Forum » Myślenice

Naprawa sprzętów AGD

  • 5 lis 2014

    Hej, mam pytanie, orientuje się ktoś może gdzie w Myślenicach naprawiają zmywarki, tylko zależy mi na tym by dojeżdżali do klienta bo zmywarka jest wbudowana i nie bardzo jest jaką ją wyciągnąć. Proszę Was o porady i ewentualne sugestie.

    3 1 Cytuj
  • 5 lis 2014

    Pan Wąsowicz 12 2743399. Bez problemu podjechał do domu w dniu zlecenia. Naprawiałam pralkę. Ja jestem zadowolona.

    4 Cytuj
  • 5 lis 2014

    Dobre pytanie! Zmywarki nie pralki! Do naprawy zmywarek dobrych fachowców brak!

    1 Cytuj
  • Pablo 6 lis 2014

    Proszę o kontakt na priv to podam kontakt do człowieka, który naprawi pralkę, zmywarkę i inne. Daję najlepsze referencje temu człowiekowi. Zresztą nie tylko ja. Komu bym nie polecił tego człowieka - każdy poleca go dalej. A to najlepsza reklama. :-)

    17 4 Cytuj
  • Beata Kozak 2 lut 2015

    Ja także prosze o numer do Pana od naprawy zmywarek:)

    1 Cytuj
  • 2 lut 2015

    No to ja też poproszę , bo bardzo się przyda -zwłaszcza do zmywarki...

    Cytuj
  • 9 lut 2015

    ,,Padła" lodówka amica, prośba o namiary na jakiegoś fachowca, bardzo proszę.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2015

    Mogę polecić Pana Wąsowicza 12 274 33 99. Przyjechał bez problemu do domu w szybkim czasie i na prawdę nie zażyczył sobie dużo za naprawę. Bardzo sympatyczny Pan.

    3 7 Cytuj
  • baron nk klasa 20 lut 2015

    pan bzowski 601081922 polecam przyjerzdza na miejsce robi szybko i solidnie

    5 4 Cytuj
  • 21 lut 2015

    Dziękuję

    Cytuj
  • Robert 23 lut 2016

    Potrzebny namiar na serwisanta AGD, a konkretnie zmywarek. Nie grzeje wody i nie suszy. NIestety powyższy numer do p. Wąsowicza nie odpowiada.

    Cytuj
  • 23 lut 2016

    Zapytaj w sklepie Sonata na Reja,mila obsluga napewno poleca kogos dobrego u nich serwisanci kupuja czesci i maja naprawde sprawdzonych ludzi.

    1 Cytuj
  • Pablo 24 lut 2016

    Jak jeszcze nie znalazłeś to napisz do mnie e-mail to dam ci namiary na porządnego fachowca od tego typu urządzeń. Pisz tu: rxtx(małpa)poczta(kropka)fm

    Cytuj
  • 11 sie 2016

    Sprawdź sobie http://www.technikan.pl/ może oni będą mogli ci pomóc ;)

    1 Cytuj
  • 11 sie 2016

    Nie wiedziałem,że jest taka ogólnopolska firma serwisowa.Dzięki.

    Cytuj
  • Andrzej 12 sie 2016

    A działają w Myślenicach?

    Cytuj

Odpowiedz