Forum » Myślenice

Największe firmy miasta i gminy Myślenice

  • 23 sty 2015

    Mało orientuję się w tym temacie, dlatego chciałbym zapytać, jakie są największe firmy w Myślenicach i okolicy, które dobrze prosperują?

    4 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 23 sty 2015

    odpuść sobie koleś takie pytania . co jeszcze ile mają na koncie ?

    1 13 Cytuj
  • 23 sty 2015

    Zakłady duzych firm to cooperstandart,polplast,plast-dach Wszystkie zlokalizowane w strefie przemysłowej obok raby

    7 Cytuj
  • 23 sty 2015
    mateusz100 napisał/a:

    odpuść sobie koleś takie pytania . co jeszcze ile mają na koncie ?

    Ty też, koleś, sobie odpuść. To chyba żadna tajemnica, które firmy dobrze prosperują, a tym bardziej, które po prostu są duże. Ktoś zadał zwykłe pytanie, widocznie jest mu to do czegoś potrzebne, a Ty od razu atakujesz.

    15 2 Cytuj
  • Tomasz 23 sty 2015
    hero napisał/a:

    Ty też, koleś, sobie odpuść. To chyba żadna tajemnica, które firmy dobrze prosperują, a tym bardziej, które po prostu są duże. Ktoś zadał zwykłe pytanie, widocznie jest mu to do czegoś potrzebne, a Ty od razu atakujesz.

    racja kolego od tego jest forum :)

    9 2 Cytuj
  • 23 sty 2015
    mateusz100 napisał/a:

    odpuść sobie koleś takie pytania . co jeszcze ile mają na koncie ?

    Cos sie nie podoba to nie czytaj, a jak chcesz pokazać jaki to jest mocny w necie to gg, własnie sie osmieszyłes ;)

    9 Cytuj
  • 23 sty 2015

    Zapomnieliście o perełkach: Inter-Zoo i "Gubała" :-)

    4 Cytuj
  • 24 sty 2015

    Urząd Skarbowy !

    9 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 24 sty 2015

    Tak a za nie długo ktoś założy podobny temat o ludziach którzy dobrze zarabiają i ile mają na koncie i kiedy do domu wracają.... Temat z d..upy wziety i smierdzi na kilometr. Wytłumacz tylko po co ci to wiedzieć? Jeśli od tak to nie zaśmiecaj forum...

    2 9 Cytuj
  • 24 sty 2015

    Weststar i marko - dzięki za odpowiedź! Sam od początku myślałem właśnie o tych firmach, ale chciałem się upewnić czy na pewno nie ma innych, które mogą się z nimi równać.

    Natomiast, mateusz100, jeśli chodzi o Twoje komentarze, to brak mi słów. Pytasz, po co mi to wiedzieć? Nie zaśmiecam forum, ponieważ pytania nie zadałem "od tak", lecz po to, żeby wiedzieć, gdzie można szukać sponsorów imprezy masowej. Z resztą z niczego nie muszę Ci się tłumaczyć.

    4 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 24 sty 2015

    To napisz od razu po że szukasz sponsorów i było by po problemie. Nikt ci nie dodał że największa firma to Telefonika.

    6 6 Cytuj

Odpowiedz