Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 21 sty 2018
    Ikaa napisał/a:

    Dzień dobry Wszystkim
    Tak się przytrafiło że byłam świadkiem całej sytuacji.. która nie była miła dla każdego.

    Pani przyszła do salonu z klebkiem włosów w siatce.. I zrobiła awanturę nie wiadomo o Co?
    Scena jak z filmu.. z jednej strony śmieszna z drugiej żenująca.
    Niestety tak to jest kiedy starsza pani chce zrobić z siebie blond osiemnastkę..

    Jeśli jakiś zabieg jest ewidentnie szkodliwy i nieodpowiedni dla danej osoby to dobry fryzjer powinien uprzedzić o tym, a najlepiej by usługi odmówił, by nie narażać się na póżnejsze kłótnie i oskarżenia, no chyba, że wiedzy takiej nie posiada..

    5 1 Cytuj
  • 29 sty 2018

    Witam czy ktoś korzystał z usług salonu w Myslenicach Gabriel.

    4 Cytuj
  • 30 sty 2018

    najlepszy fryzjer to PAPIERNIK

    9 6 Cytuj
  • 30 sty 2018
    kaka napisał/a:

    Witam czy ktoś korzystał z usług salonu w Myslenicach Gabriel.

    To ten gej z krolwych życia ?

    9 4 Cytuj
  • 9 lut 2018

    Witam czy ktoś może korzystał z usług w salonie Gabriel i jaka opinia?Z góry dziękuje za poważną odpowiedz.

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2018

    jak w temacie - macie jakieś tipy ?

    1 3 Cytuj
  • Kacper Jaśkowiec 13 kwi 2018
    Helmut napisał/a:

    jak w temacie - macie jakieś tipy ?

    Cześć kolego! Z tego co mi się obiło o uszy to chyba w Sułkowicach (albo tamtych okolicach) jest Przemysław Kania - jakiś znany w tamtejszych okolicach fryzjer i stylista, który poniekąd również potrafi dobrze zadbać o zarost. Z tipów życia codziennego jako posiadacz brody to jedynie co mogę polecić to higiena. Dobrze jest się zaopatrzyć w środki takie jak szampon do brody i olejek jakiś odżywczy, który nada również wyglądu, zapachu jak i miękkości. Trzeba próbować, bo nie każdemu dany produkt odpowiada, jak na początku używałem olejku z Rossmanna to strasznie wysuszał mi zarost. Ale na allegro znajdziesz dużo fajnych zestawów w spoko cenach :) Dużo też kiedyś czytałem o szczotce, też trzeba popróbować i znaleźć odpowiednią szczotkę dla siebie, która pomoże dobrze ułożyć nam zarost i przede wszystkim systematyczne szczotkowanie brody złuszcza wysuszony naskórek. Zawsze jeszcze możesz sam zaopatrzyć się w sprzęt do strzyżenia i jakieś brzytwy i metodą prób i błędów systematycznie podcinać zarost :D

    6 5 Cytuj
  • 15 kwi 2018

    Adam Klimas

    6 6 Cytuj
  • 24 sie 2018

    W salonie P. Szwab pracowała świetna fryzjerka P. Paulina Suder. Wie ktoś może gdzie teraz pracuje?

    4 Cytuj
  • 26 sie 2018

    Dobry fryzjer męski z 60-cio letnim stażem to p.Marszałek na osiedlu, a pracujący całe lata w Pasażu Bielaka w Krakowie.

    6 1 Cytuj
  • 30 sie 2018

    Witam poszukuje Pani Iwony Panek ktora kiedys pracowala w Salonie fryzjerskim u Doroty Strzępek. Gdzie ja teraz znajde?

    4 Cytuj
  • 13 maj 2019

    Czy w którymś salonie w Myślenicach jest wykonywane strzyżenie metodą split ender? Chodzi o maszynkę która podcina same końcówki, bez strzyżenia z długości.

    Cytuj
  • mknp@o2.pl 4 wrz 2019

    donaldo: zainwestujcie w normalną reklamę, a nie spamujcie po forach.

    4 Cytuj
  • 27 lis 2019

    mam pytanie, gdzie można w Myślenicach zrobić fajną krótką fryzurkę?

    1 Cytuj

Odpowiedz