Forum » Myślenice

SYLWESTER 2009/2010

  • 7 gru 2009

    Witajcie poruszyłem aktualny temat dotyczący przyszłej zabawy sylwestrowej, czy orientujecie się gdzie w Myślenicach można by było spędzić szampańskiego sylwestra? Słyszeliście już może gdzieś już o jakiś ofertach. Może macie jakieś miejsce godne polecenia. Za wszelką pomoc w tej sprawie z góry dziękuje ;) [COLOR=darkred]TEXT[/COLOR] [COLOR=0]TEXT[/COLOR]

    Cytuj
  • Myślenice 7 gru 2009

    Co roku na Strażnicy na Dolnym Przedmieściu jest organizowany przez Orła Myślenice sylwester i ludzie naprawdę świetnie się bawią. W tym roku ma byc niezły zespół - Happy Band. Wiecej informacji na www.lksorzel.prv.pl

    Zapraszamy.

    Cytuj
  • 7 gru 2009

    I jak co roku zgodnie z tradycją można będzie dostać butelką lub zostać poparzonym petardą na Myślenickim rynku po którym nie da się chodzić;)

    Oczywiście żartuje(?). Na pierwszej stronie jest info o Sylwestrze http://www.miasto-info.pl/kalendarz/570 Też jest to jakiś pomysł.

    Cytuj
  • M G 8 gru 2009

    Na tablicach i słupach ogłoszeniowych już wisi trochę plakatów i ofert sylwestrowych , wystarczy przejść się po mieście i zorientować.

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    Ja też mam problem gdzie wybrać się na Sylwestra, super było wybrać sie na jak a zabawe, w jakich lokalach najcześciej organizowany jest sylwester w Myślenicach, ewentualnie w bliskich okolicach. Pomóżcie, do tego dnia już coraz blizej.

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    Czy ktoś może orientuje się jak ma sie sprawa z sylwestrem u babci maliny lub sokole,jaka cena i czy są jeszcze miejsca?

    Cytuj

Odpowiedz