Forum » Myślenice

BULWERSUJĄCE!

  • Szymon 10 lis 2009

    Robię na zajęcia prezentację o naszym miasteczku i błądząc po wszechnecie natrafiłem na interesującą, a zarazem bulwersującą rzecz, zresztą zobaczcie sami:
    O Myślenicach w "Polskiej" Wikipedii
    O Myślenicach w Angielskiej Wikipedii

    To jest normalnie tragedia, żeby za granicą pisano o nas więcej niż na "naszym podwórku"...

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    To całkiem logiczne - nie tragiczne.Polacy już wszystko wiedzą o Myślenicach. ;) Pora wyedukować innych.

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Tragiczny to jest ten zapis:

    Myślenice
    Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
    Skocz do: nawigacji, szukaj
    Myślenice osada na południu Polski, zamieszkana przez pierwotne ludy Myśleninów - rasy wyrzuconej z Śródziemia w latach prezydentury Elronda.

    [edytuj] Klimat
    Temperatura ulega ciągłemu wzrostowi, co sprawia iż myślenicka fauna i flora zmienia barwę i staję się nie rozpoznawlna dla cierpiących głód mieszkańców wsi. Zimą pada tutaj śnieg i wieje wiatr, w lecie świeci dużo słońca i kotłują się burze.

    [edytuj] Mieszkańcy
    Zboczeńcy i złoczyńcy, przemycający ze Słowacji tanią wódkę, handlując z południowymi sąsiadami szlugami. Lubią obcych tylko wtedy gdy widzą ich w TV, najlepiej na Eurosport lub Polsacie.

    [edytuj] Zabytki i atrakcje
    Kiedyś w Myślenicach było kilka burdeli, teraz zlikwidowanych. To boli turystów przemierzających myślenickie drogi. Na pocieszenie władze postanowiły pozostawić trzy kościoły, nie wyposażone jednak w stary personel usuniętych lokali, lecz doświadczonych weteranów sztuki miłosnej. Władze postanowiły założyć stok narciarski na górze Chełm, i takowy powstał, jednak powoli zapada się pod ziemię wskutek erozji gleby. Obecnie główną atrakcją turystyczną Myślenic jest patelnia - miejsce spędów miejscowej meneliady i tzw. "diobłów", park na Zarabiu i polana na Mikołaju.

    1 Cytuj
  • 4 sty 2010

    Toz to swienta prawda!Powinni jeszcze do atrakcji dopisac psie kupy i Pana Burmiszcza i bylby komplet. :D

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    I koniecznie mietka debila

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    O! Mam znajomego Kazka! Pewnie taki sam debil,jak ja!

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    racja Mietek !!!!! Ten burmistrz to porażka i chyba jeden z najgorszych w historii tego miasta

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    leczcie sie ;] a nonsopedia to nonsopedia sama nazwa mowi za siebie. Ja tam kocham swoje miasto :)

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Nnn: jeszcze 30 lat temu tyle ludzi kochało komunizm i dziś im się odbija czkawką. Naiwny zawsze zostanie wydymany wierząc w ideały. Lepiej pilnuj kotów bo pod blachą wprowadzili nowe danie i brakuje im składników :D

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Kobieto czytając nonsensopedie i (o bożeee) wierząc w to....to nie wiem na kobierzyńskiej zamontowali Wam neta ?

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    niki z afryki

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Dla mnie nie jest to bulwersujace tylko najzwyklejsza prawda , chcacy to zmienic musimy zmienic wladze , mam nadzieje ze pujdziecie po rozum do glowy i nie dacie sie zbalamucic tymi szklanymi domami ktore obecni wlodaze nam serwuja...

    Cytuj
  • 3 lut 2010

    Jak wam się Myślenice nie podobają to droga wolna możecie nawet na Alasce zamieszkać tam wam nikt nie będzie przeszkadzał.

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    ludzie nauczcie się najpierw ortografii. Umiecie tylko krytykować a sami n ie potraficie sklecić prostego zdania. Wstyd!

    Cytuj
  • 11 lut 2010

    zgadzam sie z powyższym komentarzem

    Cytuj

Odpowiedz