Forum » Myślenice

Sklep z markowymi butami

  • 4 lut 2015

    Witam. Chciałbym otworzyć w Myślenicach sklep z butami typu: New Balance, Vans, Converse, Lacoste. Myślicie że sklep z takimi butami ma szansę przetrwać w naszym mieście ? nie są to zbyt drogie marki ?

    17 4 Cytuj
  • 4 lut 2015

    Myślę że fajnie by było mieć możliwość kupienia takich butów w Myślenicach, w większości jednak trzeba do tej pory wybierać się do Krakowa.. to też zależy od cen, promocji itp. Nie wiadomo tylko jakie sklepy będą w powstającej galerii gdzie może być duża konkurencja

    14 1 Cytuj
  • 4 lut 2015

    yes, yes, yes, super, ...nasty czy ...dziesty sklep z butami "firmowymi", i mimo możliwości kupienia w Myślenicach i tak większość kupuje w Krakowie,

    12 4 Cytuj
  • 4 lut 2015

    Nie widzę tego... Był Wojas - padł. Była Badura - padła. Tylko o dziwo Kochlan i Dobosz się trzymają z markowym obuwiem. Nie wiem czemu, ale w Myślenicach nie ma rynku zbytu raczej.
    Chociać Negra się pojawiła... i wciąż jest ,a ceny...KOSMOS.

    13 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 lut 2015
    marko napisał/a:

    Nie widzę tego... Był Wojas - padł. Była Badura - padła. Tylko o dziwo Kochlan i Dobosz się trzymają z markowym obuwiem. Nie wiem czemu, ale w Myślenicach nie ma rynku zbytu raczej.
    Chociać Negra się pojawiła... i wciąż jest ,a ceny...KOSMOS.

    No właśnie - ceny kosmos bo nie ma dużej konkurencji. Kilka punktów w Myślenicach może spokojnie stosować zmowę cenową, albo nie są dla siebie na tyle konkurencją, że nie walczą o klienta.

    A tak BTW - przypominam, że każdy klient ma prawo targować się o cenę. Cena wg prawa polskiego nie jest ostateczną wartością, jest jedynie punktem wyjścia w relacji klient-sprzedawca. Jeżeli np. znajdziemy w KRK te same buty co w M-cach, lecz dużo tańsze, spokojnie możemy próbować się targować ze sprzedawcą o obniżenie ceny.

    Niestety zbyt dużo sprzedających nie uznaje prawa naturalnego umowności cen.

    13 1 Cytuj
  • 5 lut 2015

    Jest sklep z markowym obuwiem sportowym na ul .Rzemieslniczej RENI-SPORT ceny przystępne koło sklepu Lisa

    9 4 Cytuj
  • gościuuu 6 lut 2015

    nie chce nikomu ubliżać ale w kochlandzie są tak perfidne podróbki że aż śmiech
    szukając butów po numerze seryjnym na stronie producenta nie wyskakuje żaden taki model jak oni mają w swojej ofercie

    21 1 Cytuj
  • 6 lut 2015
    addd1 napisał/a:

    Witam. Chciałbym otworzyć w Myślenicach sklep z butami typu: New Balance, Vans, Converse, Lacoste. Myślicie że sklep z takimi butami ma szansę przetrwać w naszym mieście ? nie są to zbyt drogie marki ?

    Pomysł Ok. Ale Cenowo Musiałbyś Być Porównywalny do Decathlonu....Jest sklep na przeciwko tesco...Adidas Nike Puma.....ale ceny to chyba z Marsa......

    24 1 Cytuj
  • 9 lut 2015

    W Kochlandzie to rozwalają mnie promocje. Buty Badury, z zeszłego sezonu, ostatnia para... i 180zł. To w Bonarce można je kupić za 220zł bez promocji :-) i dowolny numer.

    Kiedy w tym kraju sprzedawcy naŁÓczą się co to jest "PROMOCJA"?

    14 1 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Merg.pl ale bez znanych marek. Moim zdaniem nie warto kupować i płacić za firmę, bo po co? Jeśli buty to rozsądnie - bez wydawania wielkiej kasy, a i tak kilka sezonów można pochodzić. A poza tym kupowanie w sieci jest dużo bezpieczniejsze.

    2 4 Cytuj
  • 29 gru 2017

    Amoreshoes, przez internet kupisz. Mają naprawdę genialne buty za rozsądne pieniądze. Tzn. inaczej - średnia półka cenowa, a jednak górna pod względem jakości. Uwielbiam porządne buty - ze względu na wygodę, wygląd, komfort, no i spokój, bo nie muszę ich naprawiać - po prostu chodzę przez kilka sezonów.

    Cytuj
  • 13 sie 2018

    Można też kupić coś fajne bo z butów w Deichmannie, ja mam sporo od nich butów, tych sportowych markowych typu adidas, ale również takich na wyjście, czy na wieczór. Botki czy kozaki na zimę mają w dobrych cenach, nie lubię przepłacać.

    9 Cytuj

Odpowiedz