Forum » Myślenice

OSOBA

  • 15 sie 2014

    Bardzo proszę o pomoc potrzebuje odnaleźć osobę wiem że mieszka w Myślenicach lub okolicach odrazu mówię, że nie chodzi jednak o cel matrymonialny czy ktoś może mi pomóc????????? Napiszcie lub zostawcie mi tu wiadomość lub na maila kevinsenna@go2.pl

    Pozdrawiam kevinsenna5

    26 Cytuj
  • 15 sie 2014

    na podstwie tych danyj które podałaś- jedynie wróżbita Maciej moze odnalezc ale do niego się cięzko dodzwonic

    54 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Ja wiem! Ja wiem! Jeśli nie chodzi o cel matrymonialny, to może być tylko pan Marcin z dolnego, na bank...

    19 1 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Uwaga podaje hasło !!!

    OKOŃ !

    12 2 Cytuj
  • ania 15 sie 2014

    KOPYTKO

    8 2 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Ja myślę ,że będzie to Józek od Śląpy:PPPP

    6 1 Cytuj
  • 15 sie 2014

    Ja stawiam na Tolka Banana!

    8 2 Cytuj
  • 15 sie 2014

    A może iś o Maćka co się upas :-D

    5 Cytuj
  • 16 sie 2014

    A ja sądzę, że poszukiwana osoba, to Johann Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crass Cren Bon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft. Tylko nie z Ulm, jak sugerował Monty Python, ale właśnie z Myślenic.
    Mam nadzieję, że pomogłem?

    16 7 Cytuj
  • Julian Niewiadomski 16 sie 2014

    Także poszukuję pewnej osoby: Jest to pan o nazwisku Sosin który pracował kiedyś w markecie "JAN" w Dobczycach

    5 Cytuj
  • 16 sie 2014

    Bocian?

    3 4 Cytuj
  • 18 sie 2014

    Tak zawsze można na was liczyć 100 dzięki, a tak poważnie jeszcze raz proszę czy ktoś może mi pomóc?????
    Wierze w was!!!!! Pozdrawiam kevin

    3 8 Cytuj
  • 19 sie 2014

    kevin 13, jesteś idiotą czy tylko udajesz? (trollowanie również podchodzi pod tą pierwszą opcję)

    8 1 Cytuj
  • 19 sie 2014

    Co za dyskusja -,-

    3 Cytuj
  • 20 sie 2014

    Wiecie co poprosiłem o pomoc a tu klops smutne to!!!!!!!!

    1 8 Cytuj
  • 20 sie 2014
    kevin 13 napisał/a:

    Wiecie co poprosiłem o pomoc a tu klops smutne to!!!!!!!!

    kevin to Ty jesteś sam w domu? i szukasz kogoś kto dorobi ci klucz do drzwi?

    10 Cytuj
  • 20 sie 2014

    Ja myślę że to może być Jozin z Bazin.

    2 Cytuj
  • 20 sie 2014

    dobra przyznaję się to mnie szukasz

    1 1 Cytuj
  • 20 sie 2014

    DO ADMINISTRATORA; DLACZEGO NIE USUWACIE TAKICH POSTÓW JAK TEN KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK NIE DAJE TAKICH WPISÓW ŻENADA DLA MIASTO_INFO ZA TRZYMANIE TAKICH IDIOTYCZNYCH INFORMACJI NA FORUM!

    9 2 Cytuj
  • gosia77 20 sie 2014
    piotr96 napisał/a:

    DO ADMINISTRATORA; DLACZEGO NIE USUWACIE TAKICH POSTÓW JAK TEN KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK NIE DAJE TAKICH WPISÓW ŻENADA DLA MIASTO_INFO ZA TRZYMANIE TAKICH IDIOTYCZNYCH INFORMACJI NA FORUM!

    Popieram wpis! Inne normalne pytania na forum potrafią usuwać, a tu kompromitacja .

    9 2 Cytuj
  • 21 sie 2014

    Dzięki za wsparcie przyda się! A jeśli chodzi o Admina to bardzo dziękuję przecież nikogo nie obraziłem więc w czym kłopot????

    Pozdrawiam wszystkich kevin 13

    1 6 Cytuj
  • Andrzej 21 sie 2014
    piotr96 napisał/a:

    DO ADMINISTRATORA; DLACZEGO NIE USUWACIE TAKICH POSTÓW JAK TEN KAZDY NORMALNY CZŁOWIEK NIE DAJE TAKICH WPISÓW ŻENADA DLA MIASTO_INFO ZA TRZYMANIE TAKICH IDIOTYCZNYCH INFORMACJI NA FORUM!

    Parafrazując obecnego Prezydenta RP: Jakie pytanie, taka odpowiedź.

    3 Cytuj

Odpowiedz