Forum » Myślenice

Wydarzenie na slowackiego i mickiewicza

 • 9 gru 2014

  Witam,
  wie może ktoś co stało się dziś koło Fąfara optyk na skrzyżowaniu Słowackiego z Mickiewicza?
  Nie dało się przejechać - policja nie puszczała

  2 2 Cytuj
 • 9 gru 2014

  Przy skrzyzowaniu ulicy Slowackiego i ul Mickiewicza ok godz 8 rano mialo miejsce potracenia pieszego w wyniku kturego niegroznych obrazen, doznala ok.70-cio kilkuletnia kobieta. Mlody kierowca skrecajac z ul Mickiewicza w ul Slowackiego vw polo nie ustapil pierwszenstwa pieszej przechodzacej przez jezdnie. Droga w kierunku Zakopianki byla zablokowana przez ok.1godz.30min. Kierowca jak i poszkodowana byli Trzezwi . Kierujacy pojazdem ukarany MKK. oraz punkty karne . W udzielaniu pierszej pomocy , oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia , bral udzial Strazak z pobliskiej jednostki OSP - Myslenice srodmiescie . Ps. Mysleniccy kierowcy nie umieja sie zastosowac do polecen wydawanych przez kierujacego , a wszczegolnosci panowie kierowcy BUSOW . Wstyd panowie dajecie innym przyklad.

  13 5 Cytuj
 • 9 gru 2014

  mandat to powinien dostać ktoś z zarządu dróg, za brak lustra w tym miejscu, tzn. było ale jakiemuś przeszkadzało i jakiś już czas tylko rura stoi (chyba do tańca), a to skrzyżowanie jest trudne do przejechania, z lewej zasłaniają widok parkujące samochody a jak już się ruszy to pchają się pod koła ludzie z prawej ( a pasów w tym miejscu nie ma)

  26 Cytuj
 • 9 gru 2014

  Oportunista ma rację, może ktoś zrobi porządek z tymi autami które zasłaniają widok osobom wyjeżdżającym z ul. Mickiewicza ? Albo chociaż zamontuje lustro które było a teraz go nie ma ?

  Ktoś wie do kogo to zgłosić ?

  Pasy też by się przydały w tym miejscu bo ludzie muszą przejść przez ul. Słowackiego żeby dostać się na ul. Mickiewicza.

  18 Cytuj
 • 9 gru 2014

  Samochody na wyjeździe z Mickiewicza to prawdziwa zmora. I zawsze tam ktoś stoi. Od czego jest SM ? Policja też daleko nie ma, ale jak widać mają to głęboko gdzieś...

  18 1 Cytuj

Odpowiedz