Forum » Myślenice

Telewizja kablowa - os. 1000 lecia

  • 8 sty 2015

    Od dwóch lata w blokach na osiedlu 1000 lecia "jakaś" firma instalowała kable pod telewizję cyfrową i Internet. Mam pytanie, czy ktoś wie czy ta firma zacznie działać?
    Jak na razie zero informacji. Jak zwykle nasza kochana Zorza wybrała "najlepszą" firmę na rynku.

    6 5 Cytuj
  • 8 sty 2015

    almar25: Zorza nie wybrała a firma sama weszła i nikogo nie pytała czy komuś to potrzebne i czy będą chętni. A tak na marginesie to podobno inet zaczyna z telewizja kablowa ale nie znam oferty chodził jakiś chłopak po blokach.

    3 7 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Zorza wyraziła zgodę, więc tez odpowiada za ich działanie. Mogła wybrać np. UPC. A tak to nie mamy nic prócz buczącego transformatora w piwnicy, który opłacają lokatorzy z własnych środków.
    Niestety jaka spółdzielnia tacy partnerzy.

    6 5 Cytuj
  • 8 sty 2015

    Zorza nic nie mogła wybrać upc nie ma nic w Myślenicach. Firma poinformowała ze wchodzi a zorza nie mogla ich zatrzymać (postraszyli prawnikami) z wiercili chyba wszystkie bloki i tyle zorza nie dostała nic w zamian tylko musieli poprawiać to co zepsuli monterzy firmy podwykonawczej. Tak że za działania firmy zorza nie może odpowiadać bo firma weszła na ich zasoby ale bez zgody.

    1 9 Cytuj
  • 9 sty 2015

    To kto wziął pieniądze za to że ich tam wpuścił i jakim prawem bez zgody ZORZY tam weszli?
    mk45 mnie się w głowie nie mieści że ktoś wchodzi do mojego domu i robi co chce a ja nie reaguję. W jakim świecie my żyjemy?

    6 2 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Zatem teraz powinno nastąpić zajęcie mienia przez Spółdzielnię lub mieszkanców i demontaż tego dziadostwa!

    7 3 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Powołali się na prawo telekomunikacyjne w którym jest zapis ze administracja musi wpuścić operatora do swoich zasobów nie wiem jak to dokładnie jest tak mi to kiedyś ktoś przedstawił ja o to pytałem. A druga sprawa że takich zorza ma prawników ze jak tylko tamci postraszyli sadami to się wycofali o skulili uszy po sobie.

    6 2 Cytuj
  • 9 sty 2015

    userman: Nie wiem jak by się to skończyło jak by to ktoś zdemontował a firma jednak sobie o tym przypomniała i miał to uruchamiać. Jeżeli tego nikt nie będzie chciał to po jakiś czasie przy jakimś remoncie trzeba będzie ta wątpliwą ozdobę zdemontować. Ale i tak zapewne znajdzie się ktoś co z tego będzie korzystał w klatce. Mieszkańcy też w czasie tego montażu nie protestowali zresztą ja tylko zapytałem jednego jegomościa kto im na to pozwolił to coś odburknął że on może i ma zgodę mieli taką przewagę że robili to od 8-do 16 gdzie przeważnie nie ma nikogo albo są tylko ludzie starsi oni nie zawsze chcą się wychylać. Jednostka nie miała siły przebicia a telefon do zorzy tylko mnie przekonał o tym skoro oni nic nie zrobili, tylko później elektrycy z zorzy przeklinali jak musieli naprawiać kable które przewiercili i nie było prądu w piwnicy. A nawet nie mieli do kogo tego zgłosić żeby zapłacił za szkody i pokrył koszty nie było winnych.

    5 2 Cytuj
  • 9 sty 2015

    no ale jak to? firma wydała kasę na montaż, na kable itp. i nic z tego nie ma? no chyba, że komunistyczna UE dała na to kasę a w skrzynkach są puste puszki po piwie a w rurkach sznurki i dlatego to brzęczy i buczy, a prezesi na Hawajach

    3 1 Cytuj
  • 9 sty 2015

    no właśnie tego też nie rozumiem monterzy (ale to jakiś podwykonawca) z tej firmy odgrażali się ze to będzie uruchomione do kilku miesięcy to jest wielka firma która ma nie tylko Myślenice i na tym koniec. Zrobili to nie pamiętam ale chyba dwa lata temu?

    1 2 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Myślę ze firmę stać na taki wydatek a prędzej czy później sobie o tym przypomni i to będzie działać.

    1 2 Cytuj
  • 10 sty 2015

    Znam panią która protestowała więc zaczęto ją zastraszać.

    2 3 Cytuj
  • 10 sty 2015

    mk45 może i firmę na to stać ale zachowuje się jak mafia, więc raczej to przekręt niż biznes,

    3 2 Cytuj
  • 10 sty 2015

    oportunista: Zgadzam się z Tobą ze tak współpracy się nie zaczyna ale firma to jedna z największych w tej branży i z tego co słyszałem to najgorsza jeżeli chodzi o podejście do klienta. Stosują metodę na ch...ma zresztą ja zaprezentowali. Firma bogata nie sądzę ze przekręt zobaczymy kiedy to będzie działać i najważniejsze jak.

    2 3 Cytuj
  • lukasz 10 sty 2015

    mk45 albo pracujesz w spoldzielni i ktos kazal ci pisac te bzdury albo jestes na tyle glupi, ze sam to wymysliles.
    Zadna firma bez zgody spoldzielni nie ma prawa nic zrobic na terenie bloku. I kazdy o tym wie.
    Jak kazdy wybor zorzy tutaj tez musial byc przekret i ktos na tym sie wzbogacil.
    Wiec drogi mk45 przestan pieprzyc glupoty.

    5 3 Cytuj
  • 10 sty 2015

    Czekałem tylko jak ktoś twojego pokroju się odezwie (lukasz86) informacje na podstawie których to pisze uzyskałem u kierownictwa zorzy. Poczytaj prawo telekomunikacyjne a później pisz (spółdzielnia został poinformowana odpowiednio wcześniej nic nie zrobili wiec firma weszła i zrobiła co zrobiła a zgody na to wcale nie musiała mieć). Nikt Ci się nie przyzna czy coś z tego ma efekt jest taki że wszystko jest z wiercone i tyle mamy piękne rurki i tyle bo nawet nie ma gdzie się zapytać czy i kiedy zostanie to uruchomione.

    1 5 Cytuj
  • 10 sty 2015

    Ta cała instalacja była robiona dla firmy MULIMEDIA pod koniec roku 2012 , tu jest do nich kontakt jak ktoś chce wiedzieć kiedy mają zamiar cokolwiek uruchamiać .
    http://www.multimedia.pl/

    A kto takie porobił dziury w piwnicach wiercąc gdzie popadnie to spytajcie w Inecie bo to jest ich sprawka , pomontowali te rurki jak im było łatwiej i jak im się chciało przez to wygląda to tak jak wygląda . Mam piwnicę akurat w takim miejscu że przebijając się z jednej klatki do drugiej to robili to w mojej piwnicy także wiem kto tak spiepszył robotę .

    3 4 Cytuj
  • 10 sty 2015

    korwin:To ty wiesz gdzie to zgłosić a reszta tyle szczęścia nie ma.

    1 Cytuj
  • 12 sty 2015

    Z tego co się orientuje multimedia na bloku 1 i 2 mają kablówke jeszcze w starej technologi analogowej, narzekają na brak tej telewizji. z lokalnych dostawców wiem że Inet uruchomił telewizję iptv, i działa to nawet przyzwoicie. co do cen i ofert - wiadomo każdy ma inne gusta programowe i wymagania, znalazłem listę kanałów na http://www.inetcentrum.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=240&Itemid=321 , jest pare kanałów HD, jak dla mnie przyrodnicze programy viasat-owe są interesujące, eurosporty też są i oczywiście tvn turbo hd ;D przydałoby się jeszcze discovery.

    1 2 Cytuj
  • 12 sty 2015

    Byłem u kolegi w bloku to co zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie . Powiercone podesty na klatkach schodowych, na ścianach pionowych na zewnątrz rurki plastikowe o śr. 50mm, pomontowane na półpiętrach na ścianie metalowe skrzynki po prostu jak w oborze. O piwnicach nie piszę ,bo nie byłem. Ktoś ze S-ni na taka dewastacje musiał wyrazić zgodę.

    4 1 Cytuj
  • 12 sty 2015

    turysta blok 1 i 2 na osiedlu nie należą do spółdzielni i tam kablówka działa, natomiast w blokach spółdzielczych jest instalacja bez żadnych tabliczek, naklejek, nr.telefonu itp. i nawet nie ma komu ch... powiedzieć

    2 2 Cytuj
  • 12 sty 2015

    Przecież padła nazwa firm już możesz zadzwonić oddział obsługując Myślenice jest w Tarnowie. Chyba że się mylę podaje to co znalazłem na stronie którą podał korwin.

    2 1 Cytuj
  • 13 sty 2015

    mk45, tak tutaj padła nazwa firmy ale na ich puszkach w blokach nie ma nic, a zdecydowana większość lokatorów nie zagląda na to forum więc odczucie ludzi jest takie że ktoś coś robi, nie wiadomo po co i za czyje, no ale jak w blokach to pewnie za "nasze" z czynszów

    4 1 Cytuj
  • 13 sty 2015

    Prawie na wszystkich blokach w Myślenicach jest dostęp do telewizji, internetu i telefonu, a dostawcą jest inet centrum. Wiem bo korzystam ;) Płacę 69 zł za internet i tv.
    Wystarczy zadzwonić i wam powiedzą co i jak. Wcześniej miałem multimedia polska i szlak mnie chciał trafić ja coś się zepsuło to czekałem 4 -5 dni zanim ktoś się zjawił.

    3 1 Cytuj
  • 13 sty 2015

    Master_m, reklama inet to nie w tym miejscu, na głównej po opłacie to można reklamować, a tv, internet i tel to dostarcza i to wszędzie też orange(tp sa), plus, polsat i wiele innych więc można wybierać

    1 4 Cytuj

Odpowiedz