Forum » Myślenice

Gdzie w M-cach ksero ?

  • 24 lis 2009

    Ponieważ mam do pracy licencjackiej sporo do skserowania szukam taniego ksero, jedno o którym wiem, to to w bibliotece na rynku, jest jeszcze jakieś? i ile za stronę liczą?
    z góry dzięki za odpowiedzi

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    w "Ukleinie" ksero "u Oka" ;)

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Zależy jak dużo masz tego kserowania - a nóż widelec bardziej się będzie opłacało do Krakowa jechać - tam ksero poniżej 10gr za stronę. Chyba, że myślenickie ceny jakoś się obniżyły, bo ja pamiętam chyba 20gr czy 15gr za A4

    Cytuj
  • Krystian 24 lis 2009

    Najlepiej masz w PIXEL'u na Osiedlu 1000 lecia koło "Domu Rzemiosła" :)

    1 Cytuj
  • 24 lis 2009

    drogo wszedzie.. jedz do krakowa niedaleko poczty idac w strone galerii krakowskiej jest ksero i jak duzo kserujesz to strona jest po 6 albo 8 groszy...

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    najtaniej na żwirki i wigury tam możesz ponegocjować cene zaraz obok kancelarii adwokackiej

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    Ulica Rzemieślnicza :)) Pierwszy budynek od lewej wejście nr 3 :P

    Cytuj
  • 26 lis 2009

    w gamezone ;p

    Cytuj
  • G@ME ZONE 27 lis 2009

    w gamezone xero 10gr/str :P przy wiekszej ilosci stron zawsze jakis rabacik :)

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    A propo Gamezone biednie że ten turniej PES jest o 22, będzie kiedyś w jakimś normalnym czasie ? I czy będą wkrótce jakieś inne turnieje ? I czy będzie można wkrótce zagrac w Modern Warfare 2 :P
    I jak chcecie kupic gry to w czwartek w biedronce gry za 10zł m.in. Gears of War, Unreal Tournament III itd.

    Cytuj
  • G@ME ZONE 30 lis 2009

    mamy juz modern warfare 2, turnieju w ogole nie bylo, jak sie okazalo ;)
    napewno turniej w Counter Strike: Source, 21-22 luty...
    gears of war i unreala 3 juz mamy :)

    Cytuj

Odpowiedz