Forum » Myślenice

Dom w Mylenicach

  • 28 wrz 2014

    Witam,

    Zastanawiam się nad budową domu w Myślenicach. Szukam jakiś opinii w której części Myślenic szukać działki pod budowę.

    Z góry dziękuję za sugestie.

    3 Cytuj
  • Andrzej 29 wrz 2014

    Jak ja bym się budował, to na Zarabiu (gdzieś wyżej, nie w samej kotlinie Raby) lub okolice ul. Dąbrowskiego.

    1 7 Cytuj
  • 30 wrz 2014

    Dzięki wielki. Też myślałem o Zarabiu ale o tej części przy parku. Zauważyłem, że dużo domów jest tam do sprzedania. Jest może jakiś konkretny powód tej sytuacji czy może czysty przypadek ??

    4 Cytuj
  • 1 paź 2014

    Byle dalej od Raby;) jeśli nie chcesz popłynąć razem z nią przy większych ulewach.

    9 Cytuj
  • 2 paź 2014

    Zarabie to d... wszędzie daleko latem zalane stonką krakowską, bądź wielką wodą. Zdecydowanie polecam bliżej centrum, właśnie okolice ul. Dąbrowskiego.Blisko szkoły i innych pierdołek nie trzeba cały czas podjeżdżać wszędzie samochodem.

    11 4 Cytuj
  • 2 paź 2014

    Tholl, Dobczyce i okolice. Dlaczego? Wystarczy porozmawiać z ludźmi, zaglądnąć do urzędu miasta, rozważyć dojazd do Krakowa itp. No i oczywiście porównać koszta utrzymania domu i sam podatek od nieruchomości. Ważny jest także czynnik dbałości o mieszkańców czyli wystarczy porównać oferty GOKIS i MOKIS. Prawie zapomniałem o życiu kulturalnym w obu miastach... Właśnie.

    5 1 Cytuj
  • 3 paź 2014

    Najpiękniejsze wyjątkowo malownicze tereny z widokiem na góry i wodę oraz Myślenice są wokół Jeziora Dobczyckiego .Czekam na obiecane trasy rowerowe .
    Wypijać codziennie kubek kawy o poranku z takimi widokami za oknem marzenie .Droginia i przeciwna strona ... z malowniczym krajobrazem .Ale mamy piękne tereny ...zaparkować i spacerować bo jest gdzie . Fajnie macie drodzy mieszkańcy tych terenów widoczki .....bezcenne .

    7 2 Cytuj
  • 5 paź 2014

    Dziękuję wszystkim za opinie. Interesują mnie jednak tylko Myślenice. Chyba nie dałbym rady mieszkać poza miastem. Wole spacerować niż jeździć samochodem i liczę na to, że kiedyś nie będę musiał odprowadzać dzieci do szkoły. Pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • Andrzej 5 paź 2014

    sorki za OT, ale musiałem...
    @mania, też czekam na obiecane ścieżki. Póki co, spacerować i jeździć trzeba wałami/ścieżkami/bezdrożami...

    3 2 Cytuj
  • 13 paź 2021

    Cześć, jeśli chcesz mieć dobry solidny dom, upewnij się, że łóżko jest solidne i że nie ma podziemnego źródła wody

    2 3 Cytuj
  • Pawel Wykanczam 13 paź 2021

    Czyżbyś był biopsychoenergoterapeutą :P

    1 2 Cytuj
  • 13 paź 2021
    Pawel wykanczam napisał/a:

    Czyżbyś był biopsychoenergoterapeutą :P

    Albo tym, jak mu tam, fengszują?

    2 Cytuj

Odpowiedz