Forum » Myślenice

Nowy Sącz - Myślenice

  • 21 sie 2014

    Proszę o pomoc, czy istnieje jakieś bezpośrednie połączenie z Nowego Sącza do Myślenic? Jeśli nie to jak najłatwiej się do Was dostać ze Sącza lub okolic.

    3 Cytuj
  • 21 sie 2014

    Hmmm chyba najlepiej przez Kraków :) Powaga. Żeby nie wjeżdżać zbytnio w miasto to najkorzystniej możesz wysiąść na matecznym jadąc z Sącza i tak samo wsiąść w busa na matecznym jadącym do Myślenic.

    2 Cytuj
  • 21 sie 2014

    Aha, czyli jednak innej możliwości nie ma... No trudno ;) A jeśli potrzebuje dostac się na ul. Jagiellońską w Myślenicach to na jakim przystanku powinnam wysiaść żeby było najbliżej? Wszędzie widze jakąś estakade, czy to tam?

    Cytuj
  • 21 sie 2014

    Ja dawniej jezdzilam bezposrednio do Myslenic z Nowego Sacza autobusem przez Limanowa, Mszane , Myslenice Krakow. Ale nie wiem czy jeszcze sa te autobusy, najlepiej zapytac na dworcu w Saczu.

    Cytuj
  • 21 sie 2014
    ela22 napisał/a:

    Aha, czyli jednak innej możliwości nie ma... No trudno ;) A jeśli potrzebuje dostac się na ul. Jagiellońską w Myślenicach to na jakim przystanku powinnam wysiaść żeby było najbliżej? Wszędzie widze jakąś estakade, czy to tam?

    Elu, przez http://maps.google.pl/ wszędzie bez problemu trafisz :) Moje tłumaczenie gdzie jest ta ulica i gdzie najlepiej wysiąść mogą być dla Ciebie niezrozumiałe. Powodzenia

    1 Cytuj
  • 22 sie 2014

    nie ma połączenia z Myślenic do Sącza-kraków mateczny.Ja bym poleciła z dworca tak bęzpieczniej a autobusy są pełne i nie kiedy się nie zatrzymują na matecznym.Życzę powodzenia,,

    Cytuj

Odpowiedz