Forum » Myślenice

Ośrodek interwencji kryzysowej

  • ela 30 wrz 2014

    Czy ktoś zdecydował się szukać tam pomocy? Czego mogę się spodziewać decydując się na pierwszą wizytę w sprawie 3 braci nadużywających alkoholu, którzy rujnują życie moje i mamy... proszę o jakiekolwiek informacje od osób które ( może i niestety) tam się udały.

    9 1 Cytuj
  • ania 30 wrz 2014

    przykra sprawa, nigdy nie korzystałam dzięki Bogu, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, choć zbyt wiele bym się nie spodziewała. Może choć podsuną Ci jakieś rozwiązania.

    4 3 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 30 wrz 2014

    nie polecam fuszera pańszczyźniana lepiej skorzystać z opieki społecznej przy każdym gops , mops działa ośrodek interwencji kryzysowej to już lepsze zło

    5 3 Cytuj
  • 2 paź 2014

    W Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach są dyżury
    w każdą sobotę od godz. 14:00 do godz. 18:00 oraz w niedzielę od godz. 9:00 do godz. 13:00.Prowadzone wówczas są konsultacje indywidualne .Warto podejśc i nie sugerować się forum .Co dobre dla jednego jest złe dla innego

    6 3 Cytuj
  • 2 paź 2014

    Ja korzystałam i osobiście bardzo ale to bardzo polecam. Mnie i mojej mamie bardzo pomogli i absolutnie się nie zgadzam z opinią że tam nic nie pomagają bo jak ktoś nie wie to niech nie mówi. Gops i mops to dopiero fuszera. Można skorzystać z fachowej porady także prawnika który przyjmuje za darmo.

    9 4 Cytuj
  • Agata 3 paź 2014

    osobiście nie polecam

    2 7 Cytuj
  • 2 maj 2020

    Dzień dobry,

    Piszę pracę dotyczącą  Interwencji kryzysowej w rodzinie a roli wsparcia interwenta kryzysowego.

    Czy znajdzie się tu ktoś kto korzystał z tego typu pomocy i zechce wypełnić ankietę dotyczącą tego tematu?
    Ankieta jest anonimowa, a uzyskane informacje będą wykorzystane w mojej pracy dyplomowej.

    Wypełnienie ankiety może zająć około 5 minut.

    oto moja ankieta:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3ZqFt2KG8qEDRvUAGEWyh_3IFEHVk0rw6MK_jaKYLk5g3ng/viewform?usp=sf_link

    Ponadto, jeśli znają Państwo osoby, które również korzystały ze wsparcia interwenta, proszę o zachęcenie do wypełnienia ankiety.

    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

    1 2 Cytuj

Odpowiedz