Forum » Myślenice

gdzie oddać Zabawki dla dzieciaków

  • Tomek 17 lis 2014

    Witam. Orientuje się ktoś gdzie można oddać zabawki używane lub zna kogoś kto chciał by kilka pluszaków i innych zabawek? Zbliż a się Mikołaj więc może jakaś zbiórka będzie organizowana? Proszę o info. Dzięki.

    4 Cytuj
  • 17 lis 2014

    Zabawki można przynieść np. do Ośrodka Pomocy Społecznej. ul. Słowackiego 82 zaraz za biedronką.

    3 Cytuj
  • Natalia KKK 17 lis 2014

    Witam proponuje zanieść je do przedszkola gdzie zapewne dzieci bardzo sie ucieszą:)

    4 Cytuj
  • Marcin Tylek 17 lis 2014

    Witam serdecznie. Powyższe propozycje popieram. Gdyby jednak, z jakiegoś powodu, wolał pan przekazać dla dzieci z bardzo ubogich rodzin, to polecam nasz Komitet Społeczny "Głogoczów Razem". Odwiedzamy takowe rodziny co kilka miesięcy, niektóre nasze akcje można oglądnąć na FB. W razie zainteresowania proszę o info i podjadę, gdzie będzie trzeba. Pozdrawiam :)

    4 Cytuj
  • 17 lis 2014

    Przedszkole 6 w Myślenicach (na osiedlu) zbiera niechciane a nie bardzo zniszczone zabawki

    3 Cytuj
  • szu teższu 17 lis 2014
    jaania12345 napisał/a:

    Przedszkole 6 w Myślenicach (na osiedlu) zbiera niechciane a nie bardzo zniszczone zabawki

    sam tam cukierki malowanki i książeczki dla dzieci zaniosłem po swoim ślubie i naprawdę to co mnie tam spotkało to coś niesamowitego jakbym przyniósł im milion złotych widać że oni potrzebują takich "gadzetów" myślę że naprawde im się przyda najbardziej :)

    2 Cytuj
  • Tomek 21 lis 2014

    Dziękuję za odpowiedzi. Zabawki kompletuję i w wolnej chwili przekażę jednej z instytucji. Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz