Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 23 mar 2016

    A ja składałam 3 marca elektronicznie.21ego dzwoniłam z zapytaniem, usłyszałam że mój pit z nadpłatą leży sobie od 8 marca w księgowości zaksięgowany, ale czekają od ponad tygodnia na kasę z ministerstwa na zwroty.masakra jakaś:(

    1 Cytuj
  • Magdalena 23 mar 2016

    Ja to wgl zła jestem ze w niektórych miejscowosciach można sprawdzić stan rozliczenia przez internet. U nas w moim US niestety nie ma takiej możliwości.

    1 Cytuj
  • 23 mar 2016

    Ciekawe jak jest z nieelektronicznymi pitami hm

    1 Cytuj
  • Magdalena 23 mar 2016

    U mnie w tamtym roku to parodia była... Część kwoty była przelana na konto obecne które mam w swoim banku a druga część kwoty była przelana na nieistniejące już od prawie roku wtedy konto w innym banku :D Dobrze ze mieli nasze dane w poprzednim banku bo zadzwonili że trzeba odebrać te pieniążki... wgl zdziwiona byłam ze kwota była podzielona na dwie części..

    1 Cytuj
  • 24 mar 2016

    ja tez w tym roku rozlicze przez program

    http://www.sciagnij.pl/programy/pobierz/PIT+Format/319243

    4 Cytuj
  • Andrzej 24 mar 2016

    A ja rozliczyłem z programem http://spadaj.na.drzewo.spamerze.com.pl i bardzo jestem z niego zadowolony.

    4 1 Cytuj
  • 24 mar 2016

    Do mnie juz zwrot dotarł dziś

    1 Cytuj
  • Magdalena 24 mar 2016

    O której godzinie przelew mimi??

    1 Cytuj
  • 24 mar 2016
    madziulka23 napisał/a:

    O której godzinie przelew mimi??

    Nie mam pojęcia bo mam pocztowe konto ale już przyszedł bo dzwoniłam na poczte a rano w us Pani mnie poinformowała ze wczoraj poszedł przelew

    1 Cytuj
  • Magdalena 24 mar 2016

    To choć was informują bo u mnie mówią w US że jak się zrobi rozliczenie to będzie i nie musi mnie interesować na jakim etapie jest aktualnie

    1 Cytuj
  • 24 mar 2016
    madziulka23 napisał/a:

    To choć was informują bo u mnie mówią w US że jak się zrobi rozliczenie to będzie i nie musi mnie interesować na jakim etapie jest aktualnie

    Gdzie się rozlicza sz w Myslenicach? To zadzwoń do księgowości :) tam fajna babka jest i nigdy się nie spotkalam z nie miłymi odp

    1 Cytuj
  • Magdalena 24 mar 2016

    Mimi ja wgl nie z Waszych stron tylko po prostu nigdzie w mojej miejscowości nie ma takiego forum więc się odezwałam :) U mnie w US same chamy siedzą

    1 1 Cytuj
  • 30 mar 2016

    ponawiam pytanko - Czy ktoś już dostał zwrot Pit składanego drogą elektroniczną w marcu - ja składałam 15 marca - odpowiadajcie bo panie w US już nawet nie chcą łączyć z działem księgowości

    1 Cytuj
  • 30 mar 2016

    ja nie dostałam jeszcze zwrotu z PIT składanego drogą elektroniczna 26 lutego

    1 Cytuj
  • 30 mar 2016

    MOnia ale byly tu osoby które internetowo rozliczały 26 i juz dawno dostały kasę...może nie podałas konta i idzie pocztą??

    1 Cytuj
  • 30 mar 2016
    monia napisał/a:

    ja nie dostałam jeszcze zwrotu z PIT składanego drogą elektroniczna 26 lutego

    jeszcze dostalam taką odpowiedz z US dzisiaj , ze w pierszwej kolejności są rozliczane osoby , które mają 3 i więcej dzieci... p.s piszcie kiedy kto dostała zwrot... bo w tym roku Panie nie chca niestety udzielać odpowiedzi...

    1 Cytuj
  • Magdalena 30 mar 2016

    Ja dzisiaj byłam w US i powiedziała mi kobietka że w przyszłym tygodniu będą rozliczać ostatni tydzień lutego.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2016
    madziulka23 napisał/a:

    Ja dzisiaj byłam w US i powiedziała mi kobietka że w przyszłym tygodniu będą rozliczać ostatni tydzień lutego.

    dziwne bo są osoby które z ostatniego końca lutego już od conajmniej tygodnia mają pieniążki...każdy mówi co chce w tym urzędzie widzę..

    1 Cytuj
  • Magdalena 30 mar 2016

    To nie tylko w jednym urzędzie... Jak mówiłam nie jestem z waszego US ale u mnie w miejscowości takie forum nie istnieje dlatego zagadałam do Was :)

    1 Cytuj
  • 30 mar 2016
    madziulka23 napisał/a:

    To nie tylko w jednym urzędzie... Jak mówiłam nie jestem z waszego US ale u mnie w miejscowości takie forum nie istnieje dlatego zagadałam do Was :)

    no widzisz... czyli nieporozumienie bo forum nie dotyczy wogóle PIT a zwrotów z urzędu z MYŚLENIC :-) bo to forum myślenic :-) to odetchnełam z ulgą ....

    1 Cytuj
  • Magdalena 30 mar 2016

    No przepraszam za wprowadzenie w błąd :) W każdym razie mam nadzieję, że doczekam się tego nieszczęsnego zwrotu bo ładna sumka się wykroiła :)

    1 Cytuj
  • 31 mar 2016

    Haloo.. ludziska.. ktoś dostał zwrot z urzędu z Myślenic jak skladal na początku marca internetowo... plis odpowiadajcie.. bo dzwonić do urzędu nie ma nawet co...

    1 Cytuj
  • 31 mar 2016

    czytam forum i dziwie się piszecie Państwo że ktoś złożył elektronicznie w marcu ja czekam od 17-czy 18 lutego i dalej cisza

    1 Cytuj
  • 31 mar 2016
    mk45 napisał/a:

    czytam forum i dziwie się piszecie Państwo że ktoś złożył elektronicznie w marcu ja czekam od 17-czy 18 lutego i dalej cisza

    dokładnie ja złożyłam pit 28.02 elektronicznie i dalej nic cisza, więc to czy ktoś był osobiście czy złożył elektronicznie nie jest żadna regułą, urząd kieruje się zupełnie innymi kryteriami, z tego co czytałam w pierwszej kolejności wypłacają rodziną wielodzietnym, ale czy do końca też tak jest to nie wiem.
    Trzeba porostu czekać cierpliwie i tyle

    1 Cytuj
  • 31 mar 2016
    lejla napisał/a:

    dokładnie ja złożyłam pit 28.02 elektronicznie i dalej nic cisza, więc to czy ktoś był osobiście czy złożył elektronicznie nie jest żadna regułą, urząd kieruje się zupełnie innymi kryteriami, z tego co czytałam w pierwszej kolejności wypłacają rodziną wielodzietnym, ale czy do końca też tak jest to nie wiem.
    Trzeba porostu czekać cierpliwie i tyle

    a czy masz zwrot na dzieci czy zwyczajną nadpłąte?

    1 Cytuj

Odpowiedz