Forum » Myślenice

DOMY NA SPRZEDAŻ W MYŚLENICACH

  • 15 gru 2014

    Potrzebuje informacji odnośnie domu na ulicy Średniawskiego, moja kuzynka z mężem szukają jakiegoś niedrogiego domu, nawet oglądali jeden, na niewielkiej działce. Zaznaczę że jest to rodzina z dwojgiem małych dzieci. Czy ktoś może ma informację nt tego domu , obecnie gniotą sie w ciasnej kawalerce z dwójką małych dzieci ( 3 latka, 1 rok). Link do domu to ihttp://myslenice.domiporta.pl/nieruchomosci/sprzedam-dom-myslenice-147m2/133371094?clicksource=standard
    Bardzo proszę o pomoc, może ktoś zna właściciela. Dom jest do remontu, zastaniawia mnie tylko, czemu mimo spadku ceny nikt nie decyduje się na zakup. Może ktoś wie, moja kuzynka z mężem zastanawiają się nad nim, może ktoś zna historie tego domu. Proszę o pomoc.

    3 1 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Obywatel napisałam do Ciebie na priv

    1 1 Cytuj
  • 15 gru 2014

    kurcze, powiem Ci tak...wydaje mi sie ze koszt remontu jest zbyt wysoki. Do tego wielkosc dzialki nie jest atutem. Dolicz sobie do tego koszt ocieplenia, plus koszt generalnego remontu. Jezeli zsumujesz to wszystko to okaze sie ze wcale nie jest to atrakcyjna oferta. Stan surowy otwarty, bo tylko do czegos takiego bym to porownal wystawisz juz za 900 -1000 zl od metra w zdecydownie lepszych materialach.

    9 3 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Dla mnie też 150 tys. zł za taki dom to duża cena.

    11 1 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Byłam też na oględzinach tego domu, razem z kuzynką i jej mężem, w domu przynajmniej na dole są ślady tego że ktoś tam mieszkał przedtem, piętro nie wykończone, podobno właściciele mili problemy finansowe. Macie rację dla przeciętnej rodziny z dwójką małych dzieci taki remont to duży koszt. Najbardziej co mnie przeraziło to ten potok płynacy koło domu, na pewno często ten dom podmywa. Rozmawialam już z kuzynką na temat tego domu i odradzałam. Gdyby nie ten potok za ogrodzeniem, może jeszcze jakoś przebolało by się małą wielkość działki, można było by było wykończyć i odremontować sam dół, a potem jeszcze kiedyś tam górę w miarę możliwości. Mi też sie marzy kiedyś zamiana mojego m2 na większe, też przez chwilę myślałam o tym domu (na początku myśleliśmy ze może my go kupimy, ale nie jest nam jeszcze tak źle, mieścimy się jakoś z jednym dzieckiem, a poza tym mamy swa pokoje a nie kawalerkę), tez mamy dziecko, niestety ten strumyk koło domu nie wzbudziła naszego zaufania. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi , naprawdę były pomocne. No cóż będą się dalej rozglądać.

    5 Cytuj
  • 15 gru 2014

    strumyk ma być uregulowany (w bliżej nie określonej przyszłości), ale będzie obok łącznik z drogą zachodnią (dlatego brak planu zagospodarowania), z drugiej strony sąsiadka jest... no właśnie lżej by było bez niej.
    Sąsiedztwo też ważna sprawa i wielkość działki, np. dla postoju samochodu a tutaj brak (taki mały szczegół).

    3 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Tak mało miejsca, mały szczegół a tak wiele znaczy, nie ma gdzie nawet blaszaka postawić, sąsiedztwo też ma znaczenie - rodzinie z małymi dziećmi, zależy na tym aby dom był bezpieczny i dało się w nim mieszkać, to samo tyczy się otoczenia, no cóż rozmawiałam z zainteresowanymi i powoli zaczynają oswajać się z myślą ze nie kupią tego domu,,,

    5 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Jest fajny dom na ulicy Armii Krajowej 7A, ale tam można się tylko zameldować, mieszkać musisz w swoim domu. Ot, całe Myślenice. Swoją drogą ciekawe, kto jest właścicielem tego słynnego już domu?

    12 1 Cytuj
  • 15 gru 2014

    na portal.myslenicki.pl i na https://www.google.pl/maps brak adresu Armii Krajowej 7A więc chyba nie ma takiego budynku

    3 Cytuj
  • 16 gru 2014

    Budynek - w zasadzie olbrzymie bezkształtne gmaszysko - jest na pewno, wystarczy się przespacerować i zobaczyć. Na parterze już funkcjonuje firma związana z Urzędem Miasta. Mieszkać tam to żadna atrakcja, ale zameldować się to dla niektórych obecnych pożal się Boże radnych - bezcenne!

    13 1 Cytuj
  • ania 16 gru 2014

    ocieplenie, centralne, instalacja elektryczna, wodna, prawdopodobnie dach, okna- to tak na pierwszy rzut oka. Rudera i studnia bez dna. Myślę, że lepiej było by kupić małą działkę i postawić mały domek, 60-80 metrów. Systemem gospodarczym 150 tyś na budowę wystarczy. Jest też opcja domów gotowych, szkieletowych. Ja już dom do remontu raz kupiłam nigdy w życiu nie powtórzyła bym tego błędu.

    6 Cytuj
  • 18 gru 2014

    O tanią działkę w Myślenicach trudno, praktycznie wszystkie ceny zaczynają się od 100000, tak więc moja kuzynka latem ma rozglądnąć sie za jakimś mieszkaniem.

    2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 19 gru 2014
    Lilka 1 napisał/a:

    Budynek - w zasadzie olbrzymie bezkształtne gmaszysko - jest na pewno, wystarczy się przespacerować i zobaczyć. Na parterze już funkcjonuje firma związana z Urzędem Miasta. Mieszkać tam to żadna atrakcja, ale zameldować się to dla niektórych obecnych pożal się Boże radnych - bezcenne!

    to zapewne ten dom gdzie wszyscy glosujący na starostę są zameldowani

    7 1 Cytuj
  • 19 gru 2014
    gmerek napisał/a:

    na portal.myslenicki.pl i na https://www.google.pl/maps brak adresu Armii Krajowej 7A więc chyba nie ma takiego budynku

    Ciekawa rzecz, z tym numerem 7A. A ja własnie wypatrzyłem coś jeszcze lepszego. Budynek z numerem 7 (między rynnami), ma (przynajmniej na zdjęciu) też numer 3. Listonosze maja przerąbane.

    https://www.google.pl/maps/@49.8348027,19.9459335,3a,15y,147.8h,92.21t/data=!3m4!1e1!3m2!1sJu3BWIgPgqG6EPZq0VPJnA!2e0

    2 Cytuj
  • 19 gru 2014

    Nie wiem, gdzie byli zameldowani - bo na pewno wrócili już do swoich stałych meldunków - ludzie głosujący na starostę, ale wiem, że na Armii Krajowej 7A meldowały się osoby głosujące na pana radnego - pożal się Boże oczywiście - Kamila O. Poza tym starostę wybierają radni powiatowi na sesji Rady Powiatu, więc ich adres zamieszkania nie ma znaczenia.

    7 1 Cytuj
  • 19 gru 2014

    nieruchomości w Myślenicach mają kosmiczne ceny! rudery kosztują tu majątek, i nie mówię tu akurat o tym domu, tylko ogólnie. co tu jest takiego że ludzie dają tyle kasy za nieruchomości?

    6 1 Cytuj
  • 21 gru 2014
    Felis napisał/a:

    nieruchomości w Myślenicach mają kosmiczne ceny! rudery kosztują tu majątek, i nie mówię tu akurat o tym domu, tylko ogólnie. co tu jest takiego że ludzie dają tyle kasy za nieruchomości?

    miejsce tj. bliskość centrum lub położenie

    4 Cytuj
  • 19 maj 2015

    Czy ktoś wie jak potoczyły się losy tego domu, kiedyś moja rodzina interesowała się nim - pytam tylko z ciekawości czy ktoś go może kupił?

    4 3 Cytuj
  • 19 cze 2015

    wydaje mi się, że ktoś chyba go kupił, bo są intensywne prace remontowe z dociepleniem włącznie, tak że nie będzie widać, że budynek jest z pustaka szlamowego. W środku też są roboty chyba wymiana instalacji elektrycznej i wodnej

    4 Cytuj
  • 19 cze 2015
    Kaper napisał/a:

    Ciekawa rzecz, z tym numerem 7A. A ja własnie wypatrzyłem coś jeszcze lepszego. Budynek z numerem 7 (między rynnami), ma (przynajmniej na zdjęciu) też numer 3. Listonosze maja przerąbane.

    https://www.google.pl/maps/@49.8348027,19.9459335,3a,15y,147.8h,92.21t/data=!3m4!1e1!3m2!1sJu3BWIgPgqG6EPZq0VPJnA!2e0

    jak staniesz przodem do budynku to masz Okulickiego 7 , jeden krok w bok i jesteś na Armii Krajowej 3 magia tego miasta turystyczna ciekawostka

    1 Cytuj
  • 19 cze 2015

    Remont słynnego domu ruszył, bo kolejne wybory tuż, tuż... A nuż się przyda znowu dobry adres? Będą przynajmniej pozory, że tylu mieszkających tu chwilowo ludzi ma już jakieś warunki do kilkudniowego koczowania.

    5 2 Cytuj
  • 29 lut 2016

    Sprzedam dom 81m2 okolice Myślenic Trzemesnia dom w pełni umeblowany wyposażony działka 5a, na posesji znaduje się garaż blaszak, kuchnia, łazienka, holl, 3 pokoje na poddaszu znajduje się 1 wielki pokój, istnieje możliwość zrobienia z jednego pokoju dwa mniejsze:-) a może takie coś zainteresuje jak tak proszę ania526@opoczta.pl kontakt:-)

    3 2 Cytuj

Odpowiedz