Forum » Myślenice

Ciekawe kto i kiedy naprawi Linę na placu zabaw dla dzieci???

  • 27 cze 2014

    Zastanawiam sie kto i kiedy naprawi linę do zjazdów na placu zabaw na zarabiu.
    Lina była chyba jedna z wiekszych atrakcji tego placu zabaw - ciagle były do niej kolejki.

    I nie piszcie że nie ma na to pieniedzy organizacja dnia dziecka kosztowała sporo kasy - nie dało sie tego zrobić na dzien dziecka - to tylko jedna belka - która trzeba wymienić , najlepiej na rurę która nie pęknie.

    Nie mówiąc juz o tym że lina w tej postaci stwarza duże zagrożenie - dzieci sie na niej wieszają aż strach pomysleć co bedzie jak stalowy wózek spadnie i roztrzaska jakiemuś dziecku głowę ............

    4 2 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Zamiast bić pianę na tym forum, po prostu zadzwoń do Urzędu Miasta. To bardziej skutkuje.

    6 4 Cytuj
  • 28 cze 2014

    Moze nie chca naprawic, bo uwazaja za bezcelowe, bo znow ktos przyjdzie i zniszczy. I racja, nie dziwie sie, niech ludzi szanuja to, co sie dla nich tworzy.

    3 2 Cytuj
  • 28 cze 2014
    monia80 napisał/a:

    Moze nie chca naprawic, bo uwazaja za bezcelowe, bo znow ktos przyjdzie i zniszczy. I racja, nie dziwie sie, niech ludzi szanuja to, co sie dla nich tworzy.

    Po co naprawiać, skoro i tak zniszczą?! Ze wszystkim tak, może być... włosów nie ścinać bo i tak odrosną, trawy nie kosić, przecież też odrośnie i tak, należy naprawiać zniszczenia, żeby przynajmniej mieć świadomość, że nawet chwilowo dzieciaki będą miały gdzie się bawić, z resztą monitoring parku jest, widać dużą poprawę w bezpieczeństwie w Parku Miejskim, kiedyś strach było po zmroku spacerować, nie dość, że było ciemno z powodu braku dostatecznego oświetlenia, to drzewostan był za gęsty, teraz oświetlenie w porządku, mniej pijaczków, osobiście czuje się bezpieczniej gdy wieczorem biegam po alejkach.

    7 1 Cytuj
  • 28 cze 2014
    Ottoman napisał/a:

    Zamiast bić pianę na tym forum, po prostu zadzwoń do Urzędu Miasta. To bardziej skutkuje.

    Myślisz że policja nie zgłosiła tego do urzedu miasta ?
    Lina zabezpieczona była policyjną taśmą tak sobie przywiązali i nigdzie nie zadzwonili?

    Lina zerwana była ponad 2 mieisące - nikt w urzedzie o tym nie wiedział ?

    Zresztą teraz już jest po temacie byłem wczoraj na zarabiu i lina jest już naprawiona i chwała im za to

    Nie "biłem piany" próbowałem zwrócic na to uwagę na forum i zobaczyć czy innych też to wkurza czy tylko mnie........

    Po to są chyba fora żeby podyskutować o problemach i poznac zdanie innych

    7 1 Cytuj
  • 28 cze 2014

    No to skoro juz hak naprawiony, to zobaczymy ile posluzy. Tak jak pisalam wyzej, jesli teraz znow ktos go zniszczy, to nie naprawialabym. Choc z drugiej strony bandziory zawsze istniec beda i gdyby tak nie naprawiac, to plac zabaw zrobilby sie taki syfny jak w Pcimiu.

    Cytuj
  • 28 cze 2014

    monia80 Tylko w tym rzecz, że z tego placu zabaw korzystają dzieci, które chcą się bawić i wyszaleć na placu zabaw a nie po to żeby usłyszeć od rodzica "Przykro mi kochanie ale ktoś to zepsuł i już nie będziecie się mogli na tym bawić".. Po pewnym czasie dzieci nie miały by się na czym bawić bo w końcu rzeczy się zużywają, psują i również niestety są niszczone.

    Cytuj

Odpowiedz