Forum » Myślenice

Kwesta na małym cmentarzu na Stradomiu

  • 30 paź 2009

    Zgodnie z trwającą juz kilka lat tradycją 1 listopada na cmentarzu przy kościółku św. Jakuba pojawią się uczniowie LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach wyposażeni w puszki. Będą kwestować w godzinach od 8 do 16. Zamiarem osob kordynujących renowacje zabytkowych nagrobków na starym cmentarzu jest odnowienie za zebrane pieniądze nagrobków rodziny Klebertów.

    Nie bądźmy w tym dniu bezduszni i dajmy na odnowe nagrobków chociaz kilka złotych !!

    Cytuj
  • 30 paź 2009

    Jestem za- ale...

    ... Jeśli zobaczę/usłyszę na cmentarzu (pod Kościółkiem) grających na gitarach to... wybaczcie, nie dam złotówki (!)

    to jest po prostu KPINA !

    Cytuj
  • 30 paź 2009

    A ja nic nie dam !!!!!

    Cytuj
  • 31 paź 2009

    nawet w święto nie dadzą ludzia spokoju tylko bedą żebrać :/ kto wyraził na to zgode...paranoja

    Cytuj
  • 31 paź 2009

    Prostactwo xk oczywiście jest praktycznie wszędzie a prymitywne wypowiedzi dźwięczą na co dzień. Otóż abyś więcej się nie kompromitował/a wyjaśniam. Nie jest to żebranina ale kwesta na szczytny cel w tym przypadku odnowę zabytkowych nagrobków. Nie podejrzewam żeby ktoś taki jak ty umiał czytać ale gdyby przypadkiem to polecam pozycje Pawła Lemaniaka "Myślenickie cmentarze". Nie wiele ci to powie bo nie ma tam ani zdjęć gołych bab ani scen przemocy ale może akurat coś skorzystasz. A na drugi raz nie wypowiadaj się w prymitywny sposób i to rzeczach o których nie masz pojęcia. Resztę jednak zachęcam do wrzucenia do puszki. PS> Wstrzymaj się z komentarzami bo ze zwykłym chamstwem i motłochem nie dyskutuję!

    Cytuj
  • M G 31 paź 2009

    Kto chce to wrzuci pare grosiszy , kto nie chce to nie , kwestujące osoby i tak zginą w tłumie.
    Ja takie akcje poieram , i też bym zachęcał do ratowania zabytków cmentarnych bo mają swój urok a mało jest ludzi którzy zwracają uwagę na te obiekty.

    Cytuj
  • nadane od urodzenia 1 lis 2009

    ...nie wiem co to za ninja nieuk, ale mały to może być kościółek, a cmentarz raczej parafialny. W życiu się nie spotkałem z nazwą mały cmentarz jak długo żyje. A poza tym to Oni kwestują raczej przed, a nie na....
    ... a co da dawania to ci co nie mają ochoty niech nie dają , a nie wyżywają się po forach, bezmózgi...

    Cytuj

Odpowiedz