Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 8 lis 2009

    Gdzie zrobią mi fajną fryzurkę??? Tak żeby włosy się układały po ścięciu? i w miarę rozsądnej cenie?

    11 16 Cytuj
  • 8 lis 2009

    Polecam Ci salon na Klakurki.Prowadzi go p.Renata.Tylko tam są chyba dwie Renaty.To ta młodsza.

    36 9 Cytuj
  • 8 lis 2009

    polecam zakład w osieczanach przy remizie u ''Basi''

    14 20 Cytuj
  • 9 lis 2009

    polecam Marka Ledziejowca gosc opitolil mnie na łyso

    24 6 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Polecam fryzjerkę Asię fryzurę zawsze dobrą ci dobierze do twarzy. Na 3-maja 14c przyjmuje tel.0123573453

    3 32 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Asia jest OK.

    3 16 Cytuj
  • 9 lis 2009

    ŁADNA JEST TA aSIA?

    10 20 Cytuj
  • 9 lis 2009

    jak wrócęz wizyty od niej to ci powiem:)))

    1 4 Cytuj
  • 9 lis 2009

    x - Asia jest ładna. I ma męża. :D

    3 17 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Polecam Asię z 3-go Maja:)

    1 12 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Asię tak - ale również Kamilę,która u niej pracuje.Ścinała mi włosy kilka razy i zawsze byłem zadowolony.

    2 6 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Zgadzam sie ! Kamila i Asia sa najlepsze :) i nie przesadzam :)

    1 11 Cytuj
  • 9 lis 2009

    polecam salon Maria pod arkadami

    6 19 Cytuj
  • 9 lis 2009

    tylko u Papiernika;)!!!

    13 11 Cytuj
  • 9 lis 2009

    Tak, Kamila jak i Asia są OK:)
    To jednak mała mieścinka(gdybyście tego jeszcze nie wiedzieli, to Wam napisałem;)) Wszyscy jestem ścinani tymi samymi nożyczkami:)

    5 12 Cytuj
  • 10 lis 2009

    Ciekawe kto tymi nożyczkami tak wywija?

    1 4 Cytuj
  • 10 lis 2009

    Jeeezu! nie mozecie chociaz jeden temat pozostawic wolny od polityki?

    2 8 Cytuj
  • 10 lis 2009

    Polityka ma również wpływ na fryzjera. Pośredni ale ma.
    Wpływa zarówno na cenę jak i jakość wykonywanych usług.

    życzę najlepszych usług i pięknych fryzur

    2 5 Cytuj
  • 10 lis 2009

    o polityce najlepiej wypowiadają się fryzjerzy "nad Arkadami":)

    7 4 Cytuj
  • 10 lis 2009

    Fryzjer Męski nad Arkadami to nie tylko salon fryzjerski ale istna opiniotwórcza instytucja społeczna, coś w stylu amerykańskich Barbershop w gettach zamieszkałych przez czarnoskórych, moim zdaniem każdy meżczyzna powinien tam choć raz zawitać, wrażenia niepowtarzalne, polecam w szczególności w poniedzialki...

    12 5 Cytuj
  • M G 10 lis 2009

    [quote]Fryzjer Męski nad Arkadami to nie tylko salon fryzjerski ale istna opiniotwórcza instytucja społeczna...[/quote]
    Absolutna prawda! To nie tylko świetni fachowcy od męskich głów ale rzeczywiście to miejsce to kultowa kopalnia wieści gminnej i jaknajaktualniejszych myślenickich aktualności. Oczywiście 'światowe wieści' też nie umkną uwadze wyrafinowanym fryzjerom.
    Bardzo lubiłem się tam obcinać że tak powiem ale od pewnego czasu natura pozbawiła mnie części włosów na głowie i zabiegi fryzjerskie wykonuję sam ... maszynką. ;)

    6 5 Cytuj
  • 12 lis 2009

    Fryzjer to takie specyficzne miejsce, w każdym sie plotkuje, politkuje. Bardziej czuje się ten klimat, kiedy korzysta się dłuższy czas z tego samego. Wcale nie trzeba włączać sie do dyskusji, wystarczy sie przysłuchiwać, takie gumowe ucho;)

    2 3 Cytuj
  • 12 lis 2009

    A mnie ciekawi cennik u tych waszych fryzjerów, oczywiście strzyżenie...bo nigdy nie byłem u Asi i nad Arkadami, a wizyta zbliża się wielkimi krokami...:)

    7 3 Cytuj
  • 12 lis 2009

    ja polecam fryzjera tam koło wojasa na rynku, w tej uliczce gdzie san francisco i parasolki mniejwięcej :]

    6 5 Cytuj
  • 12 lis 2009

    Byłam dziś zrobić balejaż dwukolorowy i ściąć włosy w zakładzie Lecher który znajduje się koło dworca. i muszę przyznać że po raz pierwszy wyszłam zadowolona od fryzjera jakościowo jak i cenowo.Na pewno tam wróce. Robiła mi Pani Justyna,bo zapytałam o imię. Mogę ją szczerze polecic.

    4 6 Cytuj

Odpowiedz