Forum » Myślenice

O co chodzi z tym żebraniem?

  • 14 lip 2014

    A było już tak miło w naszym mieście, a tu znowu żebracy? Na domiar tego wykorzystują małe dzieci, które w dziwny sposób śpią bardzo dużo, jakby były nieprzytomne. O co chodzi? Dlaczego nasze władze nie reagują?

    16 5 Cytuj
  • 14 lip 2014

    niestety rządy tuska dają się we znaki nic na to nie poradzisz

    8 16 Cytuj
  • 15 lip 2014

    Jeśli żebrzą romowie i proszę o grosz na bułeczkę to dajmy im bułeczkę a nie ten przysłowiowy grosz . To w końcu odpuszczą .gorzej jest z matkami z małymi dziećmi pod kościołem...

    14 2 Cytuj
  • 15 lip 2014

    Czytałam, że te dzieci są odurzane żeby leżały tak bez ruchu jak by spały ...

    14 1 Cytuj
  • 15 lip 2014

    no własnie..dlaczego nikt się tym nie zajmie..jakby np księża zwrócili uwagę żeby nie wystawali pod Kościołem..nie jestem niemiłosierna..ale Ci ludzie traktują żebranie jak pracę, a nie wezmą sie do uczciwej roboty..a przy tym są agresywni i nachalni...powinna straż ich usuwać!

    8 2 Cytuj
  • 15 lip 2014

    albo po prostu nie dajmy im pieniędzy to przestaną wystawać..tylko gorzej jak wtedy zaczną kraść..

    5 1 Cytuj
  • 15 lip 2014
    anginsan1983 napisał/a:

    Czytałam, że te dzieci są odurzane żeby leżały tak bez ruchu jak by spały ...

    i to mnie najbardziej niepokoi, dlatego też dziwie się że Nasza Straż Miejska nie reaguje, bo chyba nie wystarczy ich przegonić tylko bliżej się przyglądnąć tym dzieciom

    10 1 Cytuj
  • 16 lip 2014

    dzisiaj przyjechały 3 samochody cyganów-zaparkowali pod dekadą i ustalili kto,gdzie żebra. rozeszli się każdy w swoją stronę...Na rynku zaczepiali każdego ,dochodzi do tego że podchodzą i łapią za rękawy.Jak przyjechała na Rynek policja/w innej sprawie/ zwinęli się natychmiast.

    8 1 Cytuj
  • 17 lip 2014

    właśnie! gdzie jest straż miejska???? oni żebrają na rynku, pod oknami strażników! od czego oni są? chyba tylko od tych co piją piwo w parku bo takich najłatwiej ukarać..

    5 Cytuj

Odpowiedz