Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • Magdalena 12 kwi 2016

    Dziś dowiedziałam się od znajomej, że US nie ma pieniędzy na zwroty przez sprawę 500+ Rozliczyłam się 29.02 i poinformowano mnie przez osoby znajome z US że pieniądze będą może pod koniec tygodnia albo na początku następnego

    1 2 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    też tak myślę że to własnie program 500+, aby ruszył od 01/04 potrzebne były środki na to własnie , a zwroty czekają na swoją kolej , pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    ale 500+ ma płacić gmina a nie us więc to nie powinno mieć związku

    1 2 Cytuj
  • Magdalena 12 kwi 2016

    No tak ale czy do gminy czy do US pieniądze idą z Rządu chyba nie?

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    mam propozycję to moze jak ktoś odważny to tu mam bezpoeśredni numer do księgowej w US ... ja się juz kiedyś pytałam - informacje uzyskałam nawet oki.. ale mija czas i mijają się z prawda....niech ktoś spyta... tu numer 12 272 42 93 - jak ktos sie spyta niech da znac na forum

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2016
    dominikato napisał/a:

    ale 500+ ma płacić gmina a nie us więc to nie powinno mieć związku

    Ma związek choćby taki,że US sprawdza dochody podane we wnioskach (pierwsze i jedyne dziecko). Nie rozumiem dlaczego nie zrobili wniosków w 2 połowie roku albo wtedy co zasiłki rodzinne. Przez to będą błędy i wszystko się ciągnie.

    1 2 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    Ja właśnie otrzymałam wczoraj zwrot:)) czekałam od 26 lutego.

    2 3 Cytuj
  • 12 kwi 2016
    lejla napisał/a:

    Ja właśnie otrzymałam wczoraj zwrot:)) czekałam od 26 lutego.

    zazdroszczę :-) -pryzpominam numer bezpośredni do księgowej US 12 272 42 93 -piszcie co wam powiedziały

    5 Cytuj
  • 12 kwi 2016
    lejla napisał/a:

    Ja właśnie otrzymałam wczoraj zwrot:)) czekałam od 26 lutego.

    Dałam minusa bo ja też chcę zwrot... :)

    2 6 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    dzwonił ktoś pod ten numer?

    4 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    Witam ponawiam - czy ktoś z wyczekujących dostał juz zwrot? czy ktoś również dzwonił??

    4 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    dzwoniłam dziś i Pani powiedziała mi że jeszcze kończą luty, ale równocześnie robią już zwroty z początku marca więc czekamy ......

    1 2 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    Renia08 napisał/a:

    Witam ponawiam - czy ktoś z wyczekujących dostał juz zwrot? czy ktoś również dzwonił??

    Nie. Wciąż nic nie ma. Ja już więcej nie dzwonię. Bo mnie zaznaczą do szczegółowej weryfikacji i dostanę dopiero na koniec maja :-( Raz mówią, że luty skończyli a raz że jeszcze nie. I jeszcze kwestia przelewów... 26 luty i wciąż czekam. Cóż mają 3mce a ja nie jestem matką w rodzinie wielodzietnej.

    2 2 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    dominikato napisał/a:

    dzwoniłam dziś i Pani powiedziała mi że jeszcze kończą luty, ale równocześnie robią już zwroty z początku marca więc czekamy ......

    ta... ja też dzisiaj ponowanie postanowiłam zadzwonić... i to samo mi powiedziała.. z tym że to samo dokładnie mówiła 2 tygodnie temu...zbywają nas..

    1 2 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    zuzu111 napisał/a:

    Nie. Wciąż nic nie ma. Ja już więcej nie dzwonię. Bo mnie zaznaczą do szczegółowej weryfikacji i dostanę dopiero na koniec maja :-( Raz mówią, że luty skończyli a raz że jeszcze nie. I jeszcze kwestia przelewów... 26 luty i wciąż czekam. Cóż mają 3mce a ja nie jestem matką w rodzinie wielodzietnej.

    dokładnie.. raz powiedzieli że juz pierwsze dwa tygodnie marca robią... a teraz że koniec lutego...

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    Ja właśnie otrzymałam przelew pit złożyłam 3.03
    :D

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    [cytat=optymista]Ja właśnie otrzymałam przelew pit złożyłam 3.03
    :D[/cyta

    :-) No to super! Ja jeszcze nie (26.02). Hawk.

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    zuzu111 napisał/a:

    [cytat=optymista]Ja właśnie otrzymałam przelew pit złożyłam 3.03
    :D[/cyta

    :-) No to super! Ja jeszcze nie (26.02). Hawk.

    To może cos pochrzanili z tym twoim pitem długo coś Ci idzie ten przelew:/

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    optymista napisał/a:

    To może cos pochrzanili z tym twoim pitem długo coś Ci idzie ten przelew:/

    Nie wiem. Może na nogach idzie?

    3 2 Cytuj
  • 15 kwi 2016
    zuzu111 napisał/a:

    Nie wiem. Może na nogach idzie?

    heh może:) my się śmiejemy a kasa by się przydała;P

    1 2 Cytuj
  • 15 kwi 2016

    Ja złożyłam 29.02 i też nic

    1 2 Cytuj
  • 15 kwi 2016

    Myślę,że kolejność składania,nie ma tu nic do rzeczy.Składałam elektronicznie 1 kwietnia,a zwrot dostałam 13 kwietnia.Natomiast w tamtym roku czekałam 2,5 miesiąca.

    3 2 Cytuj
  • 15 kwi 2016

    Dzwoniłam 5min temu i dowiedziałam się, że jeszcze robią koniec lutego :-)

    3 Cytuj
  • 15 kwi 2016
    renata126 napisał/a:

    Myślę,że kolejność składania,nie ma tu nic do rzeczy.Składałam elektronicznie 1 kwietnia,a zwrot dostałam 13 kwietnia.Natomiast w tamtym roku czekałam 2,5 miesiąca.

    w tym roku rak szybko... no coś tu nie halo z US!!! mi tez raz mówią ze koniec lutego a drugi ze już połowe marca..

    2 Cytuj
  • 15 kwi 2016
    Aga 75 napisał/a:

    Dzwoniłam 5min temu i dowiedziałam się, że jeszcze robią koniec lutego :-)

    to się mija z prawda mówią jak chcą...

    3 Cytuj

Odpowiedz