Forum » Myślenice

Zaginiony Jan Pitala

  • 29 sty 2015

    Poszukiwany jest przez policje zaginiony Jan Pitala. Zaginal 21 stycznia 2015. Ubrany byl w czarna skorzana kurtke, zielony szalik. Ostatni raz widziany byl w okolicach ul. Niepodleglosci.
    Wszelkie informacje na temat pobytu prosze zglaszac pod numer 122742972 ewentulalnie 112 lub 997

    6 2 Cytuj
  • Andrzej 29 sty 2015

    Myślę, że zdjęcie mogłoby znacznie ułatwić identyfikację człowieka.

    13 2 Cytuj
  • 29 sty 2015

    Na ta chwile nie dysponuje zadnym aktualnym. Wiek 66 lat 165cm wzrostu, broda, wasy....

    3 6 Cytuj
  • 29 sty 2015

    Nie wiem jak to nazwać, ale czy w rejonie osiedla Niepodległości to jakaś czarna dziura jest czy drzwi czasoprzestrzenne że co rusz to jak jakieś zaginięcie to w tych okolicach?
    Nie dziwne to?

    16 4 Cytuj
  • 29 sty 2015

    Zaginął 21 stycznia a dopiero dzisiaj jest komunikat ?
    Przy "poprzednim" zaginięciu, jeszcze tego samego dnia sprawa była nagłośniona a panowie strażacy przeszukiwali okoliczne lasy i pola. Szkoda, że w tym przypadku nie postąpiono podobnie. Mam nadzieję, że i tym razem wszystko szczęśliwie się skończy.
    Jakiś bardziej dokładny opis /jeżeli nadal nie dysponujecie państwo zdjęciem/ mógłby znacznie pomóc.

    15 3 Cytuj
  • Tomasz 29 sty 2015
    stefani napisał/a:

    Zaginął 21 stycznia a dopiero dzisiaj jest komunikat ?
    Przy "poprzednim" zaginięciu, jeszcze tego samego dnia sprawa była nagłośniona a panowie strażacy przeszukiwali okoliczne lasy i pola. Szkoda, że w tym przypadku nie postąpiono podobnie. Mam nadzieję, że i tym razem wszystko szczęśliwie się skończy.
    Jakiś bardziej dokładny opis /jeżeli nadal nie dysponujecie państwo zdjęciem/ mógłby znacznie pomóc.

    nawet zdjęcia nie mają eh rodzina.

    15 9 Cytuj
  • ania 29 sty 2015
    Rodzina napisał/a:

    Na ta chwile nie dysponuje zadnym aktualnym. Wiek 66 lat 165cm wzrostu, broda, wasy....

    co najmniej dwunastu pasujących do opisu dziś widziałam a wyskoczyłam tylko na chwilę po chleb i mleko
    może być nieaktualne zdjęcie, cokolwiek, bo ten opis to jakaś masakra

    27 4 Cytuj
  • 29 sty 2015
    anula napisał/a:

    co najmniej dwunastu pasujących do opisu dziś widziałam a wyskoczyłam tylko na chwilę po chleb i mleko

    anula, trzeba było zaczepiac tych ludzi i mówić im, że są poszukiwani...

    5 12 Cytuj
  • 29 sty 2015
    Rodzina napisał/a:

    Na ta chwile nie dysponuje zadnym aktualnym. Wiek 66 lat 165cm wzrostu, broda, wasy....

    Bez zdjęcia ani rusz, do takiego opisu pasują setki osób ...

    17 Cytuj
  • 29 sty 2015

    to jakieś jaja chyba ! brak zdjęcia , co to ma być ? co z takiego opisu? rodzina nie ma zdjęć? to kto ma miec!, na dodatek po tygodniu ogłaszają kpina jakaś i ściema , jeśli ktoś robi sobie jaja to powinna się tym policja zająć

    20 8 Cytuj
  • 29 sty 2015
    Rodzina napisał/a:

    Poszukiwany jest przez policje zaginiony Jan Pitala. Zaginal 21 stycznia 2015. Ubrany byl w czarna skorzana kurtke, zielony szalik. Ostatni raz widziany byl w okolicach ul. Niepodleglosci.
    Wszelkie informacje na temat pobytu prosze zglaszac pod numer 122742972 ewentulalnie 112 lub 997

    proszę redakcji przesłać apel wraz z foto to ułatwi sprawę i będzie skuteczniejsze bo zobaczy więcej osób

    14 1 Cytuj
  • 29 sty 2015

    Przecież go już znaleźli dzień po zniknięciu

    1 13 Cytuj
  • 29 sty 2015
    naslu napisał/a:

    to jakieś jaja chyba ! brak zdjęcia , co to ma być ? co z takiego opisu? rodzina nie ma zdjęć? to kto ma miec!, na dodatek po tygodniu ogłaszają kpina jakaś i ściema , jeśli ktoś robi sobie jaja to powinna się tym policja zająć

    Przecież wyraźnie piszę ,że poszukuje go policja . Może nie każdy wiem o miasto info może dowiedział się dopiero teraz. Może nie mieć aktualnego zdjęcia nie wydaję mi się do dziwne nie każdy lubi je robić!
    Tobie wszystko wydaję się dziwne i też jesteś dziwny i musisz z tym żyć.

    14 8 Cytuj
  • 29 sty 2015
    emii1888 napisał/a:

    Przecież go już znaleźli dzień po zniknięciu

    To nie jest ta osoba, tamten gość inaczej się nazywał.

    9 2 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Niestety kpina to to nie jest. Fakt jest taki ze zaginiony jedyne zdjecia jakie posiadal to te urzedowe a dokumenty ma przy sobie. Na to forum natrafilismy niedawno. Sprawa na policje zgloszona byla na dzien nastepny...
    Rysopis:
    66 lat 165 cm wzrostu, waga okolo 70 kg drobnej budowy ciala. Wlosy siwe zaczesane do tylu, broda , wasy, na lewym policzku charakterystyczna i mocno widoczna 'myszka' wielkosci okolo 2 cm. W momencie zaginiecia ubrany byl w czarna skorzana kurtke , zielony szalik welniana ciemna czapke.

    15 2 Cytuj
  • ania 30 sty 2015
    Rodzina napisał/a:

    Niestety kpina to to nie jest. Fakt jest taki ze zaginiony jedyne zdjecia jakie posiadal to te urzedowe a dokumenty ma przy sobie. Na to forum natrafilismy niedawno. Sprawa na policje zgloszona byla na dzien nastepny...
    Rysopis:
    66 lat 165 cm wzrostu, waga okolo 70 kg drobnej budowy ciala. Wlosy siwe zaczesane do tylu, broda , wasy, na lewym policzku charakterystyczna i mocno widoczna 'myszka' wielkosci okolo 2 cm. W momencie zaginiecia ubrany byl w czarna skorzana kurtke , zielony szalik welniana ciemna czapke.

    taki opis to ja rozumiem

    5 4 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Przepraszam za wczesniejszy niedokladny opis ale ciezko w stresie jest jasno myslec... :(

    12 2 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Rodzina... W stresie ciężko myśleć ... Ty chyba w ogole nie myslisz... nie dajac zdjecia zaginionego to tak jakbys w ogole nie zgłosila zaginiecia .. jakies durne opisy gdzie co 5 przechodzień do niego pasuje... jakby zaginal albo jakbys go chciala znalesc pierwsze co dajesz zdjecie jakie kolwiek aktualne w miare.. a nie tlumacz sie ze stres ...

    5 53 Cytuj
  • 30 sty 2015
    malina napisał/a:

    Przecież wyraźnie piszę ,że poszukuje go policja . Może nie każdy wiem o miasto info może dowiedział się dopiero teraz. Może nie mieć aktualnego zdjęcia nie wydaję mi się do dziwne nie każdy lubi je robić!
    Tobie wszystko wydaję się dziwne i też jesteś dziwny i musisz z tym żyć.

    Morze jest szerokie i głębokie, te Twoje gdybania malina kwalifikują sie do mocherowych beterów, i co może rodzina też nie wie jak wyglądał co? babo teraz jest technika nie ma fotki to sie robi rysopis komputerowo i masz jak zdjęcie, a skoro nie ma, nie wydaje mi sie że jest to parwda , musisz sie doszkolić malina za nim będziesz chciała coś mądrego napisać:)

    6 28 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Ja tez jestem z rodziny znalazłam zdjęcie przeglądając albumy w linku zamieszczam aktualne zdjęcie Jana Pitala czyli osoby zaginionej . Mała korekta Jan zagiął 22 stycznia tego roku, bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu naszego Janka . Tak przy okazji nie każdy wie o miasto-info i nie każdy ma komputer w domu zwłaszcza jak jest starszej daty a zaginięcie było zgłoszone od razu na policje
    proszę o udostępnianie zdjęcia i informacji gdzie tylko jesteście wstanie może to nam pomóc w odnalezieniu naszego członka rodziny
    http://scr.hu/5t82/8fsgg

    22 1 Cytuj
  • 30 sty 2015
    Oliwiaa napisał/a:

    Rodzina... W stresie ciężko myśleć ... Ty chyba w ogole nie myslisz... nie dajac zdjecia zaginionego to tak jakbys w ogole nie zgłosila zaginiecia .. jakies durne opisy gdzie co 5 przechodzień do niego pasuje... jakby zaginal albo jakbys go chciala znalesc pierwsze co dajesz zdjecie jakie kolwiek aktualne w miare.. a nie tlumacz sie ze stres ...

    Chyba najmniej myśląc osobą jesteś ty skoro obrażasz rodzine osoby zaginionej nie jesteś w takiej sytuacji więc nie wiesz jak ty byś sie zachowała ... a to ze osoba nie ma zdięcia to nie jest nic dziwnego zaginiony nie jest z czasów gdzie na kazdym kroku robi się "selfi" więc zastanów się co piszesz bo rodzina zaginionego ma wystarczająco zmartwien a ty nie pomagasz tak samo jak reszta która krytykuje bo nie wiedzą jak to jest ..

    49 1 Cytuj
  • 30 sty 2015
    Oliwiaa napisał/a:

    Rodzina... W stresie ciężko myśleć ... Ty chyba w ogole nie myslisz... nie dajac zdjecia zaginionego to tak jakbys w ogole nie zgłosila zaginiecia .. jakies durne opisy gdzie co 5 przechodzień do niego pasuje... jakby zaginal albo jakbys go chciala znalesc pierwsze co dajesz zdjecie jakie kolwiek aktualne w miare.. a nie tlumacz sie ze stres ...

    Nie wiesz jak ty byś zareagowała w podobnej sytuacji - i obyś nigdy się nie przekonała!!!!!
    Tak jak już powyżej napisała MAGICZNA, nie każdy /i to bez względu na wiek/ robi sobie "selfi" i wrzuca "swet focie" na facebooka!!!!
    Rodzina już wystarczająco cierpi, nie rań ich dodatkowo swoimi cierpkimi komentarzami!!!

    39 2 Cytuj
  • 18 mar 2015

    Dalej nic nie wiadomo ??

    2 Cytuj

Odpowiedz