Forum » Myślenice

Cesarskei cięcie w szpitalu w M-ach

  • 16 sty 2015

    Czy któraś z Was miała cc w tym szpitalu?
    Jak Wasze "wspomnienia" po zabiegu?

    Czy do zabiegu byłyscie nago? jak wyglada sytułacja po? czy dostaje się koszule szpitalną czy można swoją?

    1 4 Cytuj
  • 16 sty 2015

    ja miałam cc w kwietniu, takie w sumie niespodziewane, ponieważ nastąpiły komplikacje podczas normalnego porodu, cesarke robił mi dr Kowalski-jestem bardzo zadowolona, co do bielizny szpitalnej to ma się taka koszulke zieloną chyba ona papierowa jest;p po cesarce leże się 12h na sali pooperacyjnej na polożnictwie no i po 12h przynoszą dzieciaczka do Ciebie ( w moim przypadku tak było) no i wtedy się wstaje, choć jest to strasznie trudne bo strasznie boli rana, ja była po cesarce 5 dni w szpitalu to cale 5 dni chodziłam jak bym miał z 80 lat i kręgosłup skrzywiony w pół... no ale wszytsko da się znieść;) powodzenia:)

    4 1 Cytuj
  • 16 sty 2015

    O to nawet dobrze, że dają tą koszulę :)
    Dzieuje. Jak trzeba to trzeba i ja znosię :)

    2 2 Cytuj
  • 18 kwi 2015

    Ostatnio cesarka była próbowana na woreczku jednego pana. Ledwie się wywinal.

    1 7 Cytuj
  • 19 kwi 2015

    Moja cesarkę prowadził dr. chęciński z dr. micałem, w szpitalu spędziłam 12 dni ponieważ miałam w ranie rope a Pan doktor CH umył od winy ręcę zwalając winę na mnie... Jedyną osobą która się mną rewelacyjnie zajęła był dk. Kocot mimo iż nie byłam pacjentką żadnego z Panów... wspomnienia mam fatalne, po powrocie do domu przez miesiąc nadal mi się rana goiła a ropa wciąż wypływała, ograniczony ruch+karmienie dzieciątka i ciągłą opieka nim = bardzo trudny okres początkowy

    3 5 Cytuj
  • 19 kwi 2015

    Normalne ze nikt się nie chce przyznać a o gronkowcu po cesarce juz kilka historii słyszałam .....

    Renee89 napisał/a:

    Moja cesarkę prowadził dr. chęciński z dr. micałem, w szpitalu spędziłam 12 dni ponieważ miałam w ranie rope a Pan doktor CH umył od winy ręcę zwalając winę na mnie... Jedyną osobą która się mną rewelacyjnie zajęła był dk. Kocot mimo iż nie byłam pacjentką żadnego z Panów... wspomnienia mam fatalne, po powrocie do domu przez miesiąc nadal mi się rana goiła a ropa wciąż wypływała, ograniczony ruch+karmienie dzieciątka i ciągłą opieka nim = bardzo trudny okres początkowy

    1 6 Cytuj

Odpowiedz