • 3 cze 2014

    Gdzie w Myślenicach/ Krakowie kupię buty profilaktyczno- korekcyjne dla dziecka. Chodzi mi o sklep (czy też dział na sklepie obuwniczym) w którym byłby dość duży wybór bucików.

    2 Cytuj
  • 3 cze 2014

    Chyba tylko obok basenu.

    Cytuj
  • 3 cze 2014

    Osobiście dziecku kupowałam buty Memo z ścieralną podeszwą i po określonym czasie otrzymyawłyśmy wkładki kolor i wyprofilowanie sugerowane wcześniejszymi wycieraniami podeszwy,dość kosztowne ale tak polecono w szpit reh. Lata jednak lecą i dziecko nie chce chodzić w butach które jednak odbiegają wyglądem od tych w których chodzą rówieśnicy .I tu zaskoczenie bo na pikniku zdrowia w Krakowie była firma z naszego miasta robiąca skanowanie stopy i wkładki indywidualne dla każdego,a nawet cały spód klapka .Stosujemy od kilku sezonów i chyba byliśmy jednymi z pierwszych ,bo obecnie są terminy do samego badania ,Trzeba dostosować się do zaleceń bo trudno otrzymać efekt wkładając wkładkę do buta którego możemy wyginać jak ścierkę .

    2 1 Cytuj
  • 3 cze 2014

    Syn ma stópki badane komputerowo w Panaceum(M-ce). Badają i robią wkładkę a potem jedziemy tam z butami żeby wkładkę obrobili do jego wygody i butów. Oczywiście taką wkładkę najlepiej wsadzić do butów profilaktyczno - korekcyjnych. Z tym że z butami mamy problem. Oni w Panaceum maja bardzo mały wybór butów i juz wiem że nie dostane tam butów dla niego ( tj jego rozmiaru) i tak jak pisze mój poprzednik dzieci niechętnie chodzą w "ortopedach" (bo są po prostu wg.mojego 7 letniego syna STRASZNIE brzydkie). W internecie jest multum firm, modeli, kolorów itd. także jest w czym wybierać nawet są modele które synowi się podobają z tym że takiego buta trzeba przymierzyć . Stąd moje pytanie gdzie zakupię takie buty w sklepie najchętniej Memo lub Mrugały.

    1 Cytuj
  • 3 lis 2015

    Eleganckie i przede wszystkim wykonane z przyjaznych materiałów dla skóry dziecka obuwie profilaktyczne bez problemu kupisz tutaj babyhop.pl. W ofercie sprzedaży dostępne są różne modele dopasowane do aktualnej pory roku więc wybór jest duży. Posiadają wymagany certyfikat więc moim zdaniem warto!

    Cytuj
  • 3 lis 2015

    w Myślenicach na ul. Rzemieślniczej jest nowy sklep medyczny, mają tam buciki profilaktyczne dla dzieci. Chyba firmy Mrugała

    2 1 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Ja zamawiałem dla mojego synka buty Memo i naprawdę mu pomogły. Nie jestem pewien czy same wkładki przyniosłyby taki sam efekt.

    Cytuj
  • 23 wrz 2016

    Nam lekarz poleciał buty Memo. Ania na szczęście już prawie zapomniała, że miała do niedawna wadę postawy. Jest ogromny postęp! :)

    Cytuj
  • 29 lis 2016

    My kupujemy buty na Stanleymed. Nasza córka jest mega zadowolona. Buciki pomagają.

    Cytuj
  • 7 cze 2017

    Jak macie możliwość to sprawdźcie na Arcopedico. Buty wcale nie wyglądają na typowo ortopedyczne a mają świetne wkładki, które dopasowują się do kształtu stopy. Mój syn takie nosi i nie dość, że korygują wadę to jeszcze są bardzo wygodne i praktyczne.

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2019

    Czy jest w Myślenicach lub okolicy sklep gdzie można kupić kapcie- sandałki profilaktyczne
    dla dzieci takie jak Danielki, Adamki, Aurelki, Profilki itp.?

    Cytuj

Odpowiedz