Forum » Myślenice

Nowy starosta

  • 6 gru 2014
    random napisał/a:

    Jarosław mówił nawet że ma 5 podejrzanych !

    random, masz mózg?

    Pięciu podejrzanych to nie znaczy, że pięciu zdradziło.
    Z tych pięciu podejrzanych zdradził jeden... i ten jeden jak mawia pan Cejrowski: "WON" !

    3 44 Cytuj
  • 7 gru 2014
    piękny marian napisał/a:

    Miał odwagę pokazać swoje ja? porąbało Cię?
    To oszust. Jak ma swoje ja to niech to PUBLICZNIE powie.

    Oszuści stali przy urnie. Oszust to ten co naciągnął wyborców na głosy do sejmiku a potem planował ich olać. Oszust ten też próbował nagiąć przepisy tajnego głosowania... O oszustce z Dobczyc nie wspomnę... Jedna, jedyna osoba z pis okazała się na tyle mądra, że powstrzymała sektę przed despotycznymi rządami. A tego guru i reszta nie mogą przeboleć. Pis może oszukiwać i robi to "zgodnie z prawem". FARSA!!!

    58 6 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Ale robicie w pory przed zmianą władzy.Co takiego macie na sumieniu?Czy boicie się o posadki bo z takimi kwalifikacjami w normalnym ustroju to ewentualnie za ciecia a tak to jest się na posadzie i pokazuje się kto ma wadze.A jak to było z tymi nowymi mieszkańcami których przybyło tylu przed wyborami,czyżby zamiast do Anglii nagle przyjechali do Myślenic szukać roboty i mieszkali jak nielegalni imigranci po kilkudziesięciu w mieszkaniu?

    10 37 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Starosta jeżeli zwerbował większość tylko na głosowanie nad jego osobą, będzie słabym starostom.
    Będzie ciągły pat i próba odwołania starosty.

    Starosta musi mieć po swojej stronie stałe grono a nie wyciągane potajemnie głosy.

    Radni z pis muszą się jawnie zdeklarować, że przechodzą na stronę starosty.

    Inaczej dla dobra tej instytucji niech będzie ten który ma stałą większość w radzie.
    Jeżeli nim ma być Szlachetka niech będzie.(choć ja tej partii nie popieram).

    9 30 Cytuj
  • 7 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Ale robicie w pory przed zmianą władzy.Co takiego macie na sumieniu?Czy boicie się o posadki bo z takimi kwalifikacjami w normalnym ustroju to ewentualnie za ciecia a tak to jest się na posadzie i pokazuje się kto ma wadze.A jak to było z tymi nowymi mieszkańcami których przybyło tylu przed wyborami,czyżby zamiast do Anglii nagle przyjechali do Myślenic szukać roboty i mieszkali jak nielegalni imigranci po kilkudziesięciu w mieszkaniu?

    Święte słowa krowka123, sprzymierzeńcy Tomala potrafią tylko pluć i wyśmiewać innych,jakby mieli monopol na prawdę,a ta cała mieszkanka1980 to dobre ziółko nawet wiem kto ale przecież to forum anonimowe więc nie będę podkładać świni bo znowu powiedzą że to metody pisowskie, mogli by już zmienić te hasła bo to z czasem staje się nudne. A za te meldunki na rzemieślniczej to prokurator powinien się zająć. Ale cicho sza, oni są w swej politycznej walce czyściutcy jak biel po vizirze.

    16 36 Cytuj
  • 7 gru 2014
    muza napisał/a:

    Święte słowa krowka123, sprzymierzeńcy Tomala potrafią tylko pluć i wyśmiewać innych,jakby mieli monopol na prawdę,a ta cała mieszkanka1980 to dobre ziółko nawet wiem kto ale przecież to forum anonimowe więc nie będę podkładać świni bo znowu powiedzą że to metody pisowskie, mogli by już zmienić te hasła bo to z czasem staje się nudne. A za te meldunki na rzemieślniczej to prokurator powinien się zająć. Ale cicho sza, oni są w swej politycznej walce czyściutcy jak biel po vizirze.

    No muza kto to ta mieszkanka1980? Skoro wiesz to mnie znasz. Może podejdziesz w realu i udowodnisz swoją rację co do mnie. Poznasz to niezłe ziółko (ach, jaki z ciebie fachowy psycholog i jasnowidz w jednym :)). Czekam z niecierpliwością... Pośmieję się. A co do plucia to nie martw się, nikt wam nie dorówna. Zaczynacie politykę nienawiści a potem obwiniacie za to innych. Najlepiej żeby przyjmowali od was baty i jeszcze za to dziękowali. Tylko tyle umie pis a nauki pobrał od Jarosława wielkiego. Sprzymierzeńcy Tomala wspierają go w dalszej pracy dla normalnych ludzi, którzy potrafią to docenić. Żaden dotychczasowy starosta nie zrobił tyle dobrego dla powiatu, ale pis nigdy tego nie uszanuje bo to nie w jego stylu. I teraz się okaże czy będzie miał szansę na dalszą pracę, czy dostanie kłody pod nogi. I może wtedy zaczniecie gadać merytorycznie. A póki co czekam na osobisty kontakt z muzą, o czym tu powiadomię. Muza nie bądź gołosłowna(y) i nie zapomnij o świni!

    45 9 Cytuj
  • 7 gru 2014

    https://www.youtube.com/watch?v=umcEGReBS4M#t=11
    Polecam od 5:40 min.
    Żenujące

    1 19 Cytuj
  • 7 gru 2014

    i jeszcze w to mieszają św. Mikołaja (jedni i drudzy), żenujące.

    1 6 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Nie wdaję się w te jałowe dysputy ziejące nienawiścią i prymitywizmem ale odsyłam do weekendowego nr dziennika polskiego tam jest wypowiedź zarówno Tomala i opinie o nim oraz słowa Szlachetki, wiecie co jak się was czyta to opada wszystko poziom żenujący, ale takie prawa forum opluć wyśmiać wyszydzić pozdrawiam trzeźwo myślących którzy tu się nie wypowiadają ale może czytają

    13 8 Cytuj
  • 7 gru 2014

    dokładnie lulu, masz rację powinniscie już skończyć z tymi "dyskusjami" to nic nie zmieni i tak już jest po wyborach.

    8 1 Cytuj
  • Andrzej 7 gru 2014
    bill napisał/a:

    Szejk na prezydenta! Wywalisz wszystkich, a na końcu wywalą ciebie! Co za błazen!

    bono napisał/a:

    -szejk- wie co pisze a na błazna wychodzisz ty.

    Bill to jakaś rodzina z Urbańskim, więc nie dziw się, że tak nerwowo reaguje.

    6 2 Cytuj
  • 8 gru 2014
    mieszkanka1980 napisał/a:

    No muza kto to ta mieszkanka1980? Skoro wiesz to mnie znasz. Może podejdziesz w realu i udowodnisz swoją rację co do mnie. Poznasz to niezłe ziółko (ach, jaki z ciebie fachowy psycholog i jasnowidz w jednym :)). Czekam z niecierpliwością... Pośmieję się. A co do plucia to nie martw się, nikt wam nie dorówna. Zaczynacie politykę nienawiści a potem obwiniacie za to innych. Najlepiej żeby przyjmowali od was baty i jeszcze za to dziękowali. Tylko tyle umie pis a nauki pobrał od Jarosława wielkiego. Sprzymierzeńcy Tomala wspierają go w dalszej pracy dla normalnych ludzi, którzy potrafią to docenić. Żaden dotychczasowy starosta nie zrobił tyle dobrego dla powiatu, ale pis nigdy tego nie uszanuje bo to nie w jego stylu. I teraz się okaże czy będzie miał szansę na dalszą pracę, czy dostanie kłody pod nogi. I może wtedy zaczniecie gadać merytorycznie. A póki co czekam na osobisty kontakt z muzą, o czym tu powiadomię. Muza nie bądź gołosłowna(y) i nie zapomnij o świni!

    PIS zaczął polityke nienwiści ? hahaha typowy POustak, ze zdrajców robić bohaterów, z kombinatorów (jak w aferze taśmowej) robić ofiary hahaha ! co Ty tak tego Starosty bronisz ? może rodzinka co ? :) weź już skończ pluć na pis bo ośmieszasz się okrutnie !

    17 39 Cytuj
  • 8 gru 2014
    Endrju napisał/a:

    Bill to jakaś rodzina z Urbańskim, więc nie dziw się, że tak nerwowo reaguje.

    To jedna wielka rodzina ,"Rodzina na swoim" jak głosiło jedno z haseł wyborczych.

    11 32 Cytuj
  • 8 gru 2014

    Starosta to też moja rodzina. Was do niej nie przyjmę, nie zasłużyliście!

    14 Cytuj
  • 8 gru 2014
    bill napisał/a:

    Starosta to też moja rodzina. Was do niej nie przyjmę, nie zasłużyliście!

    Starosta nie może być twoją rodziną, bo Urbański to typ nie z jego bajki, musiał go tolerować jako radnego, teraz ma go już z głowy.

    Odnoszę wrażenie, że prezes wodociągów za późno się urodził, takie traktowanie klientów, charakterystyczne było za czasów komuny.

    20 3 Cytuj
  • 8 gru 2014

    Bono poszczekać zawsze możesz. Z tego jesteś znany. A co do

    bono napisał/a:

    Starosta nie może być twoją rodziną, bo Urbański to typ nie z jego bajki, musiał go tolerować jako radnego, teraz ma go już z głowy

    to byś się mocno zdziwił.

    1 12 Cytuj
  • 8 gru 2014
    Bolek napisał/a:

    PIS zaczął polityke nienwiści ? hahaha typowy POustak, ze zdrajców robić bohaterów, z kombinatorów (jak w aferze taśmowej) robić ofiary hahaha ! co Ty tak tego Starosty bronisz ? może rodzinka co ? :) weź już skończ pluć na pis bo ośmieszasz się okrutnie !

    Bolek, bądź spokojny. Tobie nie dorównam. A starosta nie jest z PO. Polemika z tobą to zejście do twojego poziomu, bo... poczytaj SWOJE komentarze, jakże przesycone prawością. Jedyny sprawiedliwy. Przyznaję, jesteś człowiekiem o czystym i szczerym sercu. Nie sięgam tak wysoko...

    43 7 Cytuj
  • 8 gru 2014

    Nie ma bata, Tomal nie porządzi, PiS nie ma zdolności koalicyjnej na tyle aby zgodzić się na Tomala, obsadzą swojego a wtedy żadna koalicja nie jest potrzebna.
    Jest na ten kryzys sposób, Tomal musi zapisać się do PiS.

    Szybko ludzie (wyborcy) najedzą się pisem.
    Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz.
    Będzie to kosztem miasta i mieszkańców, ale jak mawiała moja babcia:
    głupiś boś biedny, biednyś boś głupi.

    4 12 Cytuj
  • 8 gru 2014

    Mieszkanka1980 dobrze ze ty reprezentujesz mega wysoki poziom ;) . Mnie się wydaje ze starosta ma bardzo dużo wspólnego z platfusami a ze się teraz do nich nie przyznaje, no cóż ja tez bym się nie przyznał. JAk to Bolek napisał róbcie dalej ze zdrajców bohaterów a z aferzystow biednych skrzywdzonych ludzi. ŻAL mi was, serio

    11 50 Cytuj
  • Andrzej 9 gru 2014

    Ze wzajemnością.

    8 1 Cytuj
  • 9 gru 2014

    Zastanawiam się czy istnieją granice do których można się posunąć dla sprawowania władzy.
    Koniecznie dwukadencyjność ponieważ później rodzą się różnego rodzaju układziki powiazania jedni "zżywają" się z drugimi. Jest to poniekąd patologiczne i korupcjogenne.

    22 35 Cytuj
  • 10 gru 2014

    Jutro sesja RP , o godz.14 myślę że po otwarciu małych przepychankach, pyskówce potrwa max.1/2 ,i Starosta ogłosi termin następnej sesji.

    5 17 Cytuj
  • 11 gru 2014

    A ja jestem ciekawy czy starosta dogada się z PIS-em i pójdzie z nimi w układ. Jeśli tak zrobi, to znaczy że myśli tylko o sobie i zdradzi innych radnych, którzy go wspierali. Mam nadzieję, że nie posunie się do tego, byle tylko utrzymać się na stołku.

    9 5 Cytuj
  • 11 gru 2014

    Wydaje mi się , że pat w RP będzie trwał tak długo dopóki pan Józef Tomal nie poda się do dymisji , bo wyborcom jest obojętne czy starostą będzie cygan ,kowal czy ktoś inny byle nie obecny wybrany jednym głosem , a nie mając zaplecza dalej brnie do celu. Tak czy inaczej przewidywałam posiedzenie na 1/2 godziny , i niewiele się pomyliłam. Następne posiedzenie nie wiadomo kiedy???????????

    7 20 Cytuj
  • 11 gru 2014
    Mądrala napisał/a:

    Wydaje mi się , że pat w RP będzie trwał tak długo dopóki pan Józef Tomal nie poda się do dymisji , bo wyborcom jest obojętne czy starostą będzie cygan ,kowal czy ktoś inny byle nie obecny wybrany jednym głosem , a nie mając zaplecza dalej brnie do celu. Tak czy inaczej przewidywałam posiedzenie na 1/2 godziny , i niewiele się pomyliłam. Następne posiedzenie nie wiadomo kiedy???????????

    Tu nie chodzi o wyborców, tylko o rządzę samodzielnej władzy pisu. Nie naginaj faktów. A czy kowal, czy cygan, byle z pis, to tylko tobie chodzi po głowie. Mnie też by się nie podobało gdyby ktoś mną próbował manipulować a potem pisał oświadczenia, że to ja manipuluję. Swoją drogą strasznie cię podnieca te twoje przewidziane pół godziny, no to poschlebiaj sobie. I jak piszesz, rzeczywiście sytuacja patowa: dopóki pis nie postawi na swoim, sprawy powiatu nie ruszą z miejsca- po trupach do celu, skutki nie ważne. A propozycje porozumienia to jedna wielka ściema pod publikę.

    bill napisał/a:

    A ja jestem ciekawy czy starosta dogada się z PIS-em i pójdzie z nimi w układ. Jeśli tak zrobi, to znaczy że myśli tylko o sobie i zdradzi innych radnych, którzy go wspierali. Mam nadzieję, że nie posunie się do tego, byle tylko utrzymać się na stołku.

    bill, jak widzisz, starosta nie da się zmanipulować. I dobrze!!!

    24 9 Cytuj

Odpowiedz