Forum » Myślenice

Powiatowy Urzad Pracy w Myslenicach

  • Gosia Oks 6 sty 2015

    Jak wygląda teraz sytuacja by zarejestrować się na bezrobocie ??dalej skandaliczne kolejki? sa dalej numerki?? orientuje się może ktoś?

    2 5 Cytuj
  • gosia 6 sty 2015

    TAk dalej to samo. Jedyne co sié zmienilo, to to ze mozna sie elektronicznie zarejestrowac- przez strone internetowa

    3 6 Cytuj
  • Gosia Oks 6 sty 2015

    zarejestrować jako osoba bezrobotna czy chodzi o kolejke?

    6 Cytuj
  • 7 mar 2015

    Znacie kogoś komu pup znalazł dobrze płatną pracę? Bo ja nie. No chyba, że jest się pracownikiem pupów.

    19 5 Cytuj
  • 7 mar 2015

    Ogólnie mówi się że najlepsza praca dla bezrobotnego jest w Biurze Pracy . Tylko jak to załatwić.?????

    15 4 Cytuj
  • 7 mar 2015
    Antonio Lux Torpeda napisał/a:

    Znacie kogoś komu pup znalazł dobrze płatną pracę? Bo ja nie. No chyba, że jest się pracownikiem pupów.

    Mietkowi znaleźli, słyszę że nie narzeka...

    14 5 Cytuj
  • 9 mar 2015

    Nie znam nikogo komu PUP znalazłby jakąś dobrą pracę. Większość to albo staże albo praca za najniższą krajową. PUPy bardziej zakwaszają rynek pracy niż pomagają. Pracodawca musiałby zatrudnić takiego pracownika na etacie - a tak pójdzie do PUP i ten da mu dofinansowanie. Tutaj znalazłem ciekawą dyskusję na ten temat http://www.forum-kredytowe.pl/f142/pup-pracy-udawane-poszukiwanie-54973.html
    Wypowiada się jeden z dyrektorów jednego z PUP-ów i ma sporo racji.

    8 2 Cytuj
  • Michał 14 lis 2018

    Jak aktualnie wyglądają kolejki? Do każdego stanowiska są osobne numerki?

    1 Cytuj
  • 14 lis 2018

    Teraz to chyba urzędnicy powinni stać w kolejce

    5 3 Cytuj
  • 14 lis 2018

    Tylko że gdy bezrobocie wynosiło 20% zatrudnionych w PBP było 15-20 panienek . Obecnie bezrobocie wynosi 5-7% a panienek + pani dyrektor stan liczebny taki sam a roboty jak sama nie załatwisz to nie licz na Biuro Pracy.

    11 3 Cytuj

Odpowiedz