Forum » Myślenice

Impreza okolicznosciowa

  • 29 gru 2014

    Witam. Chce zorganizowac chrzciny i zastanawiam sie miedzy kucharka a cateringiem. Wydaje mi sie, ze catering zaczyna sie od 60zl. Bardziej sklanialabym sie ku kucharce, co o tym sadzicie? Czy ktos moglby polecic jakas?

    1 9 Cytuj
  • 2 sty 2015

    Ja robilam w Rezydencie w Rudniku i polecam. W domu zatrudniając kucharkę bądź catering wyszlo by mi drożej. Obsługa super jedzonko duuuzo i smacznie. I co dla mnie bylo najważniejsze nie musze całego domu przygotowywać na gości ;) pierwsze chrzciny mialam w domu a drugie w lokalu i powiedziałam nigdy więcej tego typu imprez w domu tylko lokal :)

    4 13 Cytuj
  • 3 sty 2015

    Jak cena od osoby w Rezydencie ??

    2 Cytuj
  • 4 sty 2015

    100 zl...jedzenia mnóstwo...goście głodni nie wyszli a wręcz przeciwnie ;) obsługa super...

    1 7 Cytuj
  • 4 sty 2015
    mamaX3 napisał/a:

    100 zl...jedzenia mnóstwo...goście głodni nie wyszli a wręcz przeciwnie ;) obsługa super...

    trochę drogo jak na chrzciny gdzie 3 dania ciepłe to już za dużo bo impreza nie trwa tak długo jak wesele

    8 2 Cytuj
  • 5 sty 2015

    A może zapytać w IL CAMINO obok marketu Jan. Maja osobną niekrępującą sale na dole na takie imprezy, a właściciel w dobrze dań jest bardzo elastyczny. Cen nie znam ale patrząc po cenie dania dnia jest OK.

    1 7 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Hmmm czy to dużo??? Nie wydaje mi sie bo masz jedzenia jak na weselu tzn zimna płyta itp z tym ze na weselu tańczysz a na chrzcinach raczej nie wiec nie pozostaje nic innego jak jedzenie ;) u nas impreza w lokalu trwała ok 6-7 godz więc gorących dan raczej nie bylo za malo...

    4 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Tu w Myslenicach jest drogo. Znam lokal gdzie na komunie trzeba termin 2 lata wczesniej rezerwowac, cena 40-60zl/os i jedzenia mnostwo. Kucharki biora ok. 30zl od osoby a tu mi powiedziala 85zl. 100zl to duzo, wesela od 120 sie zaczynaja.

    4 Cytuj
  • 15 sty 2015

    polecam Rezydent Rudnik

    1 6 Cytuj
  • 19 cze 2015

    Jeśli potrzebne również nagłośnienie to raczej ten kierunek
    Starajcie się po prostu kupować/wynajmować optymalnie, a wcale nie oznacza to od razu, że musi być bardzo drogo. Rozumiecie?

    1 3 Cytuj
  • joanna marek 19 cze 2015

    My robiliśmy chrzciny w il camino obsługa bardzo miła,szefostwo również.Dania smaczne ,ale uważam że porcje są małe ,a ceny wysokie. Drugi raz już byśmy na to miejsce się nie zdecydowali ,ponieważ jest kilka innych lokali o takim standardzie za niższą cenę.

    6 4 Cytuj
  • 27 lip 2015
    polska123 napisał/a:

    My robiliśmy chrzciny w il camino obsługa bardzo miła,szefostwo również.Dania smaczne ,ale uważam że porcje są małe ,a ceny wysokie. Drugi raz już byśmy na to miejsce się nie zdecydowali ,ponieważ jest kilka innych lokali o takim standardzie za niższą cenę.

    Jak można to poproszę parę przykładów, też akurat przymierzam się do tej uroczystości.

    1 3 Cytuj
  • 17 cze 2019

    Ja chrzciny robiłam w stara garbarnia z tego względu ,że mają dobre ceny, serio. Jedzenie jest smaczne a przestrzeń cudowna. Połączenie idealne, które trzeba polecać

    3 Cytuj
  • 18 cze 2019
    Kaśkak napisał/a:

    Ja chrzciny robiłam w stara garbarnia z tego względu ,że mają dobre ceny, serio. Jedzenie jest smaczne a przestrzeń cudowna. Połączenie idealne, które trzeba polecać

    Daj namiary :) Na pewno pojedziemy do Wrocławia

    4 Cytuj
  • 18 cze 2019
    taki_gość napisał/a:

    Daj namiary :) Na pewno pojedziemy do Wrocławia

    Często jeżdzę na WPT. Taki mój ekstrawagancki "konik". ;)

    2 Cytuj
  • 29 cze 2019
    taki_gość napisał/a:

    Daj namiary :) Na pewno pojedziemy do Wrocławia

    Jak ktoś ma urlop :)))

    1 Cytuj

Odpowiedz