Forum » Myślenice

Warszawski PiS

  • 11 gru 2014

    Gdzie można zapisać się do PiS-u warszawskiego tak jak jeden z radnych z Pcimia Bolesław P.

    10 9 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Teraz to żart ale gdyby PiS wygrał większość prześmiewców z buciorami będzie się chciało wepchnąć.Jakoś niektórym zwolennikom partii miłości w konsumpcji jabłek czy pamiątkowej fotografii nie przeszkadzała przynależność partyjna?

    7 5 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Do PiS-u warszawskiego zapisuje Wójt Wszystko Mogę, ale w kolejce stoi Edek Złoty Ząbek.

    7 7 Cytuj
  • 12 gru 2014

    A jednak mieszkańcy Go wybrali?

    5 6 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Bo głosno było mówione , ze ze PiS warszawski jest nad wszystkimi Pis-ami

    6 1 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Zauważyłam jedno że przeciwnicy PiS to bardzo kulturalni ludzie natomiast zwolennicy PiS bluzgają na przeciwników ile się da.Stach pomyśleć co by było gdyby tak PiS doszedł do władzy?

    11 11 Cytuj
  • 12 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Zauważyłam jedno że przeciwnicy PiS to bardzo kulturalni ludzie natomiast zwolennicy PiS bluzgają na przeciwników ile się da.Stach pomyśleć co by było gdyby tak PiS doszedł do władzy?

    a ja mam wręcz odwrotną opinię :) zawsze gdy rozmawiam ze zwolennikami PO to podnoszą głos i zaczynają nadawać na "Kaczora" mało mamy to przykładów w TV ???

    11 9 Cytuj
  • 12 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Zauważyłam jedno że przeciwnicy PiS to bardzo kulturalni ludzie natomiast zwolennicy PiS bluzgają na przeciwników ile się da.Stach pomyśleć co by było gdyby tak PiS doszedł do władzy?

    Krowa mówisz o tych kulturalnych ludziach co to "dożynają watahę", "urządzają palowania na kaczki", "strzelają do ludzi w biurze PiS", "naśmiewają się i kpią za życia i PO śmierci z Prezydenta Polski i jego małżonki"? Mówisz o niejakim Niesiołowskim który jak tylko otworzy paszczę to jedzie jadem i toczy pianę? Mówisz o całym medialnym zapleczu jakie ma platforma obywatelska w postaci tvn-enu i tym podobnych?
    Poczytaj sobie tak dla przykładu:
    http://niezalezna.pl/62292-duren-szkodnik-balwan-tak-okreslono-jaroslawa-kaczynskiego-w-faktach-tvn?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+niezalezna+%28niezalezna.pl%29

    Wiem że wyprali ci mózg i tobie się wydaje że jednak żyjesz na zielonej wyspie. Przecież twój wpis to bluzganie.
    Takim jak ty wydaje się że bluzganie na PiS, gnojenie wyborców PiS to standard i domena kulturalnych ludzi. Bo właśnie przez te lata taką kulturę twoi przyjaciele nam zafundowali. Gnojenie PiSowców jest trendy i każdy postęPOwy polaczek powinien to robić. Jeśli tego nie robi jest ciemniakiem i nie warto się z nim zadawać.
    Natomiast jeśli ktoś z PiSu zabiera głos i wskazuje syf i łajdactwa jakich dopuszcza się władza i związani z PO rożnej maści krętacze, to to już nie mieści się w standardach twojej kultury. Wtedy mamy do czynienie z bluzganiem z sianiem nienawiści i co tam sobie jeszcze życzysz.

    Pozdrawiam

    10 7 Cytuj
  • 12 gru 2014
    APIS napisał/a:

    Krowa mówisz o tych kulturalnych ludziach co to "dożynają watahę", "urządzają palowania na kaczki", "strzelają do ludzi w biurze PiS", "naśmiewają się i kpią za życia i PO śmierci z Prezydenta Polski i jego małżonki"? Mówisz o niejakim Niesiołowskim który jak tylko otworzy paszczę to jedzie jadem i toczy pianę? Mówisz o całym medialnym zapleczu jakie ma platforma obywatelska w postaci tvn-enu i tym podobnych?
    Poczytaj sobie tak dla przykładu:
    http://niezalezna.pl/62292-duren-szkodnik-balwan-tak-okreslono-jaroslawa-kaczynskiego-w-faktach-tvn?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+niezalezna+%28niezalezna.pl%29

    Wiem że wyprali ci mózg i tobie się wydaje że jednak żyjesz na zielonej wyspie. Przecież twój wpis to bluzganie.
    Takim jak ty wydaje się że bluzganie na PiS, gnojenie wyborców PiS to standard i domena kulturalnych ludzi. Bo właśnie przez te lata taką kulturę twoi przyjaciele nam zafundowali. Gnojenie PiSowców jest trendy i każdy postęPOwy polaczek powinien to robić. Jeśli tego nie robi jest ciemniakiem i nie warto się z nim zadawać.
    Natomiast jeśli ktoś z PiSu zabiera głos i wskazuje syf i łajdactwa jakich dopuszcza się władza i związani z PO rożnej maści krętacze, to to już nie mieści się w standardach twojej kultury. Wtedy mamy do czynienie z bluzganiem z sianiem nienawiści i co tam sobie jeszcze życzysz.

    Pozdrawiam

    lepiej bym tego ująć nie mogła :)

    7 5 Cytuj
  • 12 gru 2014
    krowka123 napisał/a:

    Zauważyłam jedno że przeciwnicy PiS to bardzo kulturalni ludzie natomiast zwolennicy PiS bluzgają na przeciwników ile się da.Stach pomyśleć co by było gdyby tak PiS doszedł do władzy?

    Krówko, Ciebie się da lubić.

    4 9 Cytuj
  • 13 gru 2014
    Mądrala napisał/a:

    Gdzie można zapisać się do PiS-u warszawskiego tak jak jeden z radnych z Pcimia Bolesław P.

    Lektykę zrobić, jechać na marsz, obnosić Wielkiego Prezesiusa; może za zasługi?

    6 8 Cytuj
  • Anna 13 gru 2014
    APIS napisał/a:

    Krowa mówisz o tych kulturalnych ludziach co to "dożynają watahę", "urządzają palowania na kaczki", "strzelają do ludzi w biurze PiS", "naśmiewają się i kpią za życia i PO śmierci z Prezydenta Polski i jego małżonki"? Mówisz o niejakim Niesiołowskim który jak tylko otworzy paszczę to jedzie jadem i toczy pianę? Mówisz o całym medialnym zapleczu jakie ma platforma obywatelska w postaci tvn-enu i tym podobnych?
    Poczytaj sobie tak dla przykładu:
    http://niezalezna.pl/62292-duren-szkodnik-balwan-tak-okreslono-jaroslawa-kaczynskiego-w-faktach-tvn?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+niezalezna+%28niezalezna.pl%29

    Wiem że wyprali ci mózg i tobie się wydaje że jednak żyjesz na zielonej wyspie. Przecież twój wpis to bluzganie.
    Takim jak ty wydaje się że bluzganie na PiS, gnojenie wyborców PiS to standard i domena kulturalnych ludzi. Bo właśnie przez te lata taką kulturę twoi przyjaciele nam zafundowali. Gnojenie PiSowców jest trendy i każdy postęPOwy polaczek powinien to robić. Jeśli tego nie robi jest ciemniakiem i nie warto się z nim zadawać.
    Natomiast jeśli ktoś z PiSu zabiera głos i wskazuje syf i łajdactwa jakich dopuszcza się władza i związani z PO rożnej maści krętacze, to to już nie mieści się w standardach twojej kultury. Wtedy mamy do czynienie z bluzganiem z sianiem nienawiści i co tam sobie jeszcze życzysz.

    Pozdrawiam

    Zgadzam się z tobą APIS w 100% - Czytałam i myślałam: "kurcze jakbym siebie słyszała" :) pozdrawiam :)

    7 1 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Minęło trzydzieści lat a język się nie zmienił
    J.Urban 19.XII 1984-"W kościele księdza Popiełuszki urządzane są seanse nienawiści"
    E,Kopacz 12 XII 2014 -"Polacy nie chcą kolejnych seansów nienawiści"
    PiS niosąc róże w rękach wzywa do nienawiści a PO ustami Kopacz i Niesiołowskiego wzywa do miłości przeciwnika.

    7 2 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Śmieszą mnie te kłótnie tych baranów kto był internowany a kto nie. Najlepsze jest to że taki bronek był internowany za komuny przez władzę związaną w 100 procentach z PZPR a teraz wokół siebie se pobrał jako doradców samych starych partyjniaków z PZPR i byłych donosicieli bezpieki.
    A o tym ile wódy pochlał Bolek z kumplami w Arałamowie to nie wspomnę:)

    5 3 Cytuj
  • 14 gru 2014

    Sztuką działania w stanie wojennym była taka ,żeby nie dać się aresztować ani internować , by móc działać dalej. A wszyscy Ci co się dali rozpracować to siedzieli jedli pili, to był raj być internowanych. Natomiast nie zazdroszczę tym co zaznali tzw. ścieżek zdrowia oraz krótkotrwałych zatrzymań przez ZOMO to była jatka nie porównywalna do internowania.

    2 3 Cytuj
  • 14 gru 2014

    Najbardziej ucierpieli szeregowi ludzie którzy nie dość że oberwali to jeszcze za bardzo nikt się nimi nie przejmował."prawdziwi działacze" byli traktowani jak partnerzy i znowu nikt ich nie katował bo zaraz szum na Zachodzie a komuna powoli przygotowywała sobie grunt do" oddania władzy".Niepokornych zmuszono do wyjazdu a ulegli i TW zostali wykorzystani do przygotowania Okrągłego Stołu gdzie komuna oddała władzę opozycji którą sama wypiastowała przez te lata.Zmieniono wszystko aby zmienić niewiele.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz