Forum » Myślenice

Gdzie znajde dobrego taniego lakiernika/blacharza??

  • 5 lip 2014

    Witam,
    jak w temacie, gdzie mozna znalezc dobrego lakiernika/ blacharza w Myślenicach lub bliskich okolicach?? doradzcie

    Cytuj
  • 6 lip 2014

    Ja korzystałam z zakładu w trzemeśni koło kościoła niedaleko. Solidnie wykonana praca ja jestem zadowolona.

    5 Cytuj
  • 6 lip 2014

    Polecam pana z zarabia. Jestem zadowolony z jego uslug. znajduje sie przy rondzie na zarabiu w kierunku strozy. Ostregam przed blacharzemz rudnika

    2 2 Cytuj
  • 6 lip 2014

    Polecam blacharza z miejscowości Łęki jadąc od strony Trzemeśni za przystankiem jakieś 150m będzie tabliczka z informacją o blacharzu. Trzeba jechać pod górę troche.

    2 Cytuj
  • 6 lip 2014
    Ashiva napisał/a:

    Polecam blacharza z miejscowości Łęki jadąc od strony Trzemeśni za przystankiem jakieś 150m będzie tabliczka z informacją o blacharzu. Trzeba jechać pod górę troche.

    a ja odradzam, tak mi naprawili nadkola że po roku z powrotem wyszła rdza, siostrze popękał lakier na masce.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2014
    seba napisał/a:

    a ja odradzam, tak mi naprawili nadkola że po roku z powrotem wyszła rdza, siostrze popękał lakier na masce.

    Każdy ma swojego blacharza/mechanika

    Cytuj
  • kadhs kras 7 lip 2014

    jak sie kupuje starego opla labo forda to tak jest blacha taka slaba ze zaden lakiernik nie pomoze z tej karoseri to jednynie karmik dla ptakow

    6 Cytuj

Odpowiedz