Forum » Myślenice

Media w Myślenicach

  • Robert 12 sty 2017

    Gazeta Myślenicka już w kioskach. Z okładki, w oczy rzuca się ogromny nagłówek: "Wrzucać czy nie wrzucać?". Czy nie można było dla ilustracji treści artykułu sformułować tego pytania inaczej, np. "Pomożesz?", a nie siać wątpliwości wśród ludzi, dla których dotychczas oczywiste było, że się wrzuca, bo się pomaga. Teraz zadają sobie pytanie, a może nie wrzucać, bo to, bo tamto, bo przyszedł "prikaz" z góry, że Owsiak zły, żeby zniszczyć, siać zamęt i wątpliwości... PRL bis...

    8 15 Cytuj
  • mirek@ 12 sty 2017
    robertko5 napisał/a:

    Gazeta Myślenicka już w kioskach. Z okładki, w oczy rzuca się ogromny nagłówek: "Wrzucać czy nie wrzucać?". Czy nie można było dla ilustracji treści artykułu sformułować tego pytania inaczej, np. "Pomożesz?", a nie siać wątpliwości wśród ludzi, dla których dotychczas oczywiste było, że się wrzuca, bo się pomaga. Teraz zadają sobie pytanie, a może nie wrzucać, bo to, bo tamto, bo przyszedł "prikaz" z góry, że Owsiak zły, żeby zniszczyć, siać zamęt i wątpliwości... PRL bis...

    a moze przeczytaj tekst ktory jest w srodku... ja sie z niego dowiedzialem kto od lat organizuje wosp w myslenicach ze to wartosciowi ludzie i jaki sprzet i na jakie oddzialy trafil dzieki orkiestrze... jak dotad nigdzie nie udalo mi sie znalezc takich informacji. tekst utwierdzil mnie w przekonaniu zeby wrzucac dalej co robie od 10 lat

    17 5 Cytuj
  • Robert 12 sty 2017

    Zakładasz, że nie czytałem. Nie chodzi mi jednak o zawartość, ale o nagłówek. Tani, a dla myślących z oczywistym i jednoznacznym przesłaniem.

    4 7 Cytuj
  • profesor profesor 12 sty 2017
    robertko5 napisał/a:

    Gazeta Myślenicka już w kioskach. Z okładki, w oczy rzuca się ogromny nagłówek: "Wrzucać czy nie wrzucać?". Czy nie można było dla ilustracji treści artykułu sformułować tego pytania inaczej, np. "Pomożesz?", a nie siać wątpliwości wśród ludzi, dla których dotychczas oczywiste było, że się wrzuca, bo się pomaga. Teraz zadają sobie pytanie, a może nie wrzucać, bo to, bo tamto, bo przyszedł "prikaz" z góry, że Owsiak zły, żeby zniszczyć, siać zamęt i wątpliwości... PRL bis...

    Chyba nadmiernie Pan demonizuje. Przeczytałem i muszę przyznać rację mojemu przedmówcy - ciekawy tekst. Jeśli nie potrafi Pan podjąć decyzji "Wrzucać czy nie wrzucać?", to nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć sukcesywnego łamania barier intelektualnych.

    9 1 Cytuj
  • 5 mar 2019

    Wczoraj jakiś nalot nowych mediów w M-ce na facebooku tzn;
    1. Mieszkam w Myślenicach
    2. Myślenice pl
    3. Wmyślenicach
    Ludzie mówią, że wszystkie trzy są Urzędu Miasta :O
    Po co takie coś, o co chodzi ? Mało jest tych mediów u nas ?
    Albo Burmistrz chce mieć swoją tubę jak TVP :) ? Czy ktoś coś wie ?

    3 Cytuj
  • mirek@ 5 mar 2019
    longley napisał/a:

    Wczoraj jakiś nalot nowych mediów w M-ce na facebooku tzn;
    1. Mieszkam w Myślenicach
    2. Myślenice pl
    3. Wmyślenicach
    Ludzie mówią, że wszystkie trzy są Urzędu Miasta :O
    Po co takie coś, o co chodzi ? Mało jest tych mediów u nas ?
    Albo Burmistrz chce mieć swoją tubę jak TVP :) ? Czy ktoś coś wie ?

    Pewnie po to żeby sprawić wrażenie ze jest tyyyyyle mediów w mieście i wszystkie przedstawiają świat według prowadzących urząd :)

    4 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Co się dzieje w Myślenicach ? Kolejny Twór medialny ? WSercuMyslenic.pl - czy wiadomo kto za tym znów stoi ?

    4 Cytuj

Odpowiedz