Forum » Myślenice

Sklep z odzieza maxi (xxxl)

  • 18 lis 2014

    Witam:) czy ktos orientuje sie gdzie ba terenie myslenic lub okolic znajduje sie sklep z ubraniami dla pan w rozmiarach 54 lub wiecej? Potrzebuje sprawic prezent a nie wiem gdzie uderzyc;)

    4 1 Cytuj
  • 19 lis 2014

    Wydaje mi się, że w Głogoczowie, tam przy salonie Konika (obok przystanku Głogoczów centrum) jest taki sklep z odzieżą dla osób w większych rozmiarach. :) Nie byłam tam osobiście i nie wiem, jaki mają asortyment. Może warto zajrzeć?

    3 Cytuj
  • Beata 19 lis 2014

    W Głogoczowie byłam, szału nie ma, zależy dla kogo potrzebujesz, bo dla osoby starszej może jeszcze coś znajdziesz, ale dla młodej nie ma opcji, ceny jak dla mnie bardzo wysokie, i generalnie wcale nie ma moim zdaniem dużych rozmiarów, tzn mało jest asortymentu XXL

    Cytuj
  • 20 lis 2014

    Dzięki za odpowiedz, mówicie ceny wysokie. Dla starszej osoby potrzebuje. Może ktoś jeszcze wie?

    Cytuj
  • 20 lis 2014

    Na 7 stronie ogłoszeń masz ogłoszenie odzież ciążowa ze zlikwidowanego sklepu, ta babka prowadziła sklep w Myślenicach odzież XXL i ciążowa, ma dla kobiet ubrań XXl bardzo dużo w bardzo dobrych cenach, wiem bo kupowałam ciążowe i u niej a o tym przy okazji rozmawiałyśmy.

    Cytuj
  • 20 lis 2014

    to co prawda nie Myślenice ale napiszę... polecam www. c-and-a . com . pl tylko nie firmy clockhause bo mają zaniżone numeracje pozostałe firmy są ok i wiarygodne rozmiary.
    teraz do 23.11 mają obniżkę -23%

    Cytuj
  • Tolo 20 lis 2014

    Moja znajoma objechała że tak powiem co się dało w okolicy i jedynym słusznym rozwiązaniem okazało się kupowanie na Tandecie w Krakowie,za cenę jaką dała w Myślenicach za jedną rzecz tam kupiła dwie.
    Przy czym była bardzo zadowolona z obsługi i z asortymentu.

    2 Cytuj

Odpowiedz