Forum » Myślenice

Nowy starosta

  • 14 gru 2014

    Szacun dla "zdrajcy". Gość miał pewnie dość pchającego się wszędzie Szlachetki.
    Wyszło na zdrowie mieszkańcom bo Tomal jest doświadczonym samorządowcem i chyba o to chodzi a nie o partyjne stołki. Nie wystarczy zdjęcie z wodzem.

    25 9 Cytuj
  • Inżynier Monk 14 gru 2014
    daxon napisał/a:

    Szacun dla "zdrajcy". Gość miał pewnie dość pchającego się wszędzie Szlachetki.

    Być może. A może po prostu zbiera na nowy samochód, albo wakacje :)

    7 12 Cytuj
  • 14 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Bono zdumiewasz mnie coraz bardziej,napisałeś-"Krówko123, problem w tym, że w terenie głosowano na osoby a nie na partie, ludzie życzą sobie starosty Tomala w nowym rozdaniu. "
    A skąd to do licha wiesz?Gdzie prowadzono takie badania?Czy ktoś może głosował?
    Według wyników wyborów wychodzi całkiem na odwrót bo wygrał PiS czyli wyborcy mają dość obecnego układu.

    Krówko PiS zdobył 19 tysięcy głosów, natomiast koalicja z FZM zdobyła 24 tysięcy głosów więc jasne jest kto powinien mieć realną władzę w powiecie, jednakże niestety system rozdziału mandatów jest taki a nie inny...

    18 2 Cytuj
  • 14 gru 2014

    Daliście się wszyscy oszukać jak przy każdych wyborach, Głosujcie na niezrzeszonych... Głosujcie na niezrzeszonych.. zapominając że ci ludzie niezrzeszeniu to ludzie którzy na potrzeby wyborów wyszły z oficjalnych partii, ale poglądy mają nadal partyjne. Efekt wchodzi paru z PO reszta też z PO tylko w partiach ukrytych niezrzeszonych.... Reszta zastanawia się, cóż to za tragedia że nie rządzi PIS. :D a jaka kur. różnica PIS czy PO ? Przecież ludzie to jedna banda, a wy znów daliście się wyje... więc macie kolejne 4 lata powiększania długów.

    4 21 Cytuj
  • 14 gru 2014
    michall_s napisał/a:

    Daliście się wszyscy oszukać jak przy każdych wyborach, Głosujcie na niezrzeszonych... Głosujcie na niezrzeszonych.. zapominając że ci ludzie niezrzeszeniu to ludzie którzy na potrzeby wyborów wyszły z oficjalnych partii, ale poglądy mają nadal partyjne. Efekt wchodzi paru z PO reszta też z PO tylko w partiach ukrytych niezrzeszonych.... Reszta zastanawia się, cóż to za tragedia że nie rządzi PIS. :D a jaka kur. różnica PIS czy PO ? Przecież ludzie to jedna banda, a wy znów daliście się wyje... więc macie kolejne 4 lata powiększania długów.

    powięszkania długów? idź się doucz... Powiat plasuje się w polsce na 13 miejscu najtańszych powiatów!
    Powiedz no ile to ludzi na potrzeby wyborów wyszło z PO? co to za ludzie? słucham i czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź... I jeszcze jedno, na potrzeby wyborów ludzie w naszym powiecie zrzeszają się w PISie by mieć większe szanse na wybór bo wiadomo kto dominuje w naszym powiecie z partii ogólnopolskich...

    19 7 Cytuj
  • 15 gru 2014

    dobrego gospodarza będą wieszać pomału - bo był - '' DOBRY ''.

    10 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Stołeckow mało malutko a chentnyk wielu Dudziki, Edziu Złotko, Bolek Warszawski, Susie, Kęsek.Kazden nosi buławe w plecoku albo gdzie indzie..
    A miejsca tylko dwa w zarządzie. Pośladki bedom goronce.
    Oj bedzie bieda na niektóryk.

    11 11 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Kolego a Ty byś zmienił "nick" bo strasznie podobny do mojego . Sprawdzałem i wg mnie byłem tu przed Tobą . Jeśli się mylę to przepraszam i czym prędzej zmienię swój . Mam nawet propozycję dla Ciebie lub sam skorzystam : PASKUDNY MARiAN vel PASKUDNY MARYJAN .

    11 1 Cytuj
  • 15 gru 2014
    piękny marian napisał/a:

    Stołeckow mało malutko a chentnyk wielu Dudziki, Edziu Złotko, Bolek Warszawski, Susie, Kęsek.Kazden nosi buławe w plecoku albo gdzie indzie..
    A miejsca tylko dwa w zarządzie. Pośladki bedom goronce.
    Oj bedzie bieda na niektóryk.

    2 miejsca w zarządzie? Skąd niby takie wnioskowanie? Może wiesz coś więcej albo poprostu nie douczony..

    9 1 Cytuj
  • 16 gru 2014
    piękny maryjan napisał/a:

    Kolego a Ty byś zmienił "nick" bo strasznie podobny do mojego . Sprawdzałem i wg mnie byłem tu przed Tobą . Jeśli się mylę to przepraszam i czym prędzej zmienię swój . Mam nawet propozycję dla Ciebie lub sam skorzystam : PASKUDNY MARiAN vel PASKUDNY MARYJAN .

    jako yoda popierał Szlachetkę na burmistrza, jako piękny marian lansuje go w powiecie

    6 3 Cytuj
  • 16 gru 2014
    WKibic napisał/a:

    jako yoda popierał Szlachetkę na burmistrza, jako piękny marian lansuje go w powiecie

    Też mi go brakuje na forum:( Bratnia dusza.

    2 8 Cytuj
  • 16 gru 2014
    piękny maryjan napisał/a:

    Kolego a Ty byś zmienił "nick" bo strasznie podobny do mojego . Sprawdzałem i wg mnie byłem tu przed Tobą . Jeśli się mylę to przepraszam i czym prędzej zmienię swój . Mam nawet propozycję dla Ciebie lub sam skorzystam : PASKUDNY MARiAN vel PASKUDNY MARYJAN .

    Ja jednak pozostanę przy swoim. Jak Ci to nie przeszkadza to możesz zmienić lub też pozostać przy swoim.

    3 5 Cytuj
  • 18 gru 2014

    Trudno

    piękny marian napisał/a:

    Ja jednak pozostanę przy swoim. Jak Ci to nie przeszkadza to możesz zmienić lub też pozostać przy swoim.

    Trudno jeśli jest to dla Ciebie zadanie zbyt trudne niech zostanie jak jest . Powiem Ci ,że jest to dla mnie niezbyt komfortowe bo wolał bym nie być kojarzony z "obozem " Pana Szlachetki jak zresztą z żadnym innym "obozem" .Pozwolisz tym samym ,że pod każdym twoim postem który "napotkam" czytając to forum będę prostował że piękny maryjan to nie to samo co piękny marian !

    6 2 Cytuj
  • 19 gru 2014

    w\\g mnie to jest widoczna różnica między - pięknym maRYJanem - a - pięknym MARIanem - bez urazy i skojarzeń .

    6 Cytuj
  • 19 gru 2014

    JUTRO MA BYĆ LEPSZY DZIEŃ

    7 Cytuj

Odpowiedz