Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 11 mar 2015

    Ja złożyłam 28.02 przez internet i cisza w eterze :) Też liczę na to że lada moment będą.

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2015
    Goska72 napisał/a:

    Rozliczalam sie droga elektroniczna, dzis listonosz przyniósl pieniadze. Zamiast 3752 na wydruku widnieje kwota 3700, wyjasnialismy w urzedzie i na poczcie, podobno poczta zaokragla do pelnej kwoty!
    To przeciez wyłudzenie, słyszeliscie o tym?

    a to nie koszty przekazu , a wysokość uzależniona od kwoty , raczej to tak bo US za free nie wysyła

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2015

    Czy ktoś wie gdzie można sprawdzić status rozliczanego pit-u

    1 Cytuj
  • 11 mar 2015

    madziulka23 możesz zadzwonić do US(122724284) i poinformują Cię na jakim etapie jest Twój PIT.

    3 1 Cytuj
  • Magdalena 11 mar 2015

    Dzieki za info :) Jutro zadzwonię :)

    1 Cytuj
  • 12 mar 2015

    ja nie mam dzieci, a zwrot dostałam po 10 dniach. nie wiadomo jak oni na to patrzą. Musicie czekać , w końcu przyjdą, bo nic nie zrobicie raczej...

    1 1 Cytuj
  • Magdalena 12 mar 2015

    Mnie jak do tej pory siostra rozliczała jakbym 1 dziecko miala nie wiem czemu... Pewnie będą mi jeszcze weryfikować przez nią że drugiego dziecka nie uwzględniała twierdząc że nic mi nie da to jak wpisze 2 dzieci tylko 1...... Przez nia pewnie będę miała jeszcze jakieś problemy

    2 3 Cytuj
  • 12 mar 2015

    niewiem dlaczego siostra zrobiła ci tylko na 1 dziecko przy 2 można więcej odliczyc i miałabys wiekszy zwrot a czy bedziesz miala problemy to niewiem nie znam sie na tym

    3 2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    czy już ktoś się dodzwonił na ten numer telefonu do US bo wczoraj tam dzwoniłam i nikt nie odbiera.Ja złożyłam pita 25 lutego droga elektroniczną i jeszcze do tej pory nie ma zwrotu na dwoje dzieci

    1 Cytuj
  • 13 mar 2015

    tak ja dzis dzwonilam i powiedzieli ze narazie czekaja na pieniadze bo nie maja zeby wypłacic ale najpierw w kolejnosci sa rodziny ktore maja 3 i wiecej dzieci

    2 3 Cytuj
  • 13 mar 2015

    Nie wiem co Wy za głupoty tu wypisujecie z tą ilością dzieci? Co to kogo , a zwłaszcza urzędników w US interesuje ile kto ma dzieci? Zwroty wysyłają jak leci i w zależności czy mają pieniądze.

    U mnie PIT wysłany 24.02.- zwrot na konto 12.03. - 1 dziecko - chyba tragedii nie ma.

    4 2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    udało mi się dzisiaj dodzwonić pani powiedziała że jest w księgowości ale nie wie kiedy wypłacą kiedy przyjdą pieniądze z Ministerstwa,ale i tak w pierwszej kolejności są z trójka dzieci i więcej,dała mi numer do księgowości ale tam nikt nie odbiera

    4 Cytuj
  • 13 mar 2015
    madziulka23 napisał/a:

    Mnie jak do tej pory siostra rozliczała jakbym 1 dziecko miala nie wiem czemu... Pewnie będą mi jeszcze weryfikować przez nią że drugiego dziecka nie uwzględniała twierdząc że nic mi nie da to jak wpisze 2 dzieci tylko 1...... Przez nia pewnie będę miała jeszcze jakieś problemy

    Madziulka a od kiedy masz drugie dziecko?

    1 3 Cytuj
  • 13 mar 2015

    renaw a PIT składałas osobiście?, bo ja tez składałam 24.02, ale na razie czekam:)

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    Ja wyslalm pit 27 lutego elektronicznie i tez nie dostalam jeszcze zwrotu.W internecie na stronie urzedu skarbowego w danym miescie mozna sprawdzic status pitu ale czy to dobrze dziala to nie wiem,z tego co tam wyswietla sie to moj pit jest ciagle w tym samym miejscu :)

    3 Cytuj
  • 13 mar 2015

    PIT "wysłany" internetem .

    4 Cytuj
  • 13 mar 2015
    Judytka87 napisał/a:

    Ja wyslalm pit 27 lutego elektronicznie i tez nie dostalam jeszcze zwrotu.W internecie na stronie urzedu skarbowego w danym miescie mozna sprawdzic status pitu ale czy to dobrze dziala to nie wiem,z tego co tam wyswietla sie to moj pit jest ciagle w tym samym miejscu :)

    jak to sprawdzić na jakiej stronie

    1 3 Cytuj
  • 13 mar 2015

    kasiczka2140
    a mogłabyś podać ten numer do kiegowosci?? ja tez dzwonilam dzis i to samo mi powiedzieli ale nie podali numeru do ksiegowosci

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    http://www.olsztyn.is.gov.pl/2802/ wejdz w ten link i po prawej stronie w czerwonym kwadracie jest STAN REALIZACJI ZWRTOW Z ZEZNAN ROCZNYCH i pozniej wybrac musisz urzad w swoim miescie i tam kolejne kroki sa opisane co trzeba zrobic.Jeszcze chyba zalezy czy Urzad w Twoim miescie ma aktywna taka stronke.

    3 4 Cytuj
  • 13 mar 2015

    kasiczka2140 ile juz czekasz na zwrot?

    2 Cytuj
  • Andrzej 13 mar 2015

    Ja czekam od 17 lutego, złożony elektronicznie, zwrot za 2 dzieci. So far no money...

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015
    Judytka87 napisał/a:

    kasiczka2140 ile juz czekasz na zwrot?

    czekam od 25 lutego złożony droga elektroniczna przyjdzie pocztą

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015
    juuuu napisał/a:

    kasiczka2140
    a mogłabyś podać ten numer do kiegowosci?? ja tez dzwonilam dzis i to samo mi powiedzieli ale nie podali numeru do ksiegowosci

    ten numer to 122724293

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    dzieki

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015
    kasiczka2140 napisał/a:

    ten numer to 122724293

    jak się tam dodzwonisz daj znać co powiedzieli?

    2 Cytuj

Odpowiedz