Forum » Myślenice

Sklep z płytkami manhattan

  • 17 wrz 2014

    czy ktoś ma zdanie na temat oferty i obsługi w sklepie Manhattan w Myślenicach (Piotr Chęciński), ponieważ byłam zainteresowana płytkami łazienkowymi i Pan zaproponował mi wykonanie projektu łazienek i jako zaliczka musiałam zapłącić po 300 zł od projektu w rozliczeniu przy późniejszym zakupie płytek lub wyposażenia łazienki, upewniłam się czy napewno zaliczka jest do zwrotu poprzez rozliczenie - poinformowano mnie że muszę coś kupić za kwotę zaliczki, więc zapłaciłam i od tego momentu zaczęły się moje problemy......projekty Pan Piotr wykonał piękne - zgodnie z moimi oczekiwaniami, niestety koszt płytek okazał się ogromny więc porównałam ceny z innymi sklepami po czym podziękowałam Panu Piotrowi za zakup płytek zapewniajac tym samym że kupię coś do łazienki za 600 zł (koszt zaliczki dla 2 łazienek) po czym Pan poinformowałmnie że zaliczka podlega roaliczeniu tylko za zakup płytek, później zmienił zdanie i powiedział że rozliczy mi zaliczki jeżeli kupię za 6000 zł, a teraz mówi że sprzeda mi płytki po cenach konkurencji ale bez rozliczenia zaliczek...............
    czy ktoś miał podobną sytuację???

    27 9 Cytuj
  • 28 paź 2018

    Proponuję iść do architekta wnętrz po projekt łazienki to się Pani oduczy cwaniactwa. Cena płytek była Pani na pewno znana przed zleceniem projektu więc zarzuty po fakcie wyglądają niepoważnie. Takim sposobem każdy mógłby sobie za darmo łazienkę planować u profesjonalistów.

    6 14 Cytuj
  • Paweł Chęciński 28 paź 2018

    Ja za projekt 2 łazienek, kuchni i przedpokoju i salonu zapłaciłem 10000zl. Wcale nie mam zastrzeżeń, bo takie są standardowe ceny u architekta. Pani ma projekt, jak pani sama pisze ładny, za 300 zł. Muszę powiedzieć bratu żeby zaczął w końcu się szanować i robić projekty za normalne stawki, bo jak sam się nie zacznie szanować to inni też go nie będą. Pani jest tego najlepszym przykładem.

    6 29 Cytuj
  • 28 paź 2018

    " ZdolnaZDolnego " nie widzisz że główny temat był z przed 4 lat tylko jakiś spamer go odnowił ? i po co tu cokolwiek komentować i odpisywać .

    9 1 Cytuj
  • 29 paź 2018
    korwin napisał/a:

    " ZdolnaZDolnego " nie widzisz że główny temat był z przed 4 lat tylko jakiś spamer go odnowił ? i po co tu cokolwiek komentować i odpisywać .

    Jak widać warto, skoro ktoś wchodzi i czyta. Nie lubię cwaniactwa i cieszę się, że o tym przeczytałeś :)

    3 8 Cytuj
  • 16 lut 2021

    Hmmm mega dziwna sytuacja i szczerze nigdy się z czyms takim nie spotkałem. Mi fachowiec wybieral plytki do malej łazienki (specjalnie zaznaczyłem ze mala bo wiadomo ze to wtedy inne trzeba ogladac) i kupil je po normalnej cenie a ode mnie wzial tylko za robociznę. 6000zl? Wow to trochę dużo chyba ze te plytki to jakiś marmur czy cos w ten desen :D ogolnie to ten pan nie powinien cie tak ‘szantazowac’, ja bym zmienil fachowca i już nie robil z nim zadnych interesow tak szczerze…

    Cytuj

Odpowiedz