Forum » Myślenice

Najlepszy kebab- gdzie?

  • 18 wrz 2014

    "Turcja" na razie zamknięta, a słyszałem, że jakiś pan ze Skawiny przeniósł biznes i to właśnie jest najlepszy kebab. Ktoś coś wie?

    3 4 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    Jak dobrze poszukasz na forum to znajdziesz opinie n.t. najlepszej kebabowni...dla mnie numerem jeden jest Istambuł przy nowym Orlenie..jadłem tam kebaba w bułce, w tortilli i w zestawie i wszystkie robią robotę...ale wiadomo że każdy lubi co innego- to co mi smakuje , nie musi smakować Tobie...popróbuj w paru miejscach i wybierz coś dla siebie

    10 2 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    hmm w Greenbarze jest pyszny -aż ślinka cieknie:P

    1 2 Cytuj
  • Piotrek 19 wrz 2014

    nie przeniósł tylko otwarł kolejny punkt taki jak w skawinie, zator, kalwaria. I to jest właśnie istambuł ten co w skawinie. Kebaby pyszne ale zależy co komu smakuje.

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2014

    Dlaczego Turcja zamknięta?

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2014

    najlepsze kebaby były w dawnym neo na rynku i dawnym 1,2,3. Teraz wszędzie serwują syf. Instambuł obok orlenu kebaby małe jak na taką cene i niesmaczne, od razu poszedł w kosz. Turcja to sama sałata i niesmaczne mięso. Zarabie dodatki w postaci kości i niesmaczne sosy, na przeciwko ogrodniczego to samo, armado w miare zjadliwe ale też szału nie ma.

    Szkoda że nikt się nie weźmie porządnie za interes jak np. właściciel dawnego neo, ładny lokal, smaczne mięso, duży wybór itp. Większość obecnych "gastronomów" chce się nachapać przy żałosnej jakości.

    7 6 Cytuj

Odpowiedz