Forum » Myślenice

Co zrobić z dzieckiem (po pierwszej klasie podstawówki) w wakacje?

  • 18 cze 2014

    Czy są jakieś zajęcia w Myślenicach dla dzieci po pierwszej klasie szkoły podstawowej? Chodzi głównie o opiekę np. w godzinach 9-15. Pracujemy obydwoje z mężem w Krakowie i czy takie małe dziecko ma siedzieć samo w domu z kluczem na szyji??? Urlopów też nie mamy z gumy! Może ktoś wie o jakiejś półkolonii, czy coś takiego. Słyszałam o Sokole, ale tam w tym roku nie chcą dzieci, które w roku szkolnym tam nie uczęszczają! Może trzeba się zebrać i iść do burmistrza większą grupą, żeby miasto coś zorganizowało dla takich dzieci!!! Nie wchodzą w grę zajęcia w MOKiS, bo nie ma kto tam dziecka zaprowadzać na godzinkę lub dwie, a co z resztą czasu??? Ratujcie - czas nagli!!!

    11 4 Cytuj
  • ania 18 cze 2014

    znam ten ból, w zeszłym roku korzystałam z usług centrum edukacji smart na kazimierza wielkiego. Bardzo fajnie zorganizowany czas ale widzę, że już ich nie ma, pewnie czynsz ich wykończył.

    4 3 Cytuj
  • 18 cze 2014

    Może poszukać kogoś ,kto się zajmie dzieckiem.Myślę,że za 6 lub 7 zł ,kogoś Pani znajdzie,kto będzie potrafił zagospodarować czas Pani dziecku.

    6 8 Cytuj
  • 18 cze 2014

    ja mam 7 latkę która nie ma sie z kim bawić a ja sama jestem pedagogiem który ma wolne dwa miesiące więc mogłabym zaoferować pomoc w opiece za niewielką opłatą

    4 5 Cytuj

Odpowiedz