Forum » Myślenice

Lodowisko!

  • 20 lis 2014

    W tym roku zostanie otwarte lodowisko na zarabiu? A jeżeli tak to podajcie przybliżoną datę ;)

    7 12 Cytuj
  • 25 lis 2014

    właśnie, kiedy lodowisko?

    1 6 Cytuj
  • 25 lis 2014

    Głupie pytanie, żeby było lodowisko muszą być odpowiednio niskie temperatury przez parę dni, więc śledźcie pogodę . Zresztą miejsce na zarabiu jest bardzo idiotyczne, powinno być bliżej centrum.

    15 9 Cytuj
  • 25 lis 2014

    a gdzie to lodowisko ma byc? w ktorym miejscu??bo nawet nic o tym nie slyszalam:/

    3 3 Cytuj
  • 27 lis 2014

    to będzie w tym roku lodowisko? sam kilka razy w tygodniu jeżdżę na zarabie i sprawdzam czy ruszają jakieś prace ale jak na razie cisza :/

    3 1 Cytuj
  • 28 lis 2014

    karnety w szkołach są sprzedawane, więc raczej na pewno będzie otwarte

    6 1 Cytuj
  • 28 lis 2014

    no to miło że ktoś coś wie :D
    w takim razie czekam z niecierpliwością na temperatury i jazda na łyżwy! :)

    3 1 Cytuj
  • 19 gru 2014

    Otrzymałem od szkoły karnet (5wejść) Na którym jest napisane że można go wykorzystać od 20.12.2014.....I teraz pytanie:
    Skoro nigdzie nie piszą to czy od jutra jest lodowisko?

    5 Cytuj
  • 19 gru 2014
    MD44 napisał/a:

    Otrzymałem od szkoły karnet (5wejść) Na którym jest napisane że można go wykorzystać od 20.12.2014.....I teraz pytanie:
    Skoro nigdzie nie piszą to czy od jutra jest lodowisko?

    A masz termometr za oknem????

    4 2 Cytuj
  • 20 gru 2014
    taki_gość napisał/a:

    A masz termometr za oknem????

    Tak mam. Lecz nie wiadomo co będzie jutr (dziś). Jak obniżona będzie temperatura to być może zaczną planować otwarcie ;)

    1 1 Cytuj
  • 21 gru 2014
    MD44 napisał/a:

    Tak mam. Lecz nie wiadomo co będzie jutr (dziś). Jak obniżona będzie temperatura to być może zaczną planować otwarcie ;)

    I to jest odpowiedź na Twoje pytanie :)

    1 3 Cytuj
  • Adam 4 sty 2015

    Czy lodowisko jest już czynne ?

    2 Cytuj
  • 4 sty 2015

    Otworza jak bedzie plus 10, ostatnio byla idealna pogoda -lekki mrozik trzeba było z tym ruszyc. No ale....brak słów

    1 4 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Mam pytanie do wlodarzy lodowiska kiedy maja zamiar je otworzyc? Jak bedzie +15?

    5 5 Cytuj
  • 6 sty 2015

    rozmawiałem osobiście kilka dni temu z panami co pracowali przy lodowisku(bodajże robili podłogę z desek) i mówili że jak na razie nie ma prądu... i nie wiadomo kiedy będzie prąd :/

    5 Cytuj
  • 7 sty 2015

    Lodowisko to my mamy na chodnikach w centrum miasta za free :D
    Żeby się nie przewrócić trzeba chodzić trawinikami ze śniegiem po kostki. Po co komu płatne lodowisko skoro miasto oferuje ślizgawke za darmochę :D

    13 2 Cytuj

Odpowiedz