Forum » Myślenice

Wyprawka dla dziecka

  • 1 mar 2018

    Jak ktoś szuka pościeli to proszę sprawdzić Artbo, potwierdzam jakość bardzo dobra, wzory jak widać na zdjęciach może troszkę mało nowoczesne, ale bawełna OK.

    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2018

    o pościeli to słuyszałam ostatnio że jest też z wypełnieniem z gryki! Ja na razie mam materacyki dla dzieci z łuską gryczaną w srodku

    1 Cytuj
  • 7 mar 2018
    anel02 napisał/a:

    Taaa sama podróż wyjdzie ci bardzo opłacalnie.... powodzenia :) Wiesz ktoś wykonuje ciężką pracę codziennie polujac na towar potem pakuje wysyła i chce zarobić na siebie zus pracowników....no dziwne że nie sprzedaje ci tego po 5 zł . Ty myślisz że jak pojedziesz to narobisz mega zakupów za 1 euro szt?? Widać dawno nie byłaś w primarku ... Ale jedź obkup się :-) ja tam wolę trochę dopłacić na miejscu:)

    tak, akurat bywam czesto w primarku to wiem ;) nie musze sie obkupowac bo promocje sa caly czas ;) . a co do podrozy specjalnie to nie musisz jechac nikt ci nie kaze:D ale duzo osob robi zakupy przy okazji, podczas pobytu :)

    1 2 Cytuj
  • 18 kwi 2018

    Mnie trochę bawi takie szukanie oszczędności jeśli chodzi o pierwsze zakupy dla dziecka. Skóra malucha bardzo wrażliwa więc kocyk do wózka czy pościel dla dzieci powinna być wybierana głównie poprzez jakość. Przykładowo nie lepiej kupić jedną pościel i stosować ją we wózeczku i łożczeku aniżeli dwie gorszej jakości?

    1 1 Cytuj
  • 18 lip 2018

    Jeśli chodzi o poziom bezpieczeństwa dziecka to ja polecam te wózki co produkuje Dorjan – dorjan.com.pl. Mają z jednej strony profesjonalne pasy bezpieczeństwa, z drugiej można ustawić siedzisko pod różnym kątem, jest barierka bezpieczeństwa którą można sobie też wygodnie przesunąć na bok. Super nam się wózek sprawdza już prawie od roku.

    1 3 Cytuj
  • 3 sie 2018

    Świetne zawieszenie ma nasz Quick od Dorjan, nie czuje się tej jazdy, nie rzuca mi wózkiem, nie hałasuje, co ma jednak duże znaczenie dla dzieciątka żeby mogło odpocząć, zasnąć i tak dalej. Jak jest wózek dokładnie zbudowany to dobrze widać na stronie producenta.

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2018

    Pierwsza wyprawkę najlepiej skompletować jeszcze przed narodzinami dziecka. Wystarczy jeden wieczór na stworzenie listy. Większość rzeczy można zamówic przez internet. Kosmetyki dla dziecka można skompletować w drogerii. Pieluszki polecam wielorazowe, bambusowe, nie ma odparzeń i wchłaniają więcej niż standardowe. Dodatkowo oczywiście pościel, kocyki i kokonik dla niemowlęcia

    2 Cytuj
  • 27 wrz 2018

    No tak, bo mamy całe 9 miesięcy i możemy to rozłożyć w czasie i nie mamy takich sporych wydatków od razu. Bo wiadomo, że wózek, ubranka, łóżeczko, kosmetyki to wszystko kosztuje. Też jak się ma czas to można na spokojnie poszukać dobrych cen. Ja kupiłam termometr o 20 % taniej niż ten model jest w innych sklepach na Ceneo.

    1 Cytuj
  • 28 wrz 2018

    Wychowuje dwie córki i z perspektywy czasu jedno mogę stwierdzić. Naprawdę nie opłaca się kupować dużo bo dzieci i taki z tego wyrosna. Moja rada jest taka,żeby kupować to co potrzebne. Zakupy przemyslane.

    2 1 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Kilka kosmetyków HB - do kąpieli, do mycia, ale również żel do masażu brzucha.
    Ogólnie zazwyczaj ceny przy naturalnych kosmetykach są kosmiczne, ale w tym przypadku wygląda to całkiem normalnie.

    Cytuj
  • 8 mar 2020

    Ubranka pamietajcie bawelniane :) fajne sa tez bambusowe pieluszki :) znalazlam takie na escallante pl i sie sprawdzaja

    1 4 Cytuj

Odpowiedz