Forum » Myślenice

Katasrofalne usytuowanie busow na starym dworcu w Myslenicach

  • Moriss Moriss 15 lip 2014

    Byłem dzisiaj na parkingu koło carefura, stały tam może ze cztery samochody razem z moim. Dziwię się bardzo że na czas budowy busy nie zostały tam przeniesione, przecież ten parking nie przynosi wielkich zysków ale wręcz straty!! Lepiej jest zakorkować całą słoneczną i narażać pieszych i kierowców na nieprzyjemności. No szok! Tak szok Panie Burmistrzu!

    12 5 Cytuj
  • 16 lip 2014

    Ile razy już tutaj pisano że nie chodzi o wygodę pasażerów tylko o dobro Dekady,nie można przenieść busów na Słowackiego bo spadną obroty.

    5 Cytuj
  • 16 lip 2014

    Busiarze dopięli swego. Wyeliminowali PKS. Podstępem, wyprzedzaniem przed przystankami. Teraz maja monopol na przejazdy i głęboko w d.... pasażerów. Niech mokną, marzną.. i tak zapłacą i pojadą. Busiarze nie chcą zajeżdżać na dworzec bo im szkoda zapłaty za wjazd. I proszę nie mówić, że tam będzie ciasno. Tyle samo stanowisk jest na dworcu w Tarnowie czy Rzeszowie, a autobusów więcej.

    5 7 Cytuj
  • 16 lip 2014

    Przecież gmina była właścicielem PKS to mogła pokazać co potrafi i położyć konkurencję na łopatki ale jak do rządów zamiast fachowców dopuszczono byłych kanarów to efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.Człowiek zatrudniony w tej firmie prowadził konkurencyjną działalność o czym wszyscy wiedzieli i co ?Nic,PKS padł zamiast wygodnej komunikacji będziemy mieli wygodne markety .Winny musi być więc jak zwykle wszystkiemu winni busiarze.

    7 Cytuj
  • Magdalena 17 lip 2014

    Nie wiem kto wymyślił, ze parking na Słowackiego jest bezpieczny... Wcale nie mniej tam wypadków było. Obecne usytuowanie jest złe, ale przeniesienie tego na stare miejsce niczego nie zmieni.

    2 4 Cytuj
  • 17 lip 2014

    O jakich wypadkach mówisz?

    1 1 Cytuj
  • Magdalena 17 lip 2014

    Osobiście zdarzyło mi się odwozić potrąconą (przez busa) babuszkę do szpitala z tamtego parkingu (gdy jeszcze funkcjonował), rękę złamała. To tylko jeden przykład, ale takich wypadków tam było dużo - zwłaszcza na pasach prowadzących do Carrefoura.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz