Forum » Myślenice

Mokis Myślenice "Kot w butach" oburzenie

  • 14 lut 2015

    To może byście napisali CO KONKRETNIE było takie fuj! Bo fajnie narobić zamieszania, ale dowody by się przydały.

    8 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 15 lut 2015

    Problem może być ze samym określeniem "zboczone" Identyczne zachowania dla jednego będzie czymś normalnym, dla drugiego zboczonym, a dla trzeciego będzie niemożliwe do jednoznacznego określenia czy to było zboczone, czy nie.

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Mówcie ci chcecie. Spektakl był super. Dzieci z którymi byłam bawiły się świetnie i noc zboczonego tam nie było. A jak ktoś ma problemy z odbiorem przedstawienia to niech siedzi w czterech ścianach i w sufit się gapi.

    7 4 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Widziałem ten spektakl w Krakowie wszyscy wspaniale się bawili .

    3 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 20 lut 2015

    Hmm nie wiem co lepsze....
    Bo jeżeli jest prawdą co napisał myśleniczanin99:

    Mysleniczanin99 napisał/a:

    Nasz 12 letni syn również był na spektaklu "Kot w butach" w ramach szkolnego wyjścia na przedstawienie. Wg syna większosc uczniów oceniła spektakl jako "zboczony" a głównym jego przesłaniem było "w życiu liczy sie tylko seks i pieniądze".

    oraz jeżeli spektakl obiektywnie patrząc nie był zboczony to nasuwa się jeden wniosek:
    Większość naszych dzieci jest już na tyle skrzywiona, że wszystko kojarzy im się z jednym!

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 20 lut 2015

    Uważam, że na tego typu sprawy jak w tym temacie w obecnych czasach trzeba zwracać baczną uwagę. Jednocześnie jednak nie chcę wyciągać łatwych pochopnych wniosków, bo
    -sam zostałem skrzywdzony przez takie zbyt pochopne wyciąganie wniosków
    -mam mocno wkute w głowę słowa Jezusa: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni, bo takim sądem jakim sądzicie sami będziecie osądzeni"
    - coś mi w tej całej sprawie po prostu nie pasuje - nie trzyma się kupy (coś - nie wiem co)

    Cytuj
  • Andrzej 20 lut 2015

    sh_ma, używaj opcji edytuj...

    Cytuj

Odpowiedz