Forum » Myślenice

dobry prawnik za rozsądne pieniądze ?

  • 23 lis 2009

    czy możecie kogoś polecić ?
    sprawa jest gospodarcza i błagam tylko nie ten z rynku :)

    Cytuj
  • 23 lis 2009

    Jedno przeczy drugiemu. Nie ma dobrych prawników za rozsądne pieniądze.
    Polecam; forumprawne.org

    1 Cytuj
  • 24 lis 2009

    bzdura ! niekoniecznie cena idzie w parze z jakością

    ja korzystałem z usług prawnika z ul. żwirki takie biuro z zielonym szyldem i jestem bardzo zadowolony

    2 Cytuj
  • 24 lis 2009

    Nie ma tanich prawników!
    Każdy szanujący się prawnik ma specjalizację - czym węższa specjalizacji tym droższe usługi.
    Z Myślenic nie polecam żadnego od gospodarczych! Szukaj w Krakówku! Jak sprawy podatkowe to Dunin-Majewski albo Andrzej Sztaba. Odszkodowania - Majewski z Piastowskiej.

    1 2 Cytuj
  • 24 lis 2009

    Ja też byłam na żwirki i jestem zadowolona a co do Krakowa to za rozwód powiedzieli mi cenę kilka razy wyższą

    1 8 Cytuj
  • 27 lis 2009

    dziekujemy :)

    7 Cytuj
  • 9 lis 2016

    Moim zdaniem przede wszystkim warto spojrzeć na renomę :) U mnie kilku znajomych musiało skorzystać z pomocy prawników, ponieważ nie zgadzały im się dokumenty przygotowane przez księgową :) Z tego co wiem pomoc i odpowiednio poprowadzone audyty

    1 2 Cytuj
  • 20 mar 2019

    Zgadzam się, że każdy prawnik ma specjalizację, ale to wcale nie oznacza że posiada on tylko jedną. :p Często też jest tak że w kancelarii jest kilku adwokatów, gdzie każdy jest lepszy w innym obszarze prawa i dzięki temu powstaje dobra spółka, gdzie każdy coś od siebie dodaje. Wydaje mi się że dlatego dobrze sobie radzi Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak.

    6 Cytuj
  • 7 paź 2019

    Kancelarie adwokacie mają różne ceny i nie ma w tym nic dziwnego, że droższe są te kancelarie, które mają bardziej doświadczonych specjalistów i różne specjalizacje.

    7 Cytuj
  • 7 paź 2019

    A moze podasz ile zarabiasz na takim jednym wpisie?

    3 1 Cytuj
  • 24 lut 2020

    Ze swej strony mogę polecić krakowską kancelarię prosperitas, która wyspecjalizowała się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Pomagają też frankowiczom w odfrankawianiu a nawet anulowaniu kredytów. Spawy sa bardzo trudne samodzielnie nie ma nawet po co do niej podchodzić bo banki dysponują całym sztabem prawników.

    4 Cytuj

Odpowiedz