Forum » Myślenice

Remonty pod nazwą "Czysta woda dla Krakowa" a straty finansowe małych przedsiębiorstw

  • 13 sie 2014

    Panie burmistrzu, martwi się Pan o wodę dla Krakowa, a nie myśli Pan w ogóle o myśleniczanach! Jestem oburzona, że prace przy wymianie rur są tak zorganizowane, że stratni są przedsiębiorcy, których firmy mieszczą się na remontowanych odcinkach, głównie na ul. Piłsudskiego. Co za brak organizacji, że do pewnych firm nawet nie da się przejść bo panowie ze "Skanskiej" nawet nie kwapią się o pomoc. Trzeba było dać odszkodowanie za dniówkę i na 1-2 dni zamknąć te firmy, a nie utrudniać wszystkim życie!!! Mam nadzieję, że przegra Pan te wybory!!! Jednym słowem żenada!!!

    17 31 Cytuj
  • 13 sie 2014

    cyt."Trzeba było dać odszkodowanie za dniówkę i na 1-2 dni zamknąć te firmy"
    A co?Spadła sprzedaż obwarzanków?

    29 11 Cytuj
  • Moriss Moriss 13 sie 2014
    asasa123 napisał/a:

    Panie burmistrzu, martwi się Pan o wodę dla Krakowa, a nie myśli Pan w ogóle o myśleniczanach! Jestem oburzona, że prace przy wymianie rur są tak zorganizowane, że stratni są przedsiębiorcy, których firmy mieszczą się na remontowanych odcinkach, głównie na ul. Piłsudskiego. Co za brak organizacji, że do pewnych firm nawet nie da się przejść bo panowie ze "Skanskiej" nawet nie kwapią się o pomoc. Trzeba było dać odszkodowanie za dniówkę i na 1-2 dni zamknąć te firmy, a nie utrudniać wszystkim życie!!! Mam nadzieję, że przegra Pan te wybory!!! Jednym słowem żenada!!!

    Przegra wybory :) KIBICE DALINU PAMIĘTAJĄ!

    13 23 Cytuj
  • 13 sie 2014

    jak nie wiesz jak sprawa wygląda to nie komentuj, sprzedaż obwarzanków dla niektórych to jedyne źródło utrzymania a przy takiej organizacji są oni tego pozbawieni!!!

    15 21 Cytuj
  • 13 sie 2014
    aaaaoo napisał/a:

    Wieśniaku jak nie wiesz jak sprawa wygląda to nie komentuj, sprzedaż obwarzanków dla niektórych to jedyne źródło utrzymania a przy takiej organizacji są oni tego pozbawieni!!!

    Jestem ze wsi, nie zaprzeczam.Nie chodzę na żadne wybory,jestem apolityczny.Chciałem zapytać (może z ironią), Jak burmistrz ma zamykać firmy i dawać odszkodowania?

    15 6 Cytuj
  • 13 sie 2014

    Zwyczajnie, firmom, które całkowicie są zablokowane, a potencjalni klienci nie mają do nich dostępu powinno się pokryć choćby koszty najmu za te dni, może obowiązek takich odszkodowań sprawiłby że na przyszłość takie prace byłyby lepiej zorganizowane, a ulice robione po kolei a nie wszystko na raz, przez co w całych Myślenicach jest nie mała rozpierducha!

    14 15 Cytuj
  • 13 sie 2014

    To bardzo proste jak, a mianowicie, poinformować przedsiębiorców, których firmy leżą przy remontowanych drogach, że będą duże utrudnienia i sprzedaż jak i usługi spadną, więc w związku z tym, czy chcą otwierać przedsiębiorstwa na własną rękę, czy dostać odszkodowanie (obliczenie średnich dziennych zarobków małych firm przy pomocy US dla Pana burmistrza i jego sztabu nie powinno być trudne, na podstawie ewidencji sprzedaży bądź świadczonych usług). Bo nie może być tak, że ktoś cierpi na tym, że ktoś inny po prostu coś "olał" I tak jak napisał ktoś powyżej, niektóre drobne przedsiębiorstwa dla niektórych są całym źródłem utrzymania!

    11 16 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Kpiną jest sama woda która leci z kranu i to że nikt nie potrafi poinformować że będą jakieś przerwy w jej dostawie. Po każdym wyłączeniu i włączeniu, z kranu leci brudna woda (za którą nadal płacimy :( ) i perlatory są pozatykane piaskiem i brudem. Mam w domu miesięczne dziecko więc dla mnie istotną rzeczą jest woda, wczoraj włączone pranie w trakcie którego brakło wody, zorientowałem się i anulowałem ale później trzeba było dokończyć i dzięki temu wszystko co było białe jest żółte :(

    Oby ta chęć pokazania się przed wyborami była gwoździem do trumny w tych wyborach....

    Płacimy za wodę 11zł za m3 a jednak przychodzi dzień gdzie mając XXI wiek woda jest luksusem...

    4 7 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Z tego co słyszałem, to wymiana kanalizacji podyktowana jest brakiem przepustowości, a nie czystą wodą dla Krakowa - może się mylę, to mnie poprawcie.

    2 Cytuj

Odpowiedz