Forum » Myślenice

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

  • 5 maj 2016

    Witam, a orientuje się ktoś czy załącznik ZAP-3 ze zmianą numeru konta zmienia coś w stosunku do czasu zwrotu? Składałem wniosek 10 marca i wszyscy już dostali a ja nie. A i czy w Łodzi można się jakoś dowiedzieć co z moim zwrotem się dzieje?

    4 Cytuj
  • 5 maj 2016
    ddddddd napisał/a:

    Witam, a orientuje się ktoś czy załącznik ZAP-3 ze zmianą numeru konta zmienia coś w stosunku do czasu zwrotu? Składałem wniosek 10 marca i wszyscy już dostali a ja nie. A i czy w Łodzi można się jakoś dowiedzieć co z moim zwrotem się dzieje?

    tu jest forum o Skarbówce ale w Myślenicach... Jak dla mnie uważam , że nie powinna zmiana numeru konta nic zmieniać

    1 2 Cytuj
  • 6 maj 2016

    Czy ktoś ma numer telefonu pod którym można się dowiedzieć co ze zwrotem pieniędzy?

    4 Cytuj
  • 6 maj 2016

    to jest numer bezpośredni do księgowej 12 272 42 93 - ja dzisiaj dzwoniłam i ta sama gatka.. od ok 4 tygodni mówi mi przez tel że rozlicza nadal pierwszy tydzien marca..dodając , ze idzie za kolejnościa.. gdzie wiem,że osoby mi znane już z początku marca przelewy dostały jak i nawet pod koniec marca tez.. a mój z połowy marca nadal bez oddzewu

    2 4 Cytuj
  • Dominika 10 maj 2016

    Ktoś dostał??? Ja 14 maca i ciszaaaaa

    1 3 Cytuj
  • 10 maj 2016

    PIT wysłany elektronicznie 30.03. zwrot
    na konto wczoraj.

    4 3 Cytuj
  • 10 maj 2016
    tekla napisał/a:

    PIT wysłany elektronicznie 30.03. zwrot
    na konto wczoraj.

    nieźle... mój chyba gołębiem pocztowym idzie ;-D od 15 marca tez elektronicznie :-D

    2 3 Cytuj
  • 10 maj 2016

    Ja też składałam pita 14.03 i nadal nie otrzymałam zwrotu panie w księgowości nie udzielily mi informacji

    1 3 Cytuj
  • 11 maj 2016
    olka12 napisał/a:

    Ja też składałam pita 14.03 i nadal nie otrzymałam zwrotu panie w księgowości nie udzielily mi informacji

    ja podobnie... równe 2 miesiące mija...bardzo to nie fair mimo iż mają 3 miechy.. bo jak to się ma do sytuacji gdy osoby 2- 3 tygodnie po mnie składały i juz dostały z 2 tygodnie temu itp a ja nadal nic.. i widzę , ze nie jestem odsobniona w tej sytuacji

    3 Cytuj
  • 11 maj 2016

    Składałam w US 13.03 - dziś dostałam przelew.

    3 Cytuj
  • 11 maj 2016

    przyszedł zwrot wkońcu... z 15 marca teraz przyszedł

    4 Cytuj
  • 23 maj 2016

    10 marca zwrotu brak

    1 2 Cytuj
  • 2 cze 2016

    a to ja 1 maja to sobie poczekam :D

    1 Cytuj
  • adzygmunt 2 cze 2016

    Nie mam także nic z połowy marca

    1 Cytuj
  • 10 sty 2017

    Witam.Poszukuję osoby która rozlicza pity elektronicznie w Dobczycach.

    1 2 Cytuj
  • 14 lut 2017

    Ja rozliczam pity programem www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit Jest to program, który spełnia wszystkie wymagania ministerstwa finansów. Bardzo intuicyjny i każdy sobie z tym poradzi. Myślę, że warto :)

    3 Cytuj
  • Andrzej 14 lut 2017

    [i]>>Jedyne co warto - zabezpiecz się z Martą.<<[/i]

    1 1 Cytuj
  • 19 lut 2017

    jak w tym roku wygląda oczekiwanie na zwrot z pita???

    2 Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2017

    Na stronie trzemesnia.pl jest przygotowany zestaw zeznań podatkowych on line albo do wydrukowania. Działa znakomicie zapisuje, i wysyła.

    2 Cytuj
  • 19 lut 2017

    Witam;rozliczałam pit w poniedziałek a w piątek pieniążki na koncie :) tak że błyskawicznie puki nie duży ruch :P

    3 3 Cytuj
  • 19 lut 2017
    mimi33 napisał/a:

    Witam;rozliczałam pit w poniedziałek a w piątek pieniążki na koncie :) tak że błyskawicznie puki nie duży ruch :P

    ooo to szybko ja tez rozliczałam pita w poniedziałek tylko ze zwrot ma być poczta...

    3 Cytuj
  • 19 lut 2017

    Im wcześniej się złoży, tym wcześniej zwrot. Jak ktoś złoży PIT 20 kwietnia, to niech nie narzeka, że czeka dłużej niż ci, którzy rozliczyli się w lutym.

    3 Cytuj
  • 20 lut 2017

    ja również w tamtym tygodniu złożyłam elektronicznie we wtorek.. a pieniądzę na koncie miałam w czwartek.. rekord !!! :-)

    1 Cytuj
  • 20 lut 2017

    Ja czekałem 6 dni na zwrot.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2017
    Marcin88 napisał/a:

    Ja czekałem 6 dni na zwrot.

    a przelew był pocztą czy na konto?

    Cytuj

Odpowiedz