Forum » Myślenice

Wojsko na terenach wsi

  • 25 cze 2014

    Cześć wiecie coś może na temat helikopterów wojskowych? wczoraj 24.06 przeleciało w okolicach domu w Łękach około ośmiu helikopterów i dwa samoloty wojskowe a dzisiaj w ciągu godziny cztery helikoptery. Latają bardzo nisko i w różne strony.

    2 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 cze 2014

    Wczoraj nad Myślenicami latały 2 wojskowe helikoptery. Moim zdaniem to po prostu ćwiczenia.

    3 4 Cytuj
  • 25 cze 2014

    Pewnie ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa Państwa przez spisek kelnerów Przewodniczący Komisji Obrony Narodowej ogłosił ćwiczenia wojskowe które mają pokazać przedstawicielom tego podstępnego zawodu że nie ma żartów.
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/niesiolowski-panstwo-polskie-ma-sie-znakomicie,442944.html

    8 23 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 cze 2014

    Krówka, musisz na siłę wpieprzać się z offtopem ? Już wszyscy i wszędzie wiemy jak Cię wszystko boli. Jest taka maść, o której nie mogę tu napisać z powodu cenzury, ale warto sobie ją kupić...

    http://www.ceneo.pl/28418790

    21 8 Cytuj
  • 25 cze 2014

    A ja myślę że lecą na Ukrainę

    1 2 Cytuj
  • 25 cze 2014

    Ten ból to bardziej was dotyczy bo taśmy trochę zabolały.Wolno było w każdy wątku wrzucać PiS i Smoleńsk to i wolno taśmy.Lemingi to jakos przetrzymają ,nie takie obelgi zniosą dla dobra kraju.
    Sorry jak kogoś obraziłam ale może to faktycznie demonstracja siły .

    12 23 Cytuj
  • ania 25 cze 2014

    Ja wiem krówka, że Ty tylko tymi taśmami żyjesz.
    Zrozum jednak, że są ludzie, których głowy zaprzątają inne sprawy i polityka nie jest u nich na pierwszym miejscu.
    Uszanuj to i dostosuj się do zasad forum chociażby.
    Przypuszczam, że połowa z nas ma cofkę, jak czyta te twoje ciągłe wynurzenia.

    19 11 Cytuj
  • 25 cze 2014

    W najbliższą sobotę i w niedzielę jest piknik lotniczy w Krakowie - Czyżyny. Być może ma to jakiś związek...

    6 2 Cytuj
  • 25 cze 2014

    Ćwiczenia wojskowe . Baza w Nowym Targu .

    5 3 Cytuj
  • 22 lip 2014

    Wczoraj nad borzeta i okolicznymi wioskami krazyly w rozne strony 2 wojskowe samoloty, Lataly czesto i bardzo nisko. Wie ktos cos na ten temat?

    3 Cytuj
  • 22 lip 2014

    A na drzwiach od stodoły nikt nie leciał?
    Więcej śmigłowców ma każda republika bananowa, to nie demonstracja siły a raczej pokaz bezsilności.
    Białoruska armia potrzebuje kilku godzin aby dojść do Warszawy, taką mamy zdolność obronną.

    6 1 Cytuj

Odpowiedz