Forum » Myślenice

DŁUGI SZPITALA

  • 23 sty 2015

    uprzejmie chciałbym zapytać, czy są wśród Was są osoby którym Szpital jest winien jakieś kwoty ? chętnie kupie takie długi.......

    6 15 Cytuj
  • Tomasz 23 sty 2015

    ja też kupię i ci sprzedam później okay?

    8 10 Cytuj
  • 23 sty 2015

    nie szukam wspólnika :) ale razem możemy kupić więcej...

    4 9 Cytuj
  • 24 sty 2015

    a po co Ci te długi ? strasznie jestem ciekaw :) i jakie kwoty to muszą być żeby Cie zainteresowało ?

    4 Cytuj
  • 24 sty 2015

    W dzisiejszym Dzienniku piszą, że Poradnia Terapii Uzależnień przynosi straty rzędu 30 tysięcy rocznie. Może warto ją wykupić;)

    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3726374,personel-sam-odchodzi,id,t.html

    6 2 Cytuj
  • 24 sty 2015

    O jakich długach mowa?Przy tak wspaniałym zarządzaniu ,przez wybitnego fachowca wychwalanego ciągle przez powiat szpital miałby mieć długi?

    9 8 Cytuj
  • 25 sty 2015

    Już precyzuję, nie interesują mnie wyniki zarządzania ... :) interesują mnie jedynie wierzytelności - najchętniej kupie długi z nie zapłaconych faktur, rachunków etc. - moja oferta to zapłata nawet do 100% długu !
    nie skupuję odsetek, długów przedawnionych etc. możliwa płatność gotówkowa w terminie do 30 dni od uzyskania zgody organu założycielskiego i zawarcia stosownej umowy.

    4 9 Cytuj
  • 18 kwi 2015

    No i teraz za te długi są odpowiedzialni: halek Panus Latas sami do korytka się dopchali.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz