Forum » Myślenice

Najlepszy adwokat w Myślenicach?

 • 21 maj 2016

  Sądząc po ilości minusów adwokaci nie cieszą się zbyt dobrą opinią . Celem adwokata nie jest "wygranie sprawy " ale przeciąganie jej jak najdłużej i zgarnięcie jak największej kasy . Ewentualne "zwycięstwo" to sprawa drugorzędna .

  24 8 Cytuj
 • 25 maj 2017

  Miałem 2 lata temu sprawę o posiadanie nie wielkiej ilości trawki. Początkowo dostałem wyrok grzywny i przymusowych prac społecznych na pół roku, po czym w zaistniałej sytuacji postanowiłem skorzystać z pomocy prawnika z GP kancelarii. Adwokat Karolina Liszka przygotowała odwołanie (domagające się warunkowego umorzenia na okres próby), które zostało wysłane do sądu. Następnie sąd wyznaczył drugi termin rozprawy na której uczestniczyliśmy już osobiście. Sprawa nie była łatwa, ponieważ prokurator chciał podtrzymać wyrok, ale mowa adwokat i ARGUMENTY przemawiające za umorzeniem zaowocowały, ponieważ dostałem warunkowe umorzenie na okres próby 2 lat. Sprawa zakończyła się pomyślnie, ponieważ zachowałem czyste papiery i pozostałem nie karany. Zakład pracy, w którym potem dostałem pracę wymagał aktu niekaralności, także można powiedzieć, że mi się udało :) Warto skorzystać z pomocy GP kancelarii w podobnych przypadkach, ponieważ na moim przykładzie widać, że są w takich sprawach są skuteczni i potrafią coś wywalczyć.

  4 18 Cytuj
 • 24 sie 2017

  Co sadzicie o kancelarii prawnej przy rynku 20? Czy to nie jest jakas fikcja?

  6 5 Cytuj
 • 7 lis 2017

  A znacie może kogoś z Myślenic lub z Krk od spraw o alimenty?

  1 3 Cytuj
 • 8 lis 2017
  Anna Kalata napisał/a:

  A znacie może kogoś z Myślenic lub z Krk od spraw o alimenty?

  Jest kilku dobrych. W Myślenicach będzie to M. Pawlik l/
  W Krakowie takimi sprawami zajmują się np S. Bartoszuk
  Ewentualnie szukaj pomocy na forum prawnym: https://forumprawne.org/

  12 8 Cytuj
 • 27 mar 2018

  Ja miałam okazję współpracować z kancelarią Michała Słomki przy ul. Szafera 9 w Krakowie. Jestem zadowolona z przebiegu sprawy oraz jej ostatecznego rozstrzygnięcia. Adwokat jest skuteczny i naprawdę się angażuje, to była sprawa karna.

  22 Cytuj
 • 17 sie 2018

  W Gliwicach jest bardzo dobra Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. Nie zawiodłem się na nich, kiedy to ja miałem w sądzie rozprawę. Również sprawa karna. Państwo Wojas sa bardzo wyrozumiali, dużo pytają, by jak najwięcej wiedzieć o całej sprawie. Szukają najlepszych rozwiązań i rzeczywiście udaje im się je wywalczyć. Bardzo sympatyczni, na pewno można im zaufać. Zajmują się też innymi sprawami, jak prawem pracowniczym np.

  20 Cytuj
 • 16 sty 2019

  Doradzi ktoś prawnika, który specjalizował by się przede wszystkim w sprawach spadkowych .
  Dziękuję za każdą sugestię .

  3 1 Cytuj
 • 25 lut 2019
  Shooter napisał/a:

  Doradzi ktoś prawnika, który specjalizował by się przede wszystkim w sprawach spadkowych .
  Dziękuję za każdą sugestię .

  Polecam do spraw spadkowych mec. Tamarę Pokrzywka-Bensalem z PBKB Adwokaci w Krakowie -

  12 13 Cytuj
 • 1 mar 2019

  Mecenas Boryczko senior i junior tez

  7 15 Cytuj
 • 29 kwi

  Ja polecam panią prawnik Barbarę Lis. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, kto ma jakieś problemy.

  3 Cytuj
 • 9 cze

  Możesz też zgłosić się tutaj: https://krakowscyadwokaci.pl/ mnie pomogli - sprawa spadkowa, ale specjalizują się też w wielu innych dziedzinach.

  3 Cytuj

Odpowiedz