Forum » Myślenice

Gdzie w Myślenicach mogę trenować sztuki walki?

  • 25 sie 2014

    Gdzie mogę znaleźć jakiś klub czy coś w Myślenicach? Najbardziej by mnie interesował boks lub muay thai ale inne propozycje tez bym chętnie przejrzał. Najlepiej jak by ktoś podał stronę do klubu lub cennik jeśli niema strony. :)

    2 1 Cytuj
  • 25 sie 2014

    MMA na zarabiu na ulicy zdrojowej w sali sportów walki.
    Treningi od września we wtorki i czwartki od 19:30-21:00 i w soboty od 16:00-17:30
    100 zł miesiąc

    3 1 Cytuj
  • 25 sie 2014

    Jesteś tam zapisany? jeśli tak to jak twoja opinia, szybko można sie czegos nauczyć, i czy chodzi ci o ten cały ks spartan? :)

    2 1 Cytuj
  • 26 sie 2014

    Tak jestem, tak KS Spartan
    Opinia bardzo dobra
    szybko? ktoś może trenować kilka lat i nic nie umieć a ktoś może po pół roku się dużo nauczyć, więc to zależy, na efekty trzeba zapracować

    2 2 Cytuj
  • 26 sie 2014

    Jak sie tam zapisać, jaki trzeba miec sprzęt ze sobą i i jakby wyglądały moje treningi na początku? :) 16 lat, nic nie trenowałem wcześniej :)

    1 1 Cytuj
  • 26 sie 2014

    Przychodzisz na treningi i ćwiczysz po prostu bez zapisywania. No koniecznie rękawice i przydałoby się nagolennice i szczękę
    Tak to wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=4iMHMi30EOc

    2 1 Cytuj
  • 26 sie 2014

    A jeszcze coś słyszałem o Krav Madze na Osińskim, może ktoś to opisać? :)

    4 Cytuj
  • 24 cze 2015

    Ponawiam pytanie. Gdzie w myslenicach lub okolicy mozna zaczac trenowac muay thai. Na stronach ciezko cos ogarnac a jak juz to godziny treningow nie zgadzaja sie z rzeczywistoscia. Z gory dzieki !

    1 4 Cytuj

Odpowiedz